انتشاراولین سند محرمانه از دخالت منافقین در اغتشاشات دی 96

679d022c 8176 4803 A066 93887e688396پس از اغتشاشات دی ماه 96 بسیاری از مقامات امنیتی و انتظامی از دست داشتن گروهک تروریستی منافقین در این اغتشاشات خبر دادند. حتی مریم رجوی سرکرده این گروهک نیز در مواردی به این موضوع اعتراف کرده است. البته  این نقش، مکمل دو ضلع دیگر عوامل سه گانه این اتفاقات بود. رهبر انقلاب در سال 96 به صراحت از پادویی منافقین در اغتشاشات دی ماه سخن گفتند: «یک مثلّثی در این قضایا [دی 96 ] فعّال بوده است. مال امروز و دیروز هم نیست...نقشه مربوط به آمریکایی‌ها و صهیونیست‌هاست. نقشه را آن ها کشیدند...پول مال یکی از این دولت های خرپول اطراف خلیج فارس است. خب این کارها خرج دارد؛ باید پول بدهند؛ آمریکایی‌ها که حاضر نیستند پول خرج کنند وقتی این ها هستند؛ پول را این ها دادند. این دو ضلع. ضلع سوّم پادویی‌اش است؛ پادویی‌اش هم مربوط به سازمان منافقین بود، سازمان آدمکش منافقین؛ پادو، آن ها بودند. از ماه‌ها قبل  این ها آماده بودند». (بیانات رهبر انقلاب؛ 19 دی 96) در این گزارش برای نخستین بار بخش هایی از نشست محرمانه تروریست های منافقین در اسفند 97 منتشر می شود که در آن مهدی ابریشمچی  نفر دوم این گروهک به صراحت از نقش این تروریست ها در اغتشاشات دی ماه 96 پرده بر می دارد. صوت این جلسه محرمانه  5 ساعته توسط یکی از اعضای رده بالای این گروهک تروریستی منتشر شده است که بخش هایی از آن در گزارش روزنامه خراسان پیاده و منتشر می شود.

دی ماه 96؛ ماحصل میلیشیای «کانون های شورشی»

ابریشمچی در بخش هایی از این جلسه، سخنرانی پیاده شده مسعود رجوی در سال 92 را روخوانی می کند. سخنرانی که در آن مسعود رجوی با اشاره به خارج شدن منافقین از لیست تروریستی آمریکا مدعی می شود که همزمان نظام ایران تضعیف شده و به همین دلیل «باید کانون های شورشی را به راه انداخت». ابریشمچی در این جلسه به صراحت اذعان می کند که «کانون های شورشی ایجاد شده باید به گسترش میلیشیا» [نیروهای شبه نظامی] در ایران می انجامید که این مسئله به گفته او در حوادث دی ماه 96 که این تروریست پیر آن را «قیام دی 96» می خواند، دیده شد. ابریشمچی به تأکیدات مکرر مسعود رجوی در دی ماه 96 اشاره می کند که به صراحت خطاب به منافقین می گفت: «باید هزار اشرف یعنی همان هزار کانون شورشی را فعال تر کنیم تا قیام کامل شود.» ابریشمچی مدعی است که «در دی ماه 96 جامعه ایران آمادگی خود را نشان داده و حالا وقت آن است که کانون های شورشی به صورت کمی و کیفی گسترش یابد.» این عضو ارشد گروهک منافقین همچنین می گوید که وجود این کانون های شورشی «پشتوانه نظامی» تحرکات منافقین در ایران است.

تلاش برای به شورش کشاندن شهر 

ابریشمچی در ادامه به نقش آفرینی عوامل نفاق در اغتشاشات بعدی سه شهر کازرون، تویسرکان و اهواز اذعان می کند و می گوید: «کانون های شورشی در کازرون و تویسرکان و اهواز با فرمول برادر مسعود [رجوی] تثبیت شدند، باید تکثیر شوند و بعد پیوند پیدا کنند»! وی درباره هدف کانون های شورشی توضیح می دهد: «این یگان ها تلاش می کنند شهر را به شورش بکشانند». 

روایت ابریشمچی از مسلح شدن منافقین 

او سپس با تاکید بر لزوم اشغال شهرهای ایران، راهبرد اشغال را به سمت شهرهای کوچک و کمتر فعال شده سوق می دهد که به این ترتیب اگر حکومت  به پایتخت بچسبد، کانون های شورشی اطراف فعال می شود و اگر  پایتخت را رها کند، کانون های پایتخت فعال می شود. او همچنین آشکارا  از مسلح شدن تروریست های این گروهک سخن می گوید که می توان پازل قتل ها و تیراندازی های حوادث دی ماه 96 به سوی مردم و نیروهای انتظامی را تکمیل کند: «باید تلاش کرد این کانون ها را مسلح کرد.»

ناگفته های ابریشمچی

در ادامه ابریشمچی به صراحت می گوید مسئول هدایت کانون های شورشی در ایران «شما اشرف نشینان در آلبانی هستید.» وی همچنین توضیحاتی درباره نبرد سرنگونی ارائه کرد. نبردی که به ادعای منافقین بعد از ورود آن ها به ایران اتفاق می افتد! اظهارات ابریشمچی درباره همسو بودن جامعه با منافقین (!) در سال 96 در حالی است که او توضیح نمی دهد چرا مردم و حتی معترضان به مشکلات اقتصادی، به سرعت مرزبندی خود را با اغتشاشات مشخص کرده و حتی همان معترضان در شهرهای گوناگون در حمایت از کلیت نظام به خیابان آمدند و به این اغتشاشات تروریست های منافقین در ایران پایان دادند. 

مردم جلادها را می شناسند

مسئله ای که نشان می دهد این گروهک تروریستی که روزگاری در دهه 60 جلادهایش با نارنجک کودک و مادر روزه دار را قطعه قطعه می کردند و در حمام خونین خانه تیمی شان پوست از سر و تن نیروهای امنیتی و مردم می کندند، نه تنها جایگاهی میان مردم ایران ندارند بلکه هرجا نشانه ای از این تروریست ها باشد، مردم این فرقه خونریز را که روی داعش را سفید کرده اند، بیش از پیش می شناسند. 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10360659&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

کانون هابیلیان

قاسم آذر ارجمند

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد

انهدام یک تیم تروریستی در جنوب‌شرق کشور

مجید مربایان؛ بنیاد هابیلیان

مساجد ضرار در جامعه امروز

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان