بیانیه بنیاد هابیلیان در پی شهادت یکی از مرزبانان ربوده شده ایرانی

در پی اقدام اخیر گروهک تروریستی جیش العدل در به شهادت رساندن شهید گروهبان یکم «جمشید دانایی فر» یکی از 5 مرزبان ربوده شده ایرانی، بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) ضمن محکوم نمودن این جنایت تروریستی، بیانیه ای به شرح ذیل صادر نموده است:

بسم الله القاسم الجبارین

«من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا»

در حالی که امنیت دائمی و پایدار در شهرها، روستاها و جاده‌های استان سیستان و بلوچستان به گونه‌ای برقرار است که در سالهای اخیر عرصه‌ تحرکات مذبوحانه گروهک های تروریستی و دشمنان وحدت شیعه و سنی به نقطه صفر مرزی و آنسوی مرزهای کشور رفته است، بار دیگر شاهد جنایتی از جانب این گروهک های تحت حمایت غرب در منطقه هستیم.

اینگونه اقدامات تروریستی که تحت فرماندهی و پشتیبانی سازمانهای جاسوسی قدرت‌های سلطه‌گر مدیریت و هدایت می شود، بایستی به مدعیان مبارزه با تروریسم جهانی این نکته را یادآور شود، ملت ایران هیچگاه از کانون‌های اصلی طراحی و مدیریت این اقدامات غافل نبوده و با رصد و تحلیل واقع بینانه، آن را در محاسبات راهبردی خود منظور خواهد کرد.

خانواده شهدای ترور کشور ضمن محکوم نمودن این اقدام تروریستی، با جدیت از مسئولین نظامی و امنیتی و همچین دستگاه دیپلماسی کشور، خواستار پیگیری این موضوع و رفع نگرانی خانواده این عزیزان و مردم غیور کشورمان می باشد. ضمن آنکه از هر عمل پیشگیرانه و پاسخ مناسب دولت ایران در قبال تروریسم هدایت شده غرب، پشتیبانی می نمائیم.

جبهه معاندین نظام و انقلاب اسلامی اطمینان داشته باشند اینگونه جنایات هیچگونه خللی در وحدت اقوام و مذاهب ایرانی ایجاد نخواهد ساخت و مدافعان انقلاب اسلامی و مرزهای کشور نیز با اقتدار و قاطعیت به مقابله با ضد انقلاب، اشرار و متجاوزین تروریست خواهند پرداخت.

در پایان به عنوان نماینده خانواده های شهدای ترور کشور، شهادت «شهید گروهبان یکم جمشید دانایی فر» را به ساحت مقدس امام عصر (عج الله تعالی فرجه)، نائب برحقش امام خامنه ای (دامت برکاته)، خانواده این شهید عزیز و تمامی خانواده های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و آحاد ملت غیور ایران تبریک و تسلیت عرض می نمائیم.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه