بنام خدای بخشنده و مهربان

جناب آقای مسعود خدا بنده

با عرض سلام و آرزوی سعادت و سلامت برای شما و خانواده گرامی از خداوند بزرگ.

امیدوارم که اقدامات صلح دوستانه خود را ادامه دهید و به آن استحکام بخشید. میخواستم نظرم را خیلی دوستانه راجع به نامه تان به آقای هاشمی نژاد خدمتتان عرض کنم.

قبل از هر چیز استقبال خودم را از حرکت صلح جویانه شما اعلام میدارم با توجه به افکارو ایده کاملا متفاوت. این موضع گیری و استقبالم را در حالی اعلام میدارم که خود و خانواده ام قربانی خشونت طلبانه سود جویانه و فرقه ای بوده و هستیم. برادرم یکی از قربانیان خشونت طلبی میباشد که به دستور مجاهدین دست به اسلحه برد و نهایتآ به اعدام محکوم شد و دقیقا برای همین هست که با افکار خشونت طلبانه از هر جریانی که باشد رویگردانم.

در اینجاخواستم یک پیشنهاد دوستانه به تمام هواداران و اعضای پیشین سارمان مجاهدین کنم که افکار و مشی قبلی را به طور صد در صد عوض کرده و راه و ایدهائی صادقانه نوین و بدور از هر گونه تقکر فرقه ای برای اصلاح و کمک به ایران و ایرانیان اتخاذ کنند و این هم امکان پذیر نیست بجز با روش بسیار دموکراتیک به معنای واقعی که تنها از این طریق میتوانیم دست آدم کشان و جنگ طلبان را که اینچنین در پشت پرده دموکراسی سنگر گرفته اند را افشا کنیم نه بلکه در حرف و شعار مثل مریم رحوی که با نهایت نفرت و کینه ورزی دم ار راه حل سوم میراند.

تاریخ و تجربه ثابت کرده است هر جریان و یا حکومت سیاسی معتقد به خشونت و کینه ورزی و آدم کشی محکوم و نهایتا محو میشود. چرا که دنیای امروز و جامعه بشریت منطقی است و خواهان صلح و ایده بشر دوستی همه جانبه.

در پایان بعنوان قربانی سازمان مجاهدین از سازمانهای ذیربط بین المللی و حقوق بشری خواهان به پای میز محاکمه کشیدن باند آدمکش رجوی برای پاسخگوئی به خونهای نا به حق ریخته میباشم. آرزوی موفقیت و تندرستی برای شما و خانواده گرامی.

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید