باید از ظرفیت‌های مختلف برای معرفی چهره‌ی منافقین بهره برد

Jashnvare Mersad

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تئاتر ملی مرصاد می‌تواند در سطح فرا ملی برگزار شود، گفت: وزارت ارشاد به صورت ویژه از جشنواره تئاترملی مرصاد حمایت می‌کند.

به گزارش هابیلیان، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل دبیرخانه جشنواره ملی تئاتر مرصاد اظهار کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه جدی در حمایت از جشنواره تئاتر ملی مرصاد را برعهده دارد و این جشنواره را مورد حمایت قرار خواهد داد و از سایر ظرفیت‌ها برای پشتیبانی از جشنواره استفاده خواهد شد.

وی افزود: بسیار خوشحال و خرسند هستم که امروز در شهرستان اسلام آباد غرب حضور پیدا کرده‌ام تا از نزدیک شاهد زحمات و تلاش و کوشش هنرمندان این عرصه باشیم.

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: آرامش امروز ما در پایتخت به خاطر استقامت و مردانگی مردمان این منطقه است که نگذاشتند گروهک منافقین وارد شهرهای دیگر ایران شوند.

نظری گفت: تلاش ما این است تا این جشنواره را به طور جدی مورد حمایت خود قرار دهیم و تفاهم‌نامه‌ای را با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه منعقد خواهیم کرد و از این جشنواره به صورت ویژه حمایت خواهد شد و از ظرفیت دیگر دستگاه‌ها نیز بکارگیری و استفاده خواهد شد.

وی عنوان کرد: قطعاً امکان بهره برداری از ظرفیت سازمان انرژی هسته‌ای، وزارت امور خارجه و دیگر نهادها برای پشتیبانی از این جشنواره وجود دارد و می‌توان این جشنواره را در سطحی فرا ملی معرفی کرد.

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: هنوز کشور با جریان منحوس منافقین مواجه است و اقدامات تروریستی آن‌ها را نیز شاهد هستیم و امروز این اقدامات به شکل‌های مختلف ادامه دارد پس باید نسبت به معرفی چهره واقعی آن‌ها تلاش شود.

نظری خاطر نشان کرد: باید رویکرد جشنواره متناسب با موضوعات روز تغییر کند و موضوع ترور از جمله نقش منافقین در ترور دانشمندان کشور، نقش منافقین در جریان مذاکرات، اقدامات جدید این جریان و موضوعات روز در جشنواره تئاتر ملی مرصاد مدنظر قرار گیرد.

وی ادامه داد: جشنواره تئاتر ملی مرصاد می‌تواند در حوزه فراملی نیز مورد توجه قرار گیرد و از ظرفیت این جشنواره برای معرفی چهره جریان‌های تروریستی بهره برد.

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: علاوه بر حمایت‌های مادی از جشنواره در حوزه آموزش و اهدا کتاب‌های تخصصی نمایش اقدام لازم را انجام خواهیم داد و علاوه بر آن از گروه‌های برتر جشنواره به صورت اجراهای عمومی حمایت ویژه خواهد شد و زمینه اجرای این گروه‌ها در تهران نیز فراهم خواهد شد.

وی افزود: تمام شهرهای ایران همه در خطر جریان منافقین هستند بنابراین این جشنواره بهترین بستر برای مواجه با جریان منافقین است و باید موضوعات روز را در این جشنواره مورد توجه قرار بدهیم.

نظری تصریح کرد: جشنواره تئاتر ملی مرصاد یک جشنواره ملی است و باید بتواند ظرفیت‌های دیگر ادارات نیز به کار بگیرد و در شورای سیاستگذاری جشنواره باید از ظرفیت دیگر ادارات و نهادها استفاده کرد که این موضوع باعث می‌شود تا مسئولین شهر و استان خودشان را در مقابل جشنواره مسئول بدانند و جشنواره فراموش نشود و شاهد رشد کیفی جشنواره هم باشیم.

گفتنی است، جشنواره ملی تئاتر مرصاد تاکنون ۱۲ دوره را پشت سر گذاشته است و هر سال به مناسبت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد در شهرستان اسلام آبادغرب برگزار می‌شود.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

ایران آماده همکاری با شانگهای در مبارزه با تروریسم است

شهید ترور

شهید اصغر وحید

پانزدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات منافقین

برای شرکت کنندگان در تجمعات منافقین اعلان قرمز صادر خواهد شد

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) اعلام کرد

انهدام تیم تروریستی توسط رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع)

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان