پیام تسلیت دبیر کل کانون هابیلیان

پیام دبیر کل کانون هابیلیان به مناسبت سالگرد شهادت حضرت آیة الله سید عبدالحسین دستغیب

بسم الله الرحمن الرحیم

و ما نقموا منهم الا ان یؤمنوا بالله العزیز الحمید

وقوع انقلاب عظیم اسلامی که بزرگترین پدیده قرن بیستم بود ، از بدو پیدایشش تا به امروز بدون وقفه در بطن خود حوادث و مصیبت های بزرگی که هر یک برای ساقط کردن کشوری کافی بوده ، را تجربه کرده است .

در پس همه این حوادث ردپای محرکین اصلی یعنی کشورهای قدرتمندی که امتیازات خاص خود را به دنبال پیروزی مردم ایران بر نظام مستبد شاهنشاهی از دست داده بودند ، آشکارا مشهود بود .

از خارج مرزها صدام سفاک و قدرت طلب و از داخل گروهک های جنایتکار و خشن و بی رحم با اعمال تروریستی به جان فرزندان پاک این مرز و بوم افتادند و زن و مرد و پیر و جوان و حتی کودک را از دم تیغ گذراندند .

تروریسم در کشور ما از همه اقشار جامعه و در سنین مختلف قربانیان زیادی گرفته است ، از مسئولین نظام گرفته تا ائمه جمعه ، کارگر و کاسب ، زن و حتی کودکان شیرخوار ، طعمه تروریست های خطرناک و جنایتکار شدند .

بیستم آذر ماه سال گشت شهادت شهید بزرگوار آیت الله دستغیب است ، او معلم اخلاق و پیرمردی بود که از سراپای وجود شریف و الهیش نور ایمان تراوش می نمود و همواره وجود مبارکش موجب دلخوشی و مأمنی برای آلام و مشکلات مردم خطه فارس بود .

 

 

 

او هیچ مسئولیت حکومتی نداشت و صرفاً خطیب جمعه بود و نمایندگی وجوهات شرعی و امور شرعیه مردم را عهده دار بود و همه عمر پر برکتش به مبارزه با استبداد شاهنشاهی و رسیدگی به امور خیریه و شرعیه مردم و درس و موعظه گذشته بود و منافقین با کشتن و تکه تکه کردن جسم نحیف آن روح بلند و آسمانی و خدایی قصد خوشحال کردن چه کسانی جز افرادی که امروز علناً از خشکاندن ریشه ملت ایران سخن می رانند ، داشتند ؟

خط ترور و تروریسم عمدتاً توسط گروهک های موسوم به فرقان و منافقین دنبال شد ، آنها هر چند دو نام داشتند ولی یک مسیر را پیمودند و آن مسیر کشتن هر کسی بود که دارای تفکر و اندیشه الهی بود و بنابر آیه شریفه ای که در صدر این نوشتار آمده به این لحاظ مورد انتقام واقع شدند که ایمان به خدای عزیز و حمید آوردند .

سال گشت شهادت آیت الله دستغیب بر ملت رشید و صبور ایران به خصوص مردم غیور فارس تبریک و تسلیت باد و ننگ و عار بر قاتلین سفاکش که امروز برای ادامه حیات ننگین شان مجبور به تن دادن به همه نوع ذلت و خواری نزد اربابان اشغالگرشان که تا دیروز منافقانه آنها را امپریالیست می نامیدند و امروز به دامان شان خزیدند ، شده اند .

روح پاکش شاد و راهش همچنان پر رهرو باد .


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
بهمن 1357
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21