سرقت از بانکها

هزینه زندگی منافقین سران یا افراد پایین تر آنها چگونه تامین می شود این توضیح را بدهم که یا از بانکها بوده و یا اینکه به واحدهای عملیاتی افرادی که خانه نداشتند می گفتند با زور به خانه ها بروید و به اصطلاح مصادره کنید یعنی سرقت کنید و به زور به خانه ها وارد شده و شبها بخوابید و صبح هم بروید و ترور انجام دهید که نمونه هایی از آن در بولتن ذکر شده

امکانات مالی که رجوی اشاره می کند از طریق سرقت بانکها و بقالی ها و امثالهم تامین می شود و غیر از این چیز دیگری نیست . نمونه اش را هم خودتان شنیدید حال برای اینکه یک مقدار مشخص تر بشود که هزینه زندگی منافقین سران یا افراد پایین تر آنها چگونه تامین می شود این توضیح را بدهم که یا از بانکها بوده و یا اینکه به واحدهای عملیاتی افرادی که خانه نداشتند می گفتند با زور به خانه ها بروید و به اصطلاح مصادره کنید یعنی سرقت کنید و به زور به خانه ها وارد شده و شبها بخوابید و صبح هم بروید و ترور انجام دهید که نمونه هایی از آن در بولتن ذکر شده ولی چون وقت کم است نمی خوانم .

 

موردی بوده که به زور وارد خانه ای می شوند متعلق به فردی که تا حدودی ضد انقلاب بوده . صاحب خانه اول ترسیده و بعد آنها را به خانه راه داد و آنها هم وقتی فهمیدند اینها سلطنت طلب هستند قبول می کنند آنجا بمانند و تحت حمایت قرار گیرند . خانه دیگری بود که افراد آن حزب اللهی بودند که به زور به خانه می روند البته آنها راه نمی دهند و درگیری می شود افراد از خانه فرار می کنند . و در واقع این شکل حمایتها پایگاه توده ای و مردمی سازمان را نشان می دهد .

 

به دلیل کمبود وقت از عباس صحرایی می خواهم که یک نمونه از سرقت بانک را به طور خلاصه توضیح بدهد . عباس صحرایی : در سرقت بانک خیابان خراسان سه نفر از بچه ها

شرکت کردند و اتومبیل مورد استفاده را از قبل سرقت کرده بودند در حین سرقت محافظ بانک مقاومت نمی کند و حاضر به تسلیم نمی شود به او تیراندازی می کنند و او را می کشند در جریان تیراندازی یکی از کارمندان بانک را هم به شهادت می رسانند . بعد از سرقت و تیراندازی فرار می کنند . واحد عملیاتی آنان سعید غیور نجف آبادی بود . و عملیات ساعت 11 صبح انجام می گیرد .

 

کارنامه سیاه(18)


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

جدیدترین مطالب

اسفند 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان