برداشتن نقاب از چهره نفاق

1398110816482162319519016

ما در آستانه مجموعه اقدامات تروریستی جریان نفاق در ایران قرار داریم که شامل ترور مقام معظم رهبری در 6 تیر، به شهادت رساندن دکتر بهشتی و یارانش در 7تیر و همچنین انفجار دفتر نخست‌وزیری و شهادت رجایی و باهنر بود.

 

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد در گفتگو با روزنامه جام جم گفت: این سلسله اقدامات درست همزمان با هفته حقوق بشر آمریکایی است و این در حالی است که ایالات‌متحده با همیاری جریان نفاق در رأس همه اقدامات تروریستی علیه ملت ایران قرار دارد.

 

وی در ادامه افزود: زنجیره جنایات آمریکا و عوامل آن در کشور ما بسیار گسترده و متنوع است. یکی از مهم‌ترین اقدامات آمریکا، جنایات تروریستی در کشور ماست. متاسفانه از روز اول پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز این جنایت علیه کشور ما ادامه پیداکرده است. عوامل مختلفی در این اقدامات دست دارند. تا الان رصد ما می‌گوید بیش از 40گروهک تروریستی، جنایاتی علیه ایران انجام داده‌اند و از جمله مهم‌ترین آنها منافقین بودند که پرونده بسیار سیاهی در اقدامات جنایتکارانه و خیانتکارانه در کشور ما دارند.

 

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: منافقین پس از این‌که مأیوس شدند برای این‌که بتوانند بر انقلاب مردم ایران و سرنوشت آنها سوار شوند و آن را به سمت و سویی که مدنظر قدرت‌های بیگانه است، بکشانند دست به سلاح بردند و تصور می‌کردند نظام چون نوپا و همزمان درگیر جنگ و تحریم است، قادر خواهند بود به‌زودی با ترور رهبران ایران، انقلاب را از مسیر خود خارج کنند و جامعه را به سمت ناآرامی ببرند اما وجود امام امت و حضور گسترده مردم در صحنه، این توطئه عظیم آنها را خنثی کرد.

 

این کارشناس حوزه مطالعات تروریسم، جنایات تروریستی در ایران را بی‌بدیل خواند و افزود: ما در میان کشورهای دنیا کمتر نمونه‌ای داریم که رهبرانش به این شکل و در عرض چند ماه مورد هدف اقدامات تروریستی قرار بگیرند. نکته قابل‌تأمل این‌که با این اقدام‌ها ثبات جامعه نه‌تنها تغییر نکرد بلکه مردم منسجم‌تر و یکدست‌تر در جهت اهداف انقلاب حرکت کردند. دشمن گرچه در این مرحله ناکام ماند اما تلاش آنها به شکلی دیگر و بعد از این‌که منافقین علیه مردم ایران اعلام جنگ مسلحانه کردند ادامه پیدا کرد و تا اواخر دهه70 به اشکال گوناگون خود را نشان داد.

 

هاشمی‌نژاد همکاری منافقین با صدام درست در میانه جنگ تحمیلی را خیانت آشکار خواند و گفتک منافقین از این پس شکل توطئه و جنایت خود را ارتقا دادند و علاوه بر اینها در داخل کشور خیانت به آب‌وخاک ایران را به آن اضافه کردند و در خدمت صدام جانی ضد ایرانی قرار گرفتند و هر خدمتی که می‌توانستند به دیکتاتور عراق کردند. خیانت آنها به حدی بالابود که در گزارش‌های بین‌المللی که دشمنان ما تهیه کردند به‌صراحت اعلام‌شده بود منافقین، ارتش خصوصی صدام بودند.

 

وی اوج جنایت و خیانت منافقین را همکاری با رژیم بعث در هدف قرار دادن مردم دانست و گفت: گرا دادن به صدام برای موشکباران‌ مردم ایران و تخریب منابع اقتصادی کشور ازجمله اقدامات جنایتکارانه جریان نفاق بود. زنجیره خیانت‌های جریان نفاق ابزار مهمی در دست غربی‌ها برای اقدام علیه ایران است اما همین ابزار را به‌عنوان مساله حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح می‌کنند.

 

هاشمی‌نژاد در پایان گفت: ترور دانشمندان هسته‌ای و لابی کردن برای صهیونیست‌ها و گروه نئوکان‌ها برای فشار علیه ایران و درخواست تحریم از دیگر اقدامات خائنانه این جنایتکاران بود. اهالی رسانه در چنین شرایطی باید با برشمردن این اقدامات جنایتکارانه، چهره وقیح آنها را بهتر نشان دهند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10644117&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

جدیدترین مطالب

نقد رفتار دوگانه غرب در قبال حقوق بشر در گفت‌و‌گوی وطن امروز با فؤاد ایزدی، ابراهیم عزیزی و رضا صدر‌الحسینی

شرم حقوق بشر در پاریس

سیدرضا الغرابی، خبرگزاری ایرنا

سخنرانی‌های نشست سالانه منافقین هدایت‌شده است

سید رضا قزوینی غرابی - سرمقاله روزنامه خراسان

تروریست های نمایشی و سیاستمداران اجاره ای

مطالب پربازدید بخش گفتگو

سُعدا حمزه‌ای راوی کتاب «عصرهای کریسکان»

پا به پای همسرم همراهش بودم

امیر سعیدزاده راوی کتاب عصرهای کریسکان

کُرد وطنش را نمی‌فروشد

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفتگوی اختصاصی با فارس

برخی از مسئولان قبلی، حرف‌های ضدانتخاباتی منافقین را تکرار می‌کنند

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان