گوشه ای از جنایات منافقین (4)

اسم من محمد رضا ، فامیلم سلمانی است ، اسم پدرم ابو القاسم است . در سال 1337 متولد شده ام ودیپلم تجربی دارم با اسم مستعار : قاسم . من در تابستان سال 62 در کردستان به سازمان پیوستم ودر کردستان در مقرهای متعدد تحت آموزشهای مختلف قرار گرفتم و در سال 63 به تهران اعزام شدم . بعد از اعزامم به تهران پس از مدتی سعید جلالی به من وصل شد که ایشان فرمانده من بودند و بعد از وصل ایشان به من تا امروز که دستگیر شدم در چهار رشته عملیات شرکت کردم که در دو عملیات مسئولیت آتش به عهده من بود که عملیات اول در منطقه نارمک خیابان گلبرگ بود که فردی به نام علی قمی مورد تهاجم قرار گرفت که توضیح آن را سعید جلالی داد .

عملیات دوم که در خیابان کاج منطقه خیابان دکتر فاطمی بود ، در این عملیات رانندگی موتور ومسئولیت آتش به عهده من بود که من در این عملیات ابراهیم مرادی را که مغازه لوله فروشی داشت مورد تهاجم قرار دادم که با شلیک سه یا چهار گلوله ایشان کشته شدند وبعد از آن عقب نشینی کردیم .

عملیات دیگری که من شرکت کردم در خیابان بهبودی مدرسه پسرانه بود که مسئولیت رانندگی موتور به عهده من بود وهمچنین در این عملیات من، مسعود زاهدی مدیر دبستان را مورد تهاجم قرار دادم که ایشان زخمی شدند . در چهارمین عملیاتی که شرکت کردم بازهم مسئولیت رانندگی وآتش به عهده من بود. عملیاتی بود در خیابان دکتر شریعتی ، دادستان انقلاب بود که با آر پی جی مورد تهاجم قرار گرفت که من سه موشک آر پی جی ، به آنجا شلیک کردم وچون رانندگی ماشین را هم به عهده داشتم فوراً با سعید جلالی مبادرت به عقب نشینی کردیم .

دیگر عملیاتی نداشتیم تا تاریخ حدود 23 فروردین ماه سال 64 که دستگیر شدم .


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
فروردین 1397
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان