اسناد دخالت منافقين در ترور دانشمندان هسته‌ای ايران

پايگاه خبری تحلیلی هابیلیان به مناسبت 8آذر سالگرد ترور شهید مجید شهریاری و دکتر فریدون عباسی اسناد مربط به دخالت منافقین در ترور دانشمندان هسته‌ای را مرور می‌کند.

 

پايگاه خبری تحلیلی هابیلیان(خانواده شهداي ترور کشور) بعد از انتشار خبر دخالت منافقين در ترور دانشمندان هسته‌اي کشورمان، اولين سري از اسناد این دخالت را منتشر نمود.

به گزارش پايگاه خبری تحلیلی هابيليان(خانواده شهداي ترور کشور) چند روز پس از ترور دو دانشمند هسته‌اي کشورمان، منافقين به مشارکت در شناسايي اين دو دانشمند هسته‌اي اعتراف کرده و نوشتند: «نقش شهریاری و عباسی، در پروژه تسلیحات اتمی جمهوري اسلامي، پیش از این ،بارها توسط مقاومت افشا‌ شده است.» اما اسناد زير که در طي سال‌هاي گذشته جمع‌آوري شده، نشان مي‌دهد دانشمندان شهيد دکتر شهرياري و دکتر عباسي و بسياري ديگر از دانشمندان هسته‌اي کشورمان همچنان در تيرس جاسوسي منافقين و ترور به دست دشمنان اسلام هستند:

1- سند اول؛ در تاريخ 30 آبان سال 1386 شبکه تلويزيوني فاکس نيوز آمريکا در پايگاه اينترنتي خود مقاله‌اي به قلم يکي از سرکردگان منافقين منتشر نمود که به زعم خود در آن به بررسی امتیازهای البرادعی مدیرکل سابق آژانس بین المللی انرژی اتمی به ايران پرداخته است.

در اين مقاله آمده است: «درتاریخ 15 نوامبر ـ برابر با 24آبان 86 ـ آژانس بین المللی انرژی اتمی, گزارش خود را در رابطه با آخرین وضعیت برنامه اتمی ایران ارائه داد. از هنگام انتشار این گزارش, هم تهران و هم منتقدین آن اعلام پیروزی کرده اند. تهران از این گزارش استفاده می‌کند و مدعی می شود که برنامه اتمی اش یک برنامه صلح آمیز است ... متخصص اتمي عاليرتبه که افسران سپاه پاسداران مي‌باشند،‌ محسن فخري زاده و فريدون عباسي،‌ برنامه تحقيقاتي اتمي نظام را در دانشگاه موسوم به امام حسين اداره مي‌کنند.»

2 – سند دوم؛ در تاريخ 12 آذر همان سال سايت منافقين در گفتگو با يکي از عوامل خود اعلام کرد: «دانشگاه امام حسين(ع) يک مرکز تحقيقاتي و پشتيباني توليد سلاح‌هاي هسته‌اي مي‌باشد که برخي از فعاليت‌هاي انجام شده در آن به قرار زير است:

1 – با استفاده از يک دستگاه ژنراتور نوترون، آزمايش‌هايي درباره پرتاب نوترون با قدرت بالا زير نظر پاسدار «فريدون عباسي» ازمتخصصان بالاي سپاه پاسداران صورت گرفته است.

2 – ... »

در اين نوشته همچنان به سوابق تحصيلي و آدرس محل کار دکتر عباسي اشاره کاملي شده است.

3 – سند سوم؛ در تاريخ 21 آذر سال 86 يکي از سايت‌هاي منافقين اعلام کرد که در صبح روز سه شنبه 11 دسامبر 2007، در ساختمان ملی مطبوعات در واشنگتن دی سی، يکي از سران منافقين در یک کنفرانس مطبوعاتی، از کنترل برنامه سلاح اتمی نظام توسط سپاه پاسداران و مخفی کردن برنامه در تونل های زیرزمینی پرده برداشت. وی گفت دانشگاه امام حسین در تهران در برگیرنده متخصصین اصلی اتمی رژیم می‌باشد. فریدون عباسی و محسن فخری زاده که هر دو تحت تحریمات قطعنامه های 1737 و 1747 شورای امنیت ملل متحد می‌باشند از افسران عالیرتبه سپاه پاسداران می‌باشند که اصلی ترین پروژه های اتمی جمهوري اسلامي را اداره می‌کنند.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

صادق خاراباف، بنیاد هابیلیان

موج سواری روی سیل با تخم مرغ های آرم خورده!

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

زنان در گروهک منافقین

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

دردسرهای منافقین برای میزبان های مغموم؛ از سرکوب مردم تا دزدی!

دکتر نواب محمدی‌، بنیاد هابیلیان

صید ماهی گندیدۀ منافقین از آب گل‌آلود سیل

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

رقص لاشخورها

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

ترس نقاط (کانون) شورشی از مردم یا نیروهای امنیتی؟

دکتر مصطفی مطهری؛ بنیاد هابیلیان

منافقین و ماجرای تخم مرغ ها و سبد بلایای طبیعی

جدیدترین مطالب

دکتر نواب محمدی‌، بنیاد هابیلیان

صید ماهی گندیدۀ منافقین از آب گل‌آلود سیل

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

ترس نقاط (کانون) شورشی از مردم یا نیروهای امنیتی؟

نماینده کلیمیان ایران

منافقین فرزندان خلف استالین هستند

مروری بر نقش آمریکا در عملیات‌ تروریستی در ایران بعد از پیروزی انقلاب

ردپای سازمان سیا از جنایات منافقین تا ترور شهدای هسته‌ای

دکتر نواب محمدی‌، بنیاد هابیلیان

آمریکا روزی از گاو شیرده‌اش انتقام خواهد گرفت

دکتر مصطفی مطهری؛ بنیاد هابیلیان

منافقین و ماجرای تخم مرغ ها و سبد بلایای طبیعی

Previous MonthNext Month
فروردین 1358
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
2
3
4
10
تاریخ : 1358/01/10
26
29
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان