ایران، امنیت مردم خود را با تبلیغات گسترده علیه حاکمیتش معاوضه نمی‌کند

Islamiciran

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس، با اشاره به طی شدن روند قانونی در خصوص دستگیری تروریست‌های محاکمه شده گفت: نظام جمهوری اسلامی، امنیت مردم خود را با تبلیغات گسترده علیه حاکمیتش معاوضه نمی‌کند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) و به نقل از خبرگزاری میزان، محمدجواد نوبندگانی با اشاره به تلاش جریانات وابسته به آل‌سعود برای نادرست جلوه دادن دستگیری تعدادی از تروریست‌های تکفیری در ایران، گفت: متاسفانه در دنیا با معیارهای دوگانه در خصوص حقوق بشر و تقبیح تروریسم مواجه هستیم؛ مثلا عملیات گروهک‌های تروریستی در کشور مستقلی همانند ایران، خوب جلوه داده می‌شود و اگر توسط همین افراد در نیس و بروکسل رخ دهد، «تروریسم بد» نامیده می شود و محکوم است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آل سعود و غربی ها به دنبال فعال سازی تجزیه طلب‌ها و تروریسم ها در مناطق مرزی کشور هستند، افزود: تروریست‌های تکفیری محاکمه شده هدف مشخصی داشته و برای ایجاد ناامنی و تفرقه افکنی بین شیعیان و اهل تسنن از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کنند.

روند قانونی در خصوص دستگیری تروریست‌ها طی شده است

جمالی با اشاره به زمان دستگیری تروریست های تکفیری محاکمه شده ادامه داد: این گروهک تروریستی چند ماه پیش توسط نهادهای اطلاعاتی کشور دستگیر شدند و روند قانونی در خصوص دستگیری تروریست‌ها طی شده و این افراد بر جنایات ارتکابی، اعتراف کرده‌ و دلایل و شواهد کافی برای اقدامات آنها وجود داشته است.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران، امنیت کشور و مردم خود را با تبلیغات گسترده علیه حاکمیتش معاوضه نمی کند، یادآور شد: قطعا جمهوری اسلامی ایران با هرنوع اقدام تروریستی به طور قاطع برخورد می شود و تمام کشورهای دنیا نیز اینگونه عمل می کند؛ آمریکا با تروریسم های القاعده در گوآنتانامو چگونه رفتار کرد؟ سال ها بدون محاکمه حتی افرادی که مشکوک به عملیات تروریستی هستند را به شدیدترین شکل شکنجه می کنند.

تروریست های محاکمه شده عوامل آل سعود و صهیونیست ها بودند

جمالی با بیان اینکه  از شبکه ها و سیستم های تبلیغاتی سعودی و صهیونیستی بیش از این انتظار نمی رود، افزود: تروریست های محاکمه شده عوامل آل سعود و صهیونیست ها بودند، که هم اکنون توسط همین دولت ها درخصوص نحوه برخورد با آنها تبلیغات گسترده  انجام می شود و علیه جمهوری اسلامی هجمه تبلیغاتی راه‌اندازی شده است.

وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی بر اساس اصول خود و در چارچوب قانون با تروریست برخورد می کند، ادامه داد:رژیم سعودی مرتجع ترین کشور منطقه بوده و دستانش به خون هزاران نفر از مسلمانان در سوریه و یمن و حدود 500 ایرانی در حج سال گذشته آلوده است؛ ضمن آنکه رژیم سعودی با حاکمیت شاهنشاهی، زور، پول و تزویر از حمایت غربی ها برخوردار شده و به دلیل شکست های منطقه ای از ایران عصبانی است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با تقدیر و تشکر از اقدامات سربازان گمنام امام زمان تصریح کرد: غربی ها با وجود امکانات نرم افزاری و سخت افزاری فراوان مورد هجمه گسترده تروریسم قرار گرفته، اما جمهوری اسلامی ایران با وجود همسایگی با چندین کشور همسایه ناامن در مبارزه با تروریسم ها عملکرد بسیار خوبی داشته است.

همچنین، عضو  دیگر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دستگیری تروریست‌ها به دلیل مسائل امنیتی انجام شده، تصریح کرد: عربستان سعودی به دنبال این است که این دستگیری‌ها را عقیدتی جلوه دهد.

سید قاسم جاسمی در خصوص تلاش جریانات وابسته به آل‌سعود برای نادرست جلوه دادن دستگیری تعدادی از تروریست‌های تکفیری در ایران، اظهار داشت: دشمنی آل‌سعود با جمهوری اسلامی ایران و مردم کشور ما در حال حاضر بر همگان آشکار است و آن‌ها به صورت علنی بر این دشمنی پافشاری می‌کنند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حکومت عربستان سعودی به وسیله جریانات وابسته‌اش به دنبال فرافکنی در موضوع دستگیری اخیر تروریست‌ها در ایران است، بیان کرد: عربستان به دنبال این است تا اذهان عمومی را که معطوف شیخ عیسی قاسم بوده است، منحرف کند تا از این طریق بر اقدامات نادرست خود سرپوشی بگذارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تروریست‌هایی که توسط نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران دستگیر شده‌اند، قطعا جنایتکار هستند و اگر این افراد حتی در اختیار مجامع بین‌المللی هم قرار بگیرند باز هم با مجازات سنگین روبه‌رو خواهند شد.

جاسمی با بیان اینکه این تروریست‌های تکفیری هدف مشخصی دارند و برای ایجاد ناامنی و تفرقه بین شیعیان و اهل تسنن از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کنند، متذکر شد: به هیچ وجه نمی‌توان جمهوری اسلامی را به اعدام عقیدتی این تروریست‌ها متهم کرد زیرا در کشور اسلامی ایران، همواره اهل تسنن در کنار شیعیان همچون برادر زندگی کرده‌اند.

وی افزود: روند قانونی در خصوص دستگیری تروریست‌ها طی شده است و این افراد بر جنایات ارتکابی، اعتراف کرده‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جریانات وابسته به آل‌سعود با توجه به حمایت‌هایی که در خصوص این تروریست‌ها انجام می‌دهند، نشان داده‌اند که عربستان حامی و طراح اقدامات این گروه‌ها است، گفت: کشور جمهوری اسلامی ایران قوانین خاص خود را دارد و برخورد با این مجرمین مطابق با قانون است.

در این حال، یکی از اغضای هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با اتکا بر مردم امنیت کشور را تامین می‌کند، افزود: تروریست‌هایی که با تلاش وزارت اطلاعات دستگیر شدند، به دنبال تفرقه‌افکنی بین شیعه و سنی بودند.

منصور حقیقت‌پور در خصوص تلاش جریانات وابسته به آل‌سعود برای نادرست جلوه دادن دستگیری و اعدام تعدادی از تروریست‌های تکفیری در ایران، اظهار داشت: اتهاماتی که در خصوص دستگیری تروریست‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران در خصوص اعدام عقیدتی مطرح می‌شود صحیح نیست، زیرا امروز در جمهوری اسلامی ایران در مرکز دموکراسی خود یعنی مجلس شورای اسلامی، شاهد حضور افراد اهل سنتی است که در هیئت رئیسه مجلس در کمال رضایت برای توسعه  کشور فعالیت می‌کنند.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رژیم حاکم بر سرزمین‌های حجاز کوچکترین آزادی‌های مدنی و اجتماعی را برای شیعیان قائل نیستند، تصریح کرد: رژیم حاکم بر سرزمین حجاز، خود همواره به دنبال ترورهای عقیدتی بوده است و بنابر فرمایشات امام خمینی( ره) حکومت آل سعود، رژیم حاکم بر سرزمین‌های حجاز است و این‌ها نماینده همه اعراب شریف نیستند؛ به همین دلیل است که این رژیم پس از ماه‌ها شکنجه و کشتن شیخ نمر هنوز جنازه وی را تحویل نداده‌ و به شیعه‌کشی خود ادامه می‌دهند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: تروریست‌هایی که در استان کردستان اقدامات خرابکارانه‌ای را انجام داده بودند و با تلاش وزارت اطلاعات دستگیر شدند به دنبال ایجاد تفرقه افکنی بین شیعه و سنی بودند؛ حتی افرادی که به واسطه اقدام تروریست‌ها به شهادت رسیدند ، هم شیعه و‌ هم سنی بودند.

حقیقت‌پور با بیان اینکه اتهام ناروایی است که جریانات وابسته به آل‌سعود سعود عنوان می‌کنند که افراد دستگیر شده به واسطه عقیده‌شان محکوم شده‌اند، متذکر شد: خود این تروریست‌ها اعتراف کرده‌اند قاضی اهل تشیع و روحانی اهل تسنن را مورد حمله قرار داده‌اند؛ تنها به این جرم که این افراد با جمهوری اسلامی ایران ارتباط دارند.

وی افزود: جنایتی که عربستان سعودی انجام داده تنها در این زمینه نیست و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، هر جایی که تصور کرده می‌تواند ضربه بزند، دریغ نکرده است و تمام هزینه‌های گروه تروریستی در منطقه شرق کشور ما را نیز عربستان سعودی می‌دهد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم شورای اسلامی با بیان اینکه ما به موقع در این زمینه ها با عربستان سعودی تسویه حساب خواهیم کرد و می‌گوییم هزینه گروه‌های تروریستی خرابکار در ایران را کدام کشور مرتجع در منطقه می‌پردازد، گفت: ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است و قدرت مردمی جمهوری اسلامی ایران توانسته که تمام این توطئه ها را کنترل کند.

وی افزود: رژیم‌ حاکم در سرزمین‌های حجاز پس از رژیم اشغالگر قدس بزرگترین کشور کودک کش در جهان است و بخاطر اعتقادات مردم سوریه، یمن و سایر شیعیان جهان آن‌ها را مورد حمله قرار می‌دهد زیرا تفکرات آن‌ها در تعارض جدی با وهابیت است.

حقیقت‌پور گفت: اتهاماتی که آل‌سعود به جمهوری اسلامی ایران روا می‌دارد برای مردم ایران صرفا در حد یک لطیفه است و با شنیدن این اتهامات لبخند می‌زنند. جمهوری اسلامی ایران با اتکا بر مردم، قوام لازم برای کنترل امنیت کشور را دارد.

از سوی دیگر، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم معتقد است امکانات و تجهیزات کشف شده از تروریست‌ها بیانگر نقشه شوم سعودی‌ها جهت ایجاد ناامنی در جزیره امن جمهوری اسلامی است.

 اردشیر نوریان با اشاره به تلاش جریانات وابسته به آل‌سعود برای نادرست جلوه دادن دستگیری تعدادی از تروریست‌های تکفیری در ایران، به خانه ملت گفت: این رفتار عربستان مسبوق به سابقه بوده و ادامه سیاست‌های مغرضانه عربستان در منطقه در مورد ایران است؛ سعودی ها همانند گذشته با پرداخت پول و امکانات فراوان سعی در ایجاد شکاف های مذهبی و قومی در داخل کشور ایران را دارند تا فضای کشور را مسموم و کشمکش بی پایان در کشور به راه اندازند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی، افزود: اعترافات تروریست‌ها، اسناد و مدارک به دست آمده از عملیات های خرابکارانه این افراد، امکانات و تجهیزات کشف شده از تروریست‌ها و طرح ها و برنامه های تکفیری‌ها بیانگر شواهدی دال بر نقشه شوم سعودی ها جهت  تفرقه افکنی بین اقوام و مذاهب در کشور و ایجاد ناامنی در جزیره امن جمهوری اسلامی است.

هدف تروریسم ها قتل عام اهل تسنن و شیعیان بوده است

نوریان با تاکید بر اینکه فرآیند دقیق و کامل قانونی در خصوص دستگیری و محاکمه تروریست‌ها طی شده و این افراد بر جنایات ارتکابی و نقشه های شوم آینده خود اعتراف کرده‌اند، ادامه داد: هدف این تروریست‌ها قتل عام اهل تسنن و شیعیان بوده و برای رسیدن به اهداف پلید خود از هیچ اقدامی دریغ نمی کنند، که البته نیروهای نظامی، امنیتی و نظامی کشور در کنار مردم هوشیار ایران اسلامی اجازه نمی دهند، گروهک های تروریستی به سرکردگی آل سعود ملعون و رژیم صهیونیستی به اهداف شوم خود دست یابند.

وی با اشاره به زندگی مسالمت آمیز و توامان با برادری اهل تسن و تشیع در کنار هم در ایران اسلامی، یادآور شد: به هیچ وجه نمی‌توان جمهوری اسلامی را به اعدام عقیدتی این تروریست‌ها متهم کرد زیرا در کشور اسلامی ایران، همواره اهل تسنن در کنار شیعیان همچون برادر زندگی کرده‌اند و تمامی شواهد بر جنایتکار بودن تروریست‌ها صحه می گذارد.

هجمه‌ها، جمهوری اسلامی را از ورزیدگی اطلاعاتی برخوردار کرده  است

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی با توجه به هجمه فراوان از سوی کشورهای دنیا از ورزیدگی اطلاعاتی برخوردار شده و بر شاهراه های اطلاعاتی و امنیتی تسلط کامل دارد، افزود:این ناشی از انگیزه و اعتقاد راسخ نیروهای امنیتی کشور است، که مبارزه با تروریسم را علاوه بر اقدام حرفه ای و سازمانی به عنوان وظیفه ملی تلقی می کنند.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در بحران ها و کوران های مختلف امنیتی ورزیده شده و تجربه های فراوانی کسب کرده اند، تصریح کرد:مردم هوشیار و همیشه در صحنه جمهوری اسلامی ایران با حمایت از نیروهای امنیتی نقش ویژه ای در حفظ و تامین امنیت کشور ایفا کرده اند، که سعودی ها و صهیونیست ها به دلیل شکست خوردگی های مکرر از مردم ایران به جریان های تکفیری تروریستی روی آوردند؛ که در زمان مشخص تاوان آن را به شدت و سختی خواهند داد.


مطالب پربازدید سایت

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان