مجاهدین خلق (منافقین) کرمعلی حسن‌رضایی را ترور کردند

عاملین ترور و اسناد جنایت:

حسن سرخوش

نام مستعار:

فرمانده واحد تروریستی

مجید حشمتی خواه

نام مستعار:

عضو واحد تروریستی

زهرا احمدی زاده

نام مستعار:

عضو واحد تروریستی

1.اظهارات ولی الله صفوی یکی از فرماندهان واحدهای تروریستی منافقین در غرب تهران:

"... یکی از واحدهای تروریستی منطقه غرب که افراد آن متشکل از سه نفر به اسامی حسن سرخودش (فرمانده)، مجید حشمتی خواه (راننده) و زهرا احمدی زاده (سرنشین) بودند روز جمعه سوم مهر ماه سال 1360 در اتوبان شهید چمران (پارک وی) نرسیده به میدان توحید پس از مشاهده یک تویوتا که سه سرنشین داشت و یکی از آنها خواهری بود و تیپ ظاهری آنها نشان می داد که حزب اللهی هستند، به تعقیب آنها می پردازند و در موقعیتی بدون کوچکترین سؤال و جوابی آنها را به رگبار می بندند. در این جنایت که به وسیله ماشین سرقتی مردم و با سلاح‌های دزدیده شده از مردم، 2 تن از فرزندان همین مردم را به شهادت می رسند...

یکی از اهداف منافقین از این قبیل جنایات ایجاد ترس و وحشت در دل حامیان نظام یا بهتر بگویم توده مردم بود که دیگر از نظام خودشان حمایت نکنند و به جای آن از سازمانی که آنها و فرزندان آنها و برادران و خواهران آنها را به شهادت رساندند، طرفداری کنند و برای آنها درود، درود بفرستند ؛ تصویری که برای خوش خیال ترین انسان ها نیز لاممکن بوده... ولی دیگر کاملاً برای همه معلوم شده که برای مرکزیت منافقین تنها چیزی که اهمیت ندارد مردم و حمایت آنهاست.”

2. گزارش درونی گروهک منافقین درباره چگونگی انجام این جنایت:

شهید کرمعلی حسن رضائی

شغل: آموزگار

سن: 22 سال

وضعیت تأهل: متأهل

محل شهادت: بزرگراه شهید چمران

تاریخ شهادت: 1360/7/30

زندگینامه

در سال 1338 در ده علی آباد قزوین در خانواده ای مستضعف و متعهد به شریعت اسلام به دنیا آمد و در دامان پر مهر و محبت آنان پرورش یافت. او تحصیلات ابتدایی را در زادگاهش به پایان رساند و در سن 13 سالگی برای ادامه تحصیل به تهران عزیمت نمود. دارای هوش و استعدادی سرشار بود و پس از کسب دیپلم با معدلی عالی از هنرستان صنعتی به دانشگاه علم و صنعت راه یافت و در رشته برق به ادامه تحصیل پرداخت.

او در دوران دبیرستان و دانشگاه به مطالعه کتب مذهبی رو آورد و با روحیه ای مملو از ایمان و اخلاص، علوم اسلامی را فرا گرفت و ضمن فراگیری این علوم به آموزش آنها نیز همت گماشت و فلسفه اسلامی تدریس می کرد. با شکوفایی نهضت مردم مسلمان ایران در صفوف راهپیمایی ها و تظاهرات فعالانه شرکت جست و دوشادوش امت شهید پرور تحت رهبری امام عظیم الشأن برای به ثمر رساندن انقلاب اسلامی کوشید.

پس از پیروزی انقلاب بر فعالیت‌های فرهنگی اش افزود و در همین دوران در صدد تشکیل خانواده برآمد و مراسم ازدواج خود را به سادگی بر مزار استاد شهید مطهری در جوار حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار نمود. پس از انقلاب فرهنگی شغل مقدس آموزگاری را به صورت پیمانی برگزید و در دبیرستان‌های شریعتی و الهی یاغچی آباد، به عنوان مربی پرورشی به کار پرداخت و در جهت تبلیغ آرمان ها و ارزش‌های اسلامی به فعالیت‌های فرهنگی وسیعی رو آورد و از جمله به اتفاق شهید دربندی سرپرستی چندین کتابخانه را بر عهده گرفت و به منظور حراست از دستاوردهای انقلاب در بسیج کمیته منطقه یک نیز به فعالیت پرداخت.

او تنها فرزند خانواده ای شریف بود و اخلاقی خوش و خلقی مهربان داشت و در تبلیغ آرمان‌های اسلام در همه صحنه ها حضور داشت و به ویژه به شرکت در مراسم عبادی – سیاسی نماز جمعه ارج بسیار می گذاشت و همراه با انبوه امت نمازگزار در این میعادگاه عاشقان الله حاضر می شد.

مزار شهید: بهشت زهرا، قطعه 24، ردیف 96، شماره 23

تروریسم کور

کشتار مردم به جرم ظاهر اسلایم آنها، اوج شقاوت و در عین حال درماندگی گروهک جنایتکار منافقین است و با هیچ عنوانی مگر “تروریسم کور “نمی توان از آن یاد کرد. تنها یک تبهکار حرفه ای و کسی که بوئی از انسانیت نبرده می تواند این چنین و بدون کوچکترین ملاحظه ای دست به جنایت زند و حتی قربانی خود را نیز نشناسد. برای چنین جنایتکاری، زن، مرد، کودک، پیر و جوان فرقی نمی کند، کافیست زن محجبه ای و مرد دارای محاسن باشد تا حکم قتل شان صادر شود.

این نوع ترور تنها نشان دهنده یک چیز است و آن دشمنی آشتی ناپذیر منافقین با اسلام و هر چیزی است که نمودی از اسلام در آن مشاهده شود. در این نوع ترور معیار انتخاب قربانی، شغل و پیشه ای نیست و حتی نیازی نیز به مدرکی دال بر وابستگی اش به نهادهای مردمی وجود ندارد، بلکه “ظاهر “او تنها معیار است.

از این روست که همه امت مسلمان و شهید پرور ایران هدف حملات کور تروریستی منافقین قرار می گیرند و ماهیت پلید و واقعی این گروهک وابسته عیان می گردد. ضد اسلام و ضد مردم.

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید