نامه قدردانی خانواده شهدای ترور از رئیس قوۀ قضائیه

در پی دیدار آیت الله رئیسی، رئیس قوۀ قضائیه با جمعی از جانبازان و خانواده معظم شهدای ترور همزمان با سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر و روز ملی مبارزه با تروریسم، بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور) نامه قدردانی خانواده شهدای ترور کشور را از این حرکت ارزنده به شرح زیر منتشر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

حضرت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی

رئیس محترم قوۀ قضائیه

 

با سلام و احترام

خداوند را شاکر هستیم که در نخستین ماه‌های ریاست حضرتعالی بر قوۀ قضائیه و همزمان با روز ملی مبارزه با تروریسم توفیق دیدار جمعی از جانبازان و خانواده‌های شهدای ترور کشور و فعالان عرصه حقوق بشر و مبارزه با تروریسم با حضرتعالی میسر شد.

همانگونه که اشاره داشتید شهدای ترور از مظلوم‌ترین شهدای تاریخ انقلاب هستند و این وظیفه ما و همه دستگاه‌های ذیربط جمهوری اسلامی است که برای مغفول نماندن یاد آن عزیزان، گامی بلند در این مسیر برداریم.

شاید هیچ چیز به اندازۀ به پای میز محاکمه کشاندن آمران، عوامل و حامیان تروریست‌ها نتواند موجب رضایت خانوادۀ بزرگ 17000 شهید ترور کشور باشد. از این‌رو، درخواست خانوادۀ شهدا و به دنبال آن، تأکیدات حضرتعالی مبنی بر ضرورت پیگیری جدی اقدامات حقوقی و تنظیم کیفرخواست توسط خانواده‌ها علیه گروهک‌های تروریستی و کشورهای حامی آنها و همچنین درخواست جنابعالی از دستگاه‌های رسمی برای همکاری در این موضوع، امید بخش خانواده معزز شهدای ترور گردید.

ما خانواده شهدا، مراتب تشکر و امتنان خود را بابت دغدغه و توجهتان به شهدای ترور کشور و خانواده‌های محترم آنان اعلام می‌کنیم و استمرار توفیقات حضرتعالی را از خداوند متعال خواستاریم.

 

خانواده شهدای ترور کشور

11 شهریور ماه 1398


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
بهمن 1357
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21