اعتراف به ارتداد

Karamesiah3 Birooniمنافقین پس از ناکامی در کسب مشروعیت از طریق مسلمان نمائی که به برکت فرمایشات و مواضع قاطع و روشنگرایانه امام امت صورت گرفت، و پس از فرار سران جنایتکارشان به فرانسه و عقد اتحاد علنی با مارکسیستهای ضد خدا در شورای به اصطلاح مقاومت ملی چهره واقعی خود را به تدریج آشکار می سازد .

سردمدار تروریست های متواری چندی پس از فرار به خارج از کشور در یک مصاحبه مطبوعاتی گوشه ای از این چهره را نشان می دهد . او در این مصاحبه در پاسخ به این سوال که نظر شما در رابطه با حجاب چیست و آیا اسلام حجاب را برای زنان الزامی دانسته یا نه ، ضمن پاسخ منفی می گوید: این احکام از متشابهاتند و نه از محکمات و سپس به منظور توجیه محتوای ضد اسلامی ایدئولوژی منافقین و عدم انطباق آن با قرآن ، زبان به کفر گشوده می گوید : خداوند پاسخ تمام مسائل را نمی دهد و این منافقین هستند که با پویایی پاسخ های لازم را پیدا می نمایند .

همین فرد چندی بعد در جواب به کسانی که از منافقین می خواهند تا علم اسلام را زمین بگذارند تا راه برای ملحدین جدیدتری به شورای شیطانی باز شود می گوید :

حتی الزامات عملی و عینی چنین مبارزه سرنوشت سازی به ما چنین اجازه ای نمی دهد . وانگهی آیا ما در محتوای برنامه دولت موقت گفته ایم که مثلا غیر مسلمان رئیس جمهور نشود ؟ آیا از نظر اجتماعی و اقتصادی و سیاسی فرقی بین زن و مرد ، ترک و فارس ، کرد و بلوچ ، مسلمان و غیر مسلمان ، مذهبی و غیر مذهبی گذاشته ایم ؟

این است اسلام دروغین منافقین . احکام صریح قرآنی ، به بهانه متشابه بودن نفی می شوند ، خداوند از پاسخگوئی به تمام مسائل قاصر وانمود می گردد و فرقی بین مذهبی و غیر مذهبی ، یعنی کافر و مومن گذاشته نمی شود و در مخالفت آشکار با احکام الهی ، با کفار عقد اتحاد همبستگی بسته می شود .

و من اظلم ممن افتری علی الته کذباً او کذب بالحق العنکبوت 68

و کیست ستمکارتر از آنکه بر خدا دروغ بست و حق را تکذیب کرد ؟ سوره مبارکه عنکبوت آیه 68

ج : تخریب افکار و ترور شخصیت

منافقین در تقلا برای کسب مشروعیت و مقبولیت در میان مردم مسلمان ایران به غیر از تغییر چهره ، کوشیدند تا مشروعیت بر حق نظام جمهوری اسلامی را نیز به زیر سوال برند تا از این طریق توطئه فوق را تکمیل کنند .

اینان در تحلیلهای درونی شان به صراحت ابراز می کنند که :

ما باید مشروعیت سیستم را در میان مردم و جامعه بریزیم ، و این مسئله مثل درخت توتی است که باید آن را بتکانیم . (24)

منافقین که به خوبی می دانستند بیش از 90 درصد از مردم با جان و دل از جمهوری اسلامی حمایت می نمایند ، برآن شدند تا به شیوه همیشگی نفاق ، با اتخاذ روشهای ریاکارانه و احتراز از رویاروئی مستقیم و علنی با انقلاب اسلامی ، کارزار گسترده و مسمومی را علیه آن آغاز نماید .

تبلیغات مسموم و مزورانه منافقین علیه مشروعیت نظام جمهوری اسلامی، در شرایطی صورت می گرفت که اینان در ظاهر مدعی حمایت از همین نظام بودند. آنان که در اعلامیه ای به مناسبت تاسیس جمهوری اسلامی

می نویسند :

اینک که مردم ستم زده و داغدار ما با لبیک به ندای رهبر انقلاب با میلیونها رای خود استقرار جمهوری اسلامی را تحقق بخشیدند ، ما افتخار داریم که گرم ترین تبریکات را به عموم مردم جان بر کف و شخص امام و نیز پاکترین درودها را به شهدای به خون خفته خلق که در مسیر هموار کردن راه پیروزی جان باختند ، تقدیم کنیم . صرف نظر از نتیجه مطلوب رفراندوم نفس شرکت آزادانه مردم در این نظر خواهی نیز ارزنده و فراموش نشدنی است . زیرا به دنبال قریب 2500 سال اختناق و سرکوب برای اولین بار است که مردم ما در چنین ابعادی اساسی ترین حق خود یعنی ح تعیین سرنوشت و حق تعیین نوع حکومت مطلوب خود را کسب می کنند . و جمهوری اسلامی چیزی جز یک نقطه پایان اسلامی بر رنجهای بی پایان و ستم بار اجتماعی و طبقاتی نیست .

در باطن از هیچ تلاشی برای تخریب مشروعیت همین نظام ، یعنی نظامی که با اعتراف خودشان حکومت مطلوب میلیونها نفر مردم ایران می باشد فروگذار نمی کنند .

تبلیغات مزورانه منافقین تقریبا کلیه زمینه های سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی را در بر می گیرد . اینان نخست با استفاده از نابسامانی های بجا مانده از رژیم طاغوت و یا مشکلاتی که گریبان گیر هر انقلاب نوپائی است کوشیدند تا اذهان مردم را مشوش سازند و آنگاه که این ترفند کارساز نشد ، دست به شایعه سازی ، دروغ پردازی و ترور فکری زدند .

یاوه سرائی هائی از قبیل عدم وجود آزادی سیاسی هم زمان با اذعان وجود این آزادیها در جامعه ، ادعاهایی از فبیل ناتوانائی جمهوری اسلامی در ازر میان برداشتن بقایای مناسب استعماری و ستم شاهی ، هم زمان با ارسال تبریک به دولت به مناسبت ملی کردن بانکها ، به پیش کشیدن درخواست شیطانی انحلال ارتش هم زمان با اعتراف به مردمی شدن نیروهای مسلح ، به سینه زدن سنگ طرفداری از کارگر و به زیر سوال کشاندن مزورانه سیاست جمهوری اسلامی دراین زمینه هم زمان با اذعان بعضی این واقعیت که حرکت کارگران در لبیک به ندای امام خمینی بوده است و .... نمونه هایی از ضد و نقیض گویی های ریاکارانه منافقین در این دوره می باشند . وجود این قبیل تناقضات در رفتار و گفتار منافقین ناشی از آن است که آنان از یک سو می خواستند با تظاهر به دفاع از جمهوری اسلامی و اطاعت از امام در میان مردم برای خود وجهه کسب نمایند و از سوی دیگر نیت واقعی شان تخریب نظام جمهوری اسلامی بود . اعلامیه های منافقین در این دوران مملو از دوگانگی است . معمولا با درود با امام و تعریف و تمجید منافق گونه از ایشان آغاز می شود و سپس چند خط پایین تر چهره واقعی خود را نشان داده با به اصطلاح انتقادات زیرکانه و موزیانه پایان می یابد .

ذکر یک نمونه از این روش ریاکارانه ، به عنوان مشتی از خروار به روشن تر ساختن این چهره نفاق کمک خواهد کرد . اینان پس از مبارزات شکوهمند امت مسلمان ایران تحت رهبری داهیانه امام خمینی علیه آمریکا که منجر به تصویب قطعنامه ای در محکومیت جمهوری اسلامی در سنای شیطان بزرگ گردید در اعلامیه ای می نویسند : به دنبال رای پر افتخار محکومیت ایران در سنای امریکا و اظهارات ارزشمند و واقع گرایانه امام خمینی در محکومیت امریکا ، سازمان مجاهدین خلق ایران ، چهارم خرداد را که هفتمین سالروز شادت بنیانگذار این سازمان نیز می باشد به عنوان روز اعتراض به سنای امریکا اعلام کرد و ادامه می دهد « ضمن تجلیل مجدد از موضع گیری های قاطع امام خمینی بر علیه دسیسه های امپریالیسم بین المللی به سر کردگی آمریکا و معرفی آن به عنوان دشمن اصلی خلق ما ، آرزو مندیم که در پرتو رهنمودهای خردمندانه ایشان ، انقلاب با همکاری تمامی اقشار و طبقات خلق به مرحله ضد امپریالیستی ارتقاء یابد.

از تملق های منافق گونه که بگذریم ، در این اعلامیه دو مسئله مشهود است . منافقین از یک سو با بهره برداری از نتایج نهضت ضد استکباری امت مسلمان کوشیده اند تا از آن به سود خود و تبلیغ به نفع تشکیلات خود سوء استفاده کرده و از قبل آن نان بخورند و از سوی دیگر با عنوان این مطلب که آرزومندیم انقلاب به مرحله ضد امپریالیستی ارتقاء یابد » چنین القا نموده اند که تو گوئی انقلاب اسلامی ایران هنوز به مرحله ضد امپریالیستی ارتقاء نیافته و نتیجتاً ناقص است و بدین وسیله سعی کرده اند تا در اذهان مردم شک و شبهه در اصالت انقلاب اسلامی بوجود آورند . این درحالی است که نهضت اسلامی از بدو پیدایش هویتی ضد استکباری داشته و با شعار نه شرقی و نه غربی مبین نفی هر نوع تسلیم در برابر استکبار جهانی بوده و هست و عملکرد انقلاب اسلامی ایران خود بهترین گواه آن می باشد .

 

کارنامه سیاه(5)

    • هیچ نظری یافت نشد

    نظر خود را اضافه کنید

    0
    https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9033598&tmpl=component
    نظر شما به دست مدیر خواهد رسید