پاسخ کانون هابیلیان به جامعه اساتید کشور

پس از انتشار درخواست جامعه ی اساتید کشور مبنی بر ضرورت اقدام موازی، اعم از برخورد دیپلماسی با دولت فرانسه و نیز پیگیری حقوقی اقدامات تروریستی منافقین ، دبیر کل کانون هابیلیان ضمن تشکر و قدردانی از اساتید و فرهیختگان دانشگاه های کشور ،با صدور بیانیه ای، پیگیری حقوقی پرونده ی جنایتبار و تروریستی گروهک منافقین توسط خانواده های قربانیان این جنایت راتایید کرده و پاسخ تکمیلی مبنی بر اقدامات حقوقی صورت گرفته توسط کانون هابیلیان راتشریح نمود . لذا با توجه به اهمیت موضوع ، در ذیل بخشی از این بیانیه – که اصل آن به طور مشروح به دبیرخانه دانشگاه ها و رسانه ها ارسال گردیده است- درج می گردد .

بسم الله الرّحمن الرّحیم

« ان المنافقین فی الدرک الاسفل من النار ولن تجد لهم نصیرا » سوره نسا / آیه 145

اینجانب به نمایندگی از هیات مدیره کانون هابیلیان و خانواده های 16 هزار شهید و قربانی تروریسم در جمهوری اسلامی ایران از التفات و دقت نظر مسوولانه جامعه فرهنگیان ، نخبگان و اساتید دانشگاه های کشور عزیزمان ، سپاسگزاری نموده و اقدام شایسته ی ایشان را تجلی وحدت کلمه در راستای ریشه کنی ملی و بین المللی ظلم و نفاق در سراسر دنیا درسال مزین به نام اتحاد ملی و انسجام اسلامی قلمداد می نمایم . لذا بر خود لازم می دانم جهت اطلاع حضرات عالی از روند پیگیری های پرونده ی تروریستی فرقه ی منافقین توسط کانون هابیلیان، مطالبی را مختصرا به محضرتان عرض نمایم:

ایام سالگرد پیروزی انقلاب ِ پر هیمنه ی اسلامی ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی و لبیک جانانه ی مردم غیور ، سلحشور و دین دار اسلامی به ندای ملکوتی آن پیر و مرشد سفر کرده ، یادآور روزهایی سخت است که با قدرت شرف و اتحاد کلمه و ضمن اتکال به مدد الهی ریشه ی ظلم ، اسارت و بی عدالتی طاغوت را خشکاند ند.

هنوز شاخه های درخت انقلاب تنومند نگردیده بود که منافقین و معاندین نظام اسلامی و مردم ایران باانکار انحرافی و التقاطی، خواستارچیرگی بر مسندهای قدرت و حکومت گشته تا با مشی مسلحانه و جنگ طلبانه ی خود بتوانند به مطامع صنفی خویش دست یابند .اما مدتی سپری نگشته بود که با مشاهده ی عزم راسخ حاکمیت و ملت ایران مبنی بر استقرار استقلال و آزادی حقیقی و برپایی اسلام اصیل و ناب محمدی ونه اسلام التقاطی و کمونیستی برای عرض اندام خویش محلی از اعر اب ندیده وبا روی آوردن به شیوه ای ناجوانمردانه و تروریستی به قلع و قمع ملت بی گناه ایران پرداختند . در این بین مردم مظلوم ایران که به تازگی از یوغ طاغوت ستم شاهی خارج گردیده و خون های زیادی نثار نموده بودند ، بار دیگر در سوگ بهترین یاران و رهبران خود همراه با هموطنان کوچه و بازار سر به ماتم فرو بردند .

و گذشت آنچه گذشت ...

سرانجام این دشمنان اسلام در معرکه جنگ تحمیلی علیه ایران فرصت رابرای حیات مغتنم شمردند و با کوچ به دامن رژیم بعث ، بار دیگرو با دشمنان جهانی علیه ایران دمساز و هم آهنگ شدند . در طول این برهه ، تملق ، دریوزگی ، خبرچینی ، خیانت ، جنایت ، جاسوسی و وطن فروشی نیز دیگر مولّفه های زندگی آنان را تشکیل داد و این روند تا به حال ادامه یافته است .

اساتید محترم و فرهیختگان گرامی ؛

در سالهای اخیر خانواده های معظم شهدای ترور- با توجه به ازدیاد مدعیان رنگارنگ مبارزه با تروریسم در دنیا که بعضا تنها نام این ادعا را یدک می کشند و خود حامیان واقعی تروریسم می باشند- گرد هم آمده و بر آن شدند تا با پیگیری حقوق از دست رفته ی پدران و فرزندان مظلوم خود پرداخته و چونان سندی محکم و غیر قابل اجتناب، وظیفه ی خویش را در راه اعتلای ایران اسلامی و بازگویی اصل قربانی شدن ملت ایران در ضمن مشمولیت پدیده ی شوم تروریسم مدارک و شواهد جنایات پلید و فراموش نشدنی گروهک منافقین را به جهانیان عرضه نمایند .

خانواده ی شهدای تروردر جریان این اقدام دینی و ملی خود ، با سران و نمایندگان کشورهای مختلف دیدار و گفتگو نموده و نتایج بسیار ارزشمندی و ثمر بخشی را به دست آورده اند . به طوری که به کلیت می توان گفت وجدانهای به خواب رفته ی فراوانی ، هوشیار گردیده و با عزم جزم گام در میدان سرنگونی فرقه ای تروریستی و خطرناک به نام منافقین نهاده اند . باید افزود هر چند این گروه تروریستی و ضد بشری فرزندان بسیاری از ملت ایران را به خاک و خون کشانده است ، اما معتقدیم که خیل دیگری از فرزندان همین ملت در حصر فکری و فیزیکی سردمداران باند منافقین گرفتار آمده اند تا در واقع قربانیان روی دیگر سکه ی جنایات منافقین باشند ، لذا کانون هابیلیان ضمن آمادگی همه جانبه ی خود جهت مساعدت در رهایی دربندان تروریست و مراجعه به موطن و خانواده های خود ، در عین حال رسیدگی به جرائم بانیان این گروه و جنایتکاران برجسته و خطرناکشان را از جمله حقوق مسلم خود دانسته و در جوامع مختلف حقوقی و بین المللی حضور مجدانه خواهد یافت .

دراین راستا اجمالا به عرض می رساند اخیرا اسناد و مدارک حقوقی مهم و قابل ارائه در محاکم قضایی جمع آوری و تدوین گشته و برخی از این اسناد با اولویتهای مفروض، به دادگاه های ملی و بین المللی تسلیم شده اند . همچنین طی نشست های متعددی با سران عشایر و هیات های مردمی عراقی دستاوردهای مفید و بی سابقه ای را در رسیدگی به این پرونده ها حاصل گردیده است که به زودی ملت ایران شاهد عملیاتی شدن آن خواهند بود

از این رو به شما گرامیان اعلام می داریم که در این مسیر انتخابی و مقدس دست در دست شما، باتمام توان، همچون نیاکان خویش برای صیانت از عدالت و آزادی تا مقصد نزدیک اضمحلال منافقین و دشمنان قسم خورده ی این ملت عزیز پیش خواهیم رفت . ... ان شاءالله .

دبیرکل کانون هابیلیان

سید محمد جواد هاشمی نژاد

بهمن 86


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
بهمن 1357
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21