منافقین و دویست میلیون تومانی که از جیب مردم همدان زدند

11sanad

گروهک تروریستی منافقین همواره منابع مالی متعددی برای تأمین نیازهای تسلیحاتی و عملیاتی خود داشته است. یکی از این روش‌ها تا پیش از فرار منافقین به دامن صدام، عملیات سرقت مسلحانه از بانک‌ها بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان، سرقت مسلحانه از یکی از شعبه‌های بانک ملت همدان در سال 1361 یکی از قابل توجه‌ترین سرقت‌های این گروه بوده است که ارگان خبری این گروهک نیز همان زمان، جزئیات این عملیات را منتشر کرد.

براین اساس عناصر یک گروه از واحدهای عملیاتی منافقین در تاریخ 26 آبان سال 1361 با حمله به شعبه بانک ملت در خیابان 17 شهریور همدان، نگهبان بانک را به شهادت رساندند و سپس همه موجودی مردم در این بانک را که مبلغ 201 هزار تومان بود (معادل دویست میلیون تومان فعلی) را سرقت و با موتور سیکلت متواری شدند.

جالب آنکه منافقین غارتگر برای توجیه سرقت اموال و دارایی مردم، در نشریه خود مدعی شده‌اند این پول‌ها که توسط عمال حکومت به یغما رفته بود به نفع خلق (منافقین و سرکرده آنها) مصادره شد!

منافقین برای توجیه سرقت بزرگ‌شان، مدعی شدند عوامل سرقت با کار توضیحی باعث شدند، مردمی که در شعبه بودند از اقدام آنها استقبال کنند !

گفتنی است سرقت از بانک‌ها یکی از منابع تأمین مالی گروه‌های تروریستی است. در سال 2014 و همزمان با اشغال موصل توسط داعش نیز، تمامی بانک‌های این شهر توسط این گروه تروریستی تکفیری به سرقت رفت.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9046979&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید