برپایی نمایشگاه «بصیرت» در بنیاد فرهنگی مصلی نژاد مشهد

Tarh07به همت بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) نمایشگاه «بصیرت» در بنیاد فرهنگی مصلی نژاد مشهد با هدف ارتقاء دانش سیاسی و افزایش بصیرت ویژه دبیران پرورشی مدارس استان خراسان رضوی به مدت یک هفته برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) در این نمایشگاه مباحث بازشناسی تاریخچه منافقین، نمایش انقلاب ایدئولوژیک، منافقین از دیدگاه آیت الله طالقانی، مناسبات درون فرقه ای ،معرفی شهدای ترور، واکاوی نفاق سبز، جاسوسی 22 سفارت غربی در حوادث و وقایع دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، نقش منافقین در فتنه 1388، تشابهات منافقین قدیم و جدید و همچنین معرفی تاریخچه و روش های تبلیغاتی انجمن منحرف حجتیه و فرقه ضاله بهائیت و آشنایی با بحران‌ها و حوادث بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در قالب عکس و پوستر به نمایش گذاشته شد.

افتتاحیه این نمایشگاه در سالن همایش‌های بنیاد فرهنگی مصلی‌نژاد با سخرانی استاد حسن رحیم پور ازغدی آغاز گردید.

Tarh01

با توجه به درگیری بیش از پیش قشر جوان و مخصوصا دانش آموزان با تهاجمات گروه‌های جبهه معارض با آرمان‌های انقلاب اسلامی، بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) در این راستا اقدام به برپایی «دوره تخصصی آموزشی بصیرت» برای دبیران پرورشی استان خراسان رضوی در حاشیه این نمایشگاه نمود به همین منظور با دعوت از اساتید متخصص از مشهد، تهران، قم، اصفهان و... جهت تدریس در موضوعات: آشنایی با گروهک تروریستی منافقین، جریان شناسی مسائل بعد از انقلاب و کالبد شکافی جریان فتنه سال 1388، انجمن منحرف حجتیه، فرقه های ضاله بهائیت و وهابیت، شیطان پرستی و فرقه‌های نوظهور، گام موثری در این زمینه برداشت که با استقبال گسترده مدیران، معاونین، مربیان پرورشی دبیرستان‌ها و مراکز پیش دانشگاهی آموزش و پرورش نواحی و مناطق مشهد مقدس روبرو شد.

Tarh02

همچنین در این نمایشگاه بروشور با موضوع بصیرت افزایی و ویژه نامه ترورحقیقت (ویژه شهادت شهید رجایی و باهنر) و محصولات تولیدی بنیاد هابیلیان تحت قالب بسته بصیرت توسط بنیاد هابیلیان به بازدیدکنندگان ارائه گردید.

Tarh09

در اختتامیه این دوره و نمایشگاه سید محمد جواد هاشمی نژاد؛ دبیر کل بنیاد هابیلیان به ایراد سخنرانی در مورد جریان نفاق پرداخت.

فرزند شهید هاشمی نژاد عنوان کرد جریان نفاق را نه می شود و نه باید نادیده گرفت. نمی شود در حکوت علوی و حکومتی که بر پایه اسلام و فقه، قصد دارد ساختاری دینی ایجاد کند، زندگی کرد، اما به آنچه که در تاریخ اسلام گذشته هیچ نگاهی نداشت. چرا که در بسیاری از موارد، اتفاقات کشور ما در طول سی سال گذشته، مشابه همان اتفاقات است.

سید محمد جواد هاشمی نژاد با غبار آلود خواندن فضای سال های 1360و1388 گفت: در ابتدای انقلاب، چهره اصلی منافقین ناشناخته بود. این طور نبود که چهره منافقین از همان ابتدا برای همه مردم واضح و آشکار باشد و ماهیت خبیث آن نشان داده شود، اتفاقا درست عکس این بود و ممکن بود بعضی درباره منافقین دچار اشتباه شوند. لذا وقتی حادثه‌های ترور مقام معظم رهبری و انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید بهشتی و 72 تن و انفجار دفتر نخست وزیری و شهات شهیدان رجایی و باهنر اتفاق افتاد عده‌ای متوجه قضیه شدند و به خباثت و سرسپردگی این گروه پی بردند.

Tarh03

وی افزود در سال 1388 نیز نظیر این اتفاق‌ها افتاد که مردم بعد از مدتی این جریان را شناختند و آنها را طرد کردند.

دبیر کل بنیاد هابیلیان در پایان با اشاره به ناکارآمدی روش‌های دشمنان و توجه مردم به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: امروز آمریکا استفاده از این گروه‌ها و گروهک‌ها و ترویج انحرافات فکری را دستور کار قرار داده است؛ بر همین اساس بحث قومیت و قومیت گرایی و شیعه و سنی و کرد و بلوچ و فارس اصلی ترین هدف دشمن است، تا همه این‌ها به جان هم بیافتند. هر چند خوشبختانه ملت غیور و هوشمند و آگاه ایران تا امروز ثابت کرده اند که چشم و گوششان در نهایت متوجه خیمه و عمود انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است و ان شاءالله همین مساله ضامن پیروزی ما و شکست دشمنان است.

Tarh08

دکتر صلاحی؛ استاندار سابق خراسان رضوی، استاد حسن رحیم پور ازغدی؛ عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، فخریان؛ مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد رضا جواهری؛ عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد و برگزیده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمزه علی بهرامی؛ قائم مقام معاونت پژوهشی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین مسلم گریوانی؛ محقق و پژوهشگر برجسته در زمینه شیطان پرستی و فرقه های نوظهور، حجت الاسلام والمسلمین محمد ابویسانی؛ محقق و پژوهشگر برجسته در زمینه شیطان پرستی و فرقه های نوظهور، حجت الاسلام والمسلمین محمد عباسی؛ محقق و پژوهشگر در حوزه انجمن منحرف حجتیه، حجت الاسلام والمسلمین رضا اکبری آهنگر؛ محقق و پژوهشگر در حوزه انجمن منحرف حجتیه، سعید تشکری زاده؛ مسئول سیاسی سپاه امام رضا علیه السلام، علی سهیلی؛ کارشناس مسائل سیاسی، دکتر ابولفضل صدقی؛ کارشناس سیاسی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، دکتر یعقوب توکلی؛ مدیریت گروه ارشاد و تبلیغ مرکز پژوهش‌های مجلس، قاسم قنبری مدیر کل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌های چهارمحال و بختیاری و مازندران از بازدیدکنندگان شاخص این نمایشگاه بودند.

کتاب و بروشور و بولتن و تولیدات نرم افزاری و چند‌رسانه‌ای بنیاد هابیلیان، پاسخگویی توسط کارشناسان بنیاد هابیلیان به سوالات بازدیدکنندگان درباره پوسترهای نصب شده در نمایشگاه و نمایش فیلم‌های مربوط به مباحث نمایشگاه از دیگر بخش‌های جنبی این نمایشگاه بود که با استقبال گسترده بازدیدکنندگان قرار گرفت.

 


مطالب پربازدید سایت

گذری بر جنایات احزاب تروریستی در ایلام

شهیدی که ۱۴معصوم را در خاکسپاری دیگر شهدا دید!

روایت یکی از مجروحان حادثه تروریستی شاهچراغ

صدای بی‌امان شلیک، فضای ملکوتی حرم را در هم شکست

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران

منافقین امروز تاکتیک خشونت‌ورزی مطلق دارند

پس از 3 سال از حبس غیرقانونی حمید نوری

ترکیدن حباب حقوق بشر سوئد در پرونده حمید نوری

روایتی از ترورهای منافقین در دهه شصت

ترور شلوارسبزها و کت‌قهوه‌ای‌ها در ایران

جدیدترین مطالب

همه آنچه باید درباره کادرهای داعش در اغتشاشات جوانرود بدانید

چرا سپاه پاسداران مواضع پرچم سفیدها را پاک‌سازی می‌کند؟

با هدف بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)

مهلت ارسال آثار به سوگواره ملی شعر «رواق سرخ» تمدید شد

روایت‌هایی از کینه تاریخی علیه ملت ایران

«کومله» یعنی رزمنده مجروح را با موزائیک سر بریدن

گروه هکری گرز رستم اعلام کرد

فرود گرز رستم بر سر منافقین

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشور بیان کرد

چرا امام اجازه مسموم‌ کردن اعضای گروهک تروریستی دموکرات را نداد؟

«فواد ایزدی»، کارشناس مسائل بین‎الملل

گروهک منافقین یکی از مخوف‌ترین گروهک‌های تروریستی است

ورود تکفیری‌ها به آشوب‌های کف خیابانی در ایران

کدهای عیان کارزار «ترور و تجزیه» برای «رافضی‌کشی»

گوشه ای از خیانت های منافقین

کوکتل‌اندازهای دهه ۶۰ چه کسانی بودند؟

مهر 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان