اخراج هيئت آمريكايي حامي منافقين، خدمت به آزادي و حقوق بشر در عراق بود

در پی ممانعت دولت عراق  از بازدید هیات آمریکایی از پادگان اشرف (مقر گروهک تروریستی منافقین در عراق) و اخراج اين هيئت از عراق، کانون هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) با ارسال نامه ای به آقای نوری المالکی مراتب سپاس خود را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) در نامه فرزندان شهدای ترور کشور به نخست وزیر عراق آمده است:

جناب آقای نوری کامل المالکی نخست وزیر محترم عراق

با سلام و احترام

قبل از هر چیز مراتب تشکر و سپاسمان را از تصمیم و اراده ملی تان برای اخراج هیات متکبر آمريکایی از عراق اعلام می کنیم. تمامی کسانی که حضرتعالی را می شناسند به این موضوع واقف هستند که چنین تصمیماتی از سوی جنابعالی ناشی از روح وطن دوستی شماست. در زمانی که بسیاری از کینه توزان و عوامل از سالها قبل تلاش داشته اند تا تصویری نادرست از دولت عراق و فرمانبری آن از اشغالگران آمريکایی ترسیم کنند تصمیم شجاعانه شما مبنی بر اخراج هیات مستکبر آمریکایی که برای صدور فرامین به عراق آمده بود، دلهای زیادی را شاد و خشنود کرد.

همچنین تشکر خود را از ممانعت به عمل آمده از رفتن هیات اشغالگران به کانون تروریسم در عراق «پادگان عراق جديد» و مخالفت با دخالت هیات آمریکایی در این مسأله اعلام می کنیم. بر کسی پوشیده نیست که ایالات متحده آمریکا علی رغم درج نام منافقین در لیست گروههای تروریستی، پشتیبان اصلی گروهک تروریستی منافقین است، گروهی که بیش از 12000 شهروند ایرانی و 25000 شهروند عراقی را براساس آمار و اسناد ثبت شده و رسمی به شهادت رسانده است. نیز خانواده شهدای ترور حمایت و سپاس خود را نیز از گفته های اخیر آقای دباغ سخنگوی دولت عراق که اعلام كرده بود«در داخل آمریکا گروهک منافقین را یک سازمان تروریستی می دانند، از دولت آمریکا می پرسیم آیا راضی هستند که یک گروه تروریستی در داخل خاک آمریکا حضور داشته باشد و اگر حضور داشت آیا اجازه می دادند که کشورهای دیگر از آن بازدید کنند؟ اگر آمریکا نگران سرنوشت آنهاست به آنها می‌گوییم که در داخل آمریکا از آنان پذیرایی کنند» اعلام می کند.

همچنین به نمایندگی از خانواده شهدای ترور وقاحت هیات آمریکایی در مطالبه خسارتهای ارتش اشغالگر از دولت و ملت عراق را محکوم می کنیم. البته این بی شرمی از جانب کشوری که میراث دار فرهنگی پوشالی هستند و از هزاران کیلومتر دورتر برای اشغال سرزمینی که مهد تمدن بشری به شمار می رود آمدند امر بعیدی نیست و حال آمده اند تا پس از این همه رنج و بدبختی که بر ملت مظلوم عراق وارد کرده اند، این کشور را مجددا غارت کنند.این ادعاها کاملاً مطابق با روحیه استکباری امپریالیسم جهانی آمریکاست که سرنوشت ملتها را در دست خود می داند و هر آنچه را می خواهد انجام می دهد.

در پایان مجددا تشکر خود را از جناب آقای نوری کامل المالکی نخست وزیر عراق در اتخاذ تصمیم حکیمانه و شجاعشان اعلام می کنیم و از خدواند متعال توفیق ایشان را در مسیر خدمت به ملت عراق و رسیدن به جایگاه حقیقی و عالی این کشور در جهان اسلام خواستاریم.

جناب آقاي نوري مالكي، ترديد نكنيد كه اخراج اين هيئت متكبر آمریکایی، رويه‌اي اصولي براي احقاق ملت مظلوم عراق از چنگال اشغالگران و تروريست‌هايي همچون منافقين و خدمتي ارزنده به حقوق بشر بود.

والسلام علیکم و رحمة الله

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید