کنگره شهدای زن پیشمرگ مسلمان «کُرد»برگزار می‌شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان از برگزاری کنگره شهدای زن پیشمرگ مسلمان «کُرد» در سنندج خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از بی تاوان، لیلا آژیر در جلسه هماهنگی برنامه‌های کنگره شهدای زن پیشمرگ مسلمان کُرد اظهار کرد: این کنگره 22 اردیبهشت ماه سال آینده همزمان با سالگرد سفر مقام معظم رهبری در سال 88 به استان کردستان در شهر سنندج برگزار می‌شود.

وی افزود: 13 زن شهیده مسلمان کُرد شناسایی شده اند که در این کنگره از خانواده‌های آنان تجلیل خواهد شد.

آژیر عنوان کرد: همچنین 14مادر شهید پیشمرگ مسلمان کُرد نیز شناسایی شده‌اند که دو یا سه فرزند خود را تقدیم انقلاب کرده‌اند و از آنان نیز تجلیل خواهد شد.

همچنین در این جلسه دبیر ستاد بانوان کنگره شهدای پیشمرگ مسلمان کُرد طی سخنانی اظهار کرد: تندیس و یادمان این کنگره آماده شده است که در دهه فجر امسال رونمایی خواهد شد.

ناهید منصوری در ادامه به نقش‌آفرینی زنان کُرد در دفاع از کیان نظام جموری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: این زنان رزمندگان را یاری می‌کردند و در کنار آن نیز به دفاع از نظام می‌پرداختند که در این راه جان خود را نیز تقدیم کردند.

منصوری در پایان ضمن گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی، یادآور شد: این روز، به عنوان روز بصیرت و آگاهی ملت بزرگ ایران در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران ثبت شده است و خدا را شاکریم که زنان در این عرصه نیز در خنثی سازی توطئه‌های فتنه به خوبی نقش خود را ایفا کردند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

جدیدترین مطالب

خبرگزاری شبستان

تروریسم سفید

دکتر مصطفی مطهری؛ بنیاد هابیلیان

چهارشنبه سوری؛ ادعاهای آتش افروزانه

آیت‌الله فاضل لنکرانی

مظهر اصلی و کانون تروریسم آمریکاست

حسین کنعانی‌مقدم

ترور حقوق بشر

محمد حسین‌زاده، بنیاد هابیلیان

تروریست های استحماری

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
28
29
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان