برگزاری نمایشگاه بصیرت در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

Tabriz.azad03

به مناسبت هفته دفاع مقدس بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)  نمایشگاه بصیرت را در حاشیه نمایشگاه «لاله‌های شهر» در حسینیه شهدای گمنام دانشگاه آزاد شهر تبریز برگزار نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) درادامه سلسله نمایشگاه‌‌های بصیرت، دانشگاه آزاد تبریز میزبان بنیاد هابیلیان بود تا بازشناسی و بررسی تاریخی جریان نفاق قدیم و جدید را برای دانشجویان و اساتید این دانشگاه به نمایش گذارد.

این نمایشگاه در قالب 3 غرفه برپا شد که اقلام نمایشگاهی مرتبط با هر عنوان شامل عکس، پوستر، نرم‌افزار، اسناد و دیگر قالب‌های هنری خدمات و اطلاعات کافی را برای آگاهی سازی عمومی به مردم ارائه کرد.

Tabriz.azad06

بر پایه این خبر، در این نمایشگاه که با استقبال دانشجویان، اساتید و فارغ‌التحصیلان این دانشگاه و در محل حسینیه شهای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد، طی 7 روز زمان برگزاری این نمایشگاه، نزدیک به یکصد پوستر درموضوعات جریان شناسی گروههای ضد‌انقلاب و منافق در اول انقلاب، تاریخچه گروهک تروریستی منافقین پیش از انقلاب، مبانی فکری گروهک منافقین و دیدگاه‌های مارکسیستی و التقاطی آنها، آشنایی با اندیشه‌های منحرف بنیانگذاران سازمان منافقین و ارتباطات منافقین با سرویس‌های جاسوسی بیگانه به نمایش عموم علاقمندان درآمد.

از دیگر موارد به نمایش درآمده می‌توان به فساد اخلاقی حاکم بر روابط اعضای زن و مرد این فرقه در دوران رژیم سابق، پیروزی انقلاب‌اسلامی و کارشکنی منافقین، هم پیمانی با گروه‌های فکری منحرف، ترورها و اغتشاشات مسلحانه منافقین در اوایل انقلاب، کشتار بیش از ۱۲۰۰۰ نفر از مردم بی‌گناه کشورمان توسط منافقین بویژه در سال‌های نخستین انقلاب، فرار به عراق و پناه‌گرفتن در دامان صدام اشاره کرد.

Tabriz.azad04

در بخش‌های دیگری از این نمایشگاه اطلاعات و اسناد مفصلی در مورد همکاری منافقین با رژیم بعثی عراق در جنگ با ایران و خیانت‌های منافقین در جنگ، کمک‌های مالی و نظامی دریافت شده از صدام، عملیات تخریب و بمب‌گذاری در سال‌های پس از جنگ علیه ملت ایران، همکاری با رژیم بعث در سرکوب قیام ملت عراق در شمال و جنوب این کشور، سرقت دارایی‌ها و اموال و املاک مردم عراق با چراغ سبز صدام، مناسبات درون تشکیلاتی منافقین، تفکرات فرقه‌ای منافقین، طلاق اجباری اعضا و فساد جنسی شایع در روابط تشکیلاتی، اجبار اعضا به خودسوزی، فریب‌ها و ترفندهای رسانه‌ای، مغزشویی اعضا و هوادران، پولشویی و شبکه گسترده مالی منافقین، همدستی و ارتباط با دیگر گروههای تروریستی و منحرف به نمایش درآمد.

بررسی حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم و نقش نفاق جدید در آن، ارتباط بیگانگان و عناصر منافقین داخلی در اغتشاشات، نقش منافقین در به‌ آشوب‌کشاندن اوضاع و پروژه کشته سازی در تبلیغ علیه نظام، جنایات منافقین در روز عاشورای ۸۸، بررسی سوابق مشکوک و معنادار سران فتنه قبل و پس از انقلاب اسلامی، بررسی دیدگاه‌ها و آرای انحرافی سران فتنه و نزدیکان آنها، تعارض دیدگاه‌های عوامل فتنه به اصطلاح سبز با انقلاب اسلامی و بررسی آن، دیدگاه‌های حضرت امام راحل برگرفته از صحیفه نور و تطبیق آنها با نفاق افکنی عوامل فتنه، دیدگاه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون مسائل مربوط به فتنه و ارشادات معظم له به خواص و عموم مردم نیز در این نمایشگاه در معرض نمایش عموم قرار گرفت.

Tabriz.azad02

از نکات قابل توجه این نمایشگاه وجود راهنمایان و راویانی در هرغرفه بود که بر اساس اقلام به کار رفته در نمایش تخصصی موضوع مورد نظر به تبیین و تشریح هر موضوع می‌پرداختند.

درنمایشگاه مذکور، هم زمان ده‌ها عنوان کتاب در مورد مشی منافقین در معرض دید عموم قرار گرفت، ضمن اینکه نرم افزارهای تولید شده در واحد تحقیق و پژوهش بنیاد هابیلیان (قابیلیان، ‌ایران قربانی تروریسم، سند نفاق، تزویر و تحجر، منافقین و قاچاق انسان، در امتداد تاریکی، رایه النفاق، ارمغان چته ها، مستند سازمان مجاهدین خلق و روابط ایران و آمریکا،mko ، طاعون الاسود، آزمون بصیرت،‌ گرگ‌ها،‌ فریاد فضیلت و جوانمرد فاضل و مستند پایانی بر پایان) با استقبال گسترده دانشجویان مواجه شد.

بخش دیگری از نمایشگاه نیز به معرفی شهدای مظلوم هسته ای ترور شده، اختصاص داشت که با سیل استقبال دانشجویان و مسئولین دانشگاه روبرو شد.

Tabriz.azad05

همچنین از فعالیت های جنبی این نمایشگاه برگزاری مسابقات متعدد در رابطه با پوسترهای نصب شده، شبیه سازی شده جنگ، فرهنگ وادب وهنر، رسانه، مطالعات زنان وخانواده، نمایشگاه عکس، پوستر وماکت‌هایی از عملیات‌های جنگی بود که با استقبال گسترده بازدیدکنندگان مواجه شد.

بازدیدکنندگان می توانستند پاسخ سئوالات مسابقه را در متن مندرج در تابلوها و یا توضیحات کارشناسانی که در هر غرفه به ارائه مطالب می پرداختند بیابند، که این کار به جذاب‌تر شدن بازدید از نمایشگاه منجر گردید و در پایان با اهدای هدایای نفیسی از بازدیدکنندگان تقدیر به عمل آمد .

گفتنی است این نمایشگاه در مدت زمان 7 روز برگزاری خود با استقبال گسترده دانشجویان روبرو شد و حتی در ساعات پایانی نمایشگاه‌ نیز تقاضاهای گسترده‌ای برای تمدید این نمایشگاه ارائه شد.

 

دکتر منادی؛ نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ ناصر برپور؛ فرمانده سپاه ناحيه تبريز، دکتر علی رضایی؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز؛ حجت الاسلام حسین فرج‌زاده؛ رئیس نهاد دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در منطقه۱۳،  معاون آموزشی؛ دکتر ورهرام رشیدی، معاون پژوهشی؛ دکتر حمید میرزایی، معاون دانشجویی؛ سید داوود رضوی، دکتر محمدحسین سرورالدین؛ رئیس منطقه 13 دانشگاه آزاد اسلامی تبریز از بازدیدکنندگان شاخص این نمایشگاه بودند.

Tabriz.azad01

رئیس دانشگاه آزاد تبریز با امضاء دفتر یادبود نمایشگاه مذکور نسبت به برگزاری این نمایشگاه سپاس و قدردانی خود را اینچنین ابراز کرد: برای برادران عزیز هابیلیان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در کارهایتان موفق و عاقبت به خیر باشید. روایت ظلم منافقین کور دل و مظلومیت شهدای عزیزمان درمحیط دانشگاه آزاد تبریز دال برحقانیت نظام جمهوری اسلامی است.

 

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9708981&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان