برگزاری نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا در گلبهار

Golbahar

بنیاد هابیلیان، به مناسبت هفته مبارک بسیج، با هدف آشنایی اقشار مختلف جامعه با جنایات ضد‌بشری و نقشه‌های شوم کاخ سفید علیه ملت‌های مختلف جهان، نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا را به مدت یک هفته در غرفه‌ای واقع در میدان پرند شهر گلبهار برگزار نمود.

011330

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، در این نمایشگاه: تروریسم دولتی آمریکا از نگاه رهبری؛ تروریسم دولتی آمریکا علیه ملت ایران؛ حمایت از گروه‌های تروریستی؛ مداخلات سیاسی، نظامی در کشورها؛ نقض حقوق شهروندان آمریکا؛ استفاده ارتش آمریکا از سلاح‌های غیرمتعارف؛ مداخلات نظامی آمریکا در افغانستان، عراق و پاکستان به بهانه مبارزه با تروریسم؛ ایجاد گروه‌های تروریستی القاعده و داعش با هدف جلوگیری از بیداری اسلامی و تفرقه میان مسلمانان و ... در قالب عکس و پوستر در معرض دید عموم مردم به نمایش گذاشته شد.

01133

 

این گزارش می‌افزاید، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور جمعی از مسئولین شهری، بسیجیان، کسبه و بازاریان اطراف نمایشگاه برگزار شد.

0113301بر پایه این گزارش، در این مراسم، مسئول نمایشگاه به ایراد سخنرانی درباره تروریسم دولتی آمریکا و جنایات فراوان آمریکا علیه کشورهای مختلف جهان ازجمله عراق، پاکستان، افغانستان، ایران و ... پرداخت.

001133

هم‌چنین، پس از پایان مراسم، مردم بابصیرت شهر گلبهار از نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا بازدید نمودند و کارشناس بنیاد هابیلیان پوسترهای نصب‌شده در نمایشگاه را برای بازدیدکنندگان توضیح و تشریح نمود.

0011333

شایان ذکر است، محصولات فرهنگی بنیاد هابیلیان در حوزه تروریسم، علاوه بر معرفی، در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

0001133

گفتنی است، در ایام برپایی نمایشگاه، مستندها و کلیپ‌هایی در حوزه تروریسم برای بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان در این نمایشگاه پخش گردید.  

000011333 قابل ذکر است، نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا که با همکاری معاونت فرهنگی حوزه مقاومت بسیج گلبهار برگزار شده بود، با استقبال گروه‌های بسیجی و دیگر اقشار مختلف جامعه مواجه گردید. 

00001130                     0000102


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9247468&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  وزیر اطلاعات می‌گوید

  جمشید شارمهد چگونه دستگیر شد؟

  دکتر کبری صالحی‌جاوید، بنیاد هابیلیان

  مشروطه منافق پسند

  یک نماینده مجلس با توجه به دستگیری سرکرده گروهک تندر

  دیگر گروهک‌های تروریستی و منافقین هم ضربه خواهند خورد

  محمد تربت‌زاده، روزنامه قدس

  برق از سر «تندر» پرید

  علی رحمانی، جوان آنلاین

  مسلمانان زیر چکمه مدعیان حقوق بشر

  دکتر مصطفی انتظاری‌هروری، روزنامه صبح‌نو

  حقوق بشر غربی در نقطه پایان

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان