انفجار نخست وزیری، جنایتی دیگر

در 8 شهریور 1360، منافقین انفجاری دیگر و فاجعه ای دیگر به بار آوردند . اینبار یکی از عوامل نفوذی این گروهک جنایتکار ، بمب قدرتمند و ویرانگری را در ساختمان نخست وزیری منفجر کرد و جمعی از گرانبها ترین گوهران انقلاب اسلامی و در راسشان شهید رجائی ، رئیس جمهور و شهید دکتر باهنر ، نخست وزیر را به شهادت رسانید . استکبار جهانی از این دو شهید بزرگوار کینه ای عمیق به دل داشت . زیرا این دو علاوه بر آنکه عمری را علیه طاغوت و استعمار به سر کرده بودند ، پس از فاجعه 7 تیر ، در شرایطی که به خوبی می دانستند خطر مرگ آنها را تهدید می کند ، با بر عهده گرفتن مسئولیت ریاست جمهوری و نخست وزیری ضربه محکمب به توطئه به اصطلاح بی آینده کردن رژیم زدند و نشان دادن که در سنگر اسلام ، سربازان جان بر کف فراوانی همیشه آماده اند تا جای خالی شده هم رزمشان را بر نمایند . شهید رجائی با کسب آرائی بیش از 13 میلیون نفر به ریاست جمهوری انتخاب شد و این خود تو دهنی دیگری به استکبار و خود فروختگانی چون بنی صدر و منافقین آمریکایی بود ، زیرا این شهید در عمل نشان داد که هیاهوی 11 میلیونی بنی صدر ، سرابی بیش نبوده است و دریای خروشان امت اسلام در کنار مقلدین واقعی امام قرار دارد .

فاجعه 8 شهریور ، بار دیگر انزجار عمومی مردم ایران را علیه آمریکا و منافقین برانگیخت و میلیونها نفر امت سوگوار به تشییع پیکر پاک این شهید شتافتند و آنان را تا آرامگاه ابدیشان همراهی نمودند .

استکبار جهانی به زعم باطل خود می پنداشت که به شهادت رسانیدن رجائی و باهنر ، دو ماه پس از فاجعه 7 تیر ، بدون شک انقلاب اسلامی را دچار یاس ساخته و نومید خواهد گرداند . می پنداشتند که بازسازی دولت و مجلس و قوه قضائیه ، آخرین نیروهای نظام جمهوری اسلامی را به تحلیل برده است و اگر ضربه دیگری وارد کنند ، کار تمام خواهد شد .

شهادت جانگداز رجائی و باهنر گرچه انقلاب اسلامی را از وجود این دو بزرگوار محروم ساخت لیکن خود این شهیدان بر پویایی و استحکام آن افزوده و استکبار جهانی جز شکست و رسوائی نصیبی نبرد .

بازهم جنایت ، بازهم شکست

منافقین علیرغم مشاهده انزجار امت حزب الله ، از آنجایی که به هیچ چیز مگر خدمتگذاری به استکبار جهانی و انجام وظایف ننگینی که آمریکا برعهده شان نهاده بود نمی اندیشیدند ، بازهم دست به جنایات تازه ای زدند و با هر جنایت خود را رسواتر ساختند .

حضرت آیت الله قدوسی ، دادستان کل انقلاب اسلامی ، این عالم ربانی که عمری را در جهاد فی سبیل الله گذرانده بود با انفجار بمب منافقین به رحمت ایزدی پیوست و یه فیض عظیم شهادت نایل شد و صفحه درخشان دیگری بر تاریخ شهدای روحانیت شیعه افزود .

دکتر حسن آیت ، نماینده مجلس شورای اسلامی و افشاگر خطوط لیبرالی به دست منافقین به شهادت رسید ، حجت الاسلام هاشمی نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی در این کارزار شوم شربت شهادت نوشید ، شهید انصاری استاندار گیلان ، شهید استکی فرماندار شهر کرد و دهه تن از دیگر مقامات مسئول جمهوری اسلامی هدف تیمهای تروریستی منافقین قرار گرفتند و در بستری از خون به لقاء الله پیوستند . اما با هر شهادت ، اسلام سرفرازتر گردید و نفاق روسیاه تر شد .

توطئه از میان برداشتن مسئولان و مقامات جمهوری اسلامی ، گرچه به قیمت شهادت عزیزترین سربازان جان بر کف اسلام تمام شد ، لیکن نه تنها مقصود پلید استکبار جهانی را برآورده نکرد ، بلکه به عکس آنچه آنان می پنداشتند مبدل  گردید و انقلاب اسلامی راسخ تر از هر زمان دیگری به سوی رسیدن به هدف نهایی غلبه بر کفر و الحاد جهانی به حرکت کمال جویانه خود ادامه داد .

کارنامه سیاه (27)


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

«مکتب حاج قاسم» در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان

در مکتب حاج قاسم عقلانیت حرف اول را می‌زند

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

دموکراسی به شیوۀ منافقین

دبیرکل حزب سوسیالیست دموکرات کردستان

تا ۲۰ سال آینده کسی مثل حاج قاسم نمی‌آید

متن کامل وصیت‌نامه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی؛

شهدا را در چشم، دل و زبان خود بزرگ ببینید

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

خط نفوذ؛ هم استراتژی هم تاکتیک

یک افسر ارشد اقلیم کردستان عراق

شهید سلیمانی در جنگ علیه داعش همراه ما بود

بهمن 1357
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان