سند همکاری منافقین با صدام

این فیلم مربوط به مذاکرات و گفتگوهای مسعود رجوی با سپهبد صابر الدوری رئیس وقت سازمان مخابرات عراق پس از انتفاضه سال 1991 عراق است .در این فیلم نقش مجاهدین خلق در سرکوب مردم عراق میزان وابستگی و سرسپردگی رجوی و گروه وی به رژیم صدام به خصوص سرویس های اطلاعاتی عراق و درجات خیانت سازمان مجاهدین به ملت های ایران و عراق را به خوبی روشن می شود .

مسعود رجوی در باره شرکت در سرکوب کردها خطاب به رئیس استخابارات می گوید :

ما جز وظیفه خودمان انجام نداده ایم .و نیاز نبود که رئیس جمهور نامه تشکر آمیز به من بدهد ، شما بهتر می دانید که چه ماجراهایی بوده و در چه نقطه دقیقاً ما دستمان را در دست هم گذاشتیم ، منظورم سالی است که رژیم خمینی آن را سال سرنوشت تعیین کرد ، سرنوشت ما واحد است ، خون های ما در هم آمیخته است .

می دانید که اینها تعارف نیست ، من توی دل خودم احساس می کنم کاش مشکلات سیاسی نداشتم آن مشکلات سیاسی که رئیس جمهور آن را کاملاً درک می کند ، آن مشکلاتی که مربوط به مرگ و زندگی ماست و کاش کمبودهای سیاسی نداشتیم و کاش کمبودهای نظامی نداشتیم تا می توانستیم وظیفه مان را در آنجا بهتر از این انجام می دادیم .

فکر می کنم روابط بین ما و شما ، بین ما و عراق چه دولت و چه حزب بعث و در رأس آن و سمبل آن آقای رئیس جمهور و از طریق دیگر مقاومت ایران و مجاهدین خلق و ارتش آزادیبخش فقط روابط صرف سیاسی نیست . اصلاً این طوری قابل تفسیر نیست ، فکر می کنم که یک برادری کامل است .

برای مشاهده فیلم اینجا را کلیک کنید.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
فروردین 1397
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان