اخراج 500 نفر دیگر از پادگان اشرف

در حال حاضر علاوه بر اخراج قریب الوقوع این افراد، بیش از 1600 نفر از اعضای این فرقه نیز خواهان بازگشت داوطلبانه به ایران هستند

Aragh 01

قرار است طی روزهای آینده 500 تن دیگر از اعضای منافقین از پادگان اشرف خارج شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) آخرین تحولات پیرامون اخراج و سرانجام اعضای فرقه تروریستی رجوی حاکی است در حال حاضر علاوه بر اخراج قریب الوقوع این افراد، بیش از 1600 نفر از اعضای این فرقه نیز خواهان بازگشت داوطلبانه به ایران هستند.

همین گزارش ها از صدور حکم بازداشت 70 نفر از فرماندهان ترور، شکنجه گران و بازجویان منافقین توسط دادگاه های عراق حکایت می کند، ضمن اینکه بنابر گزارش های رسیده مسئولان عراقی اجازه ورود 20 کامیون حامل اثاث همراه 397 نفر از اعضای خارج شده از کمپ اشرف را صادر نکرده و این وسائل را به کمپ عراق جدید بازگرداندند.

گفتنی است این اقدام براساس توافق یونامی و دولت عراق صورت گرفت که و بر طبق آن قرار شد اعضای کمپ اشرف در هنگام ورود به کمپ ترانزیت (مساحت یک کیلومتری و محصور از کمپ لیبرتی که برای منافقین در نظر گرفته شده) تنها وسایل کاملا شخصی را با خود همراه ببرند.

به گزارش هابیلیان، فیلم های منتشر شده از اولین گروه اخراج شدگان نشان می دهد فرقه رجوی 397 نفر از افراد مسن، متعصب و قدیمی خود را دستچین کرده و پس از توجیه کردن در نشست ها، آنها را با برنامه های خاص به این کمپ جدید فرستاده است.

این گزارش در ادامه می افزاید با وجود بیش از یک سال از فراخوان کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل جهت پذیرش این افراد تحت قوانین کمیساریا، نه تنها هیچ کشوری موافق پذیرش این افراد نیست بلکه کشورهایی چون آلمان، فرانسه، هلند و سوئیس رسماً اعلام نموده اند حاضر به پذیرش اعضای جدا شده از این فرقه نخواهند بود.

این کشور ها حتی اعلام کردند که مخالفتشان با پذیرش اعضای منافقین شامل حال کسانی نیز که قبلا توسط این کشورها بعنوان هوادار این گروه موقعیت پناهندگی دریافت کرده اند نیز می شود، و بر این اساس کشورهای یاد شده اعلام نموده اند پروسه پناهندگی این افراد باید تجدید گردیده و مجددا مورد مصاحبه قرار گیرند.

بنا بر گزارش ها 1660 نفر از اعضای پشیمان و نادم فرقه رجوی آمادگی خود را به مارتین کوبلر جهت بازگشت داوطلبانه به ایران اعلام کرده اند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10626244&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

نقد رفتار دوگانه غرب در قبال حقوق بشر در گفت‌و‌گوی وطن امروز با فؤاد ایزدی، ابراهیم عزیزی و رضا صدر‌الحسینی

شرم حقوق بشر در پاریس

سیدرضا الغرابی، خبرگزاری ایرنا

سخنرانی‌های نشست سالانه منافقین هدایت‌شده است

سید رضا قزوینی غرابی - سرمقاله روزنامه خراسان

تروریست های نمایشی و سیاستمداران اجاره ای

در تماس تلفنی ظریف با نماینده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا

اعتراض شدید به حضور نخست‌وزیر اسلوونی در گردهمایی منافقین

مطالب پربازدید بخش خبر

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان