کشتار بیمارستان امام خمینی اسلام آباد سند جنایت منافقین است

دشمن بعد از جنگ تحمیلی متوجه شد که از طریق نظامی نمی‌تواند نظام جمهوری اسلامی را ساقط نماید لذا به دنبال فروپاشی از درون رفت و اجرای این هدف را به دست گروهک منافقین سپرد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته اسلام‌آباد همزمان با سالگرد عملیات غرورآفرین مرصاد گفت: جریان نفاق در ابتدا برای همگان آشکار نبود اما حضرت امام خمینی (ره) واقعیت و ماهیت این جریان را شناخت.

هاشمی‌نژاد با اشاره به جنایات بیشمار گروهک منافقین به خصوص در عملیات مرصاد گفت: منافقین در اسلام‌آباد غرب تعداد زیادی از مردم را در بیمارستان امام خمینی (ره) به خاک و خون کشیدند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان بر آلوده بودن دست گروهک منافقین به خون هزاران نفر از مردم کشورمان تاکید کرد و افزود:  در کشور ما ۱۷۰۰۰ شهید ترور وجود دارد که بیش از ۱۲۰۰۰ نفر توسط منافقین ترور شده اند.

هاشمی‌نژاد همچنین افزود: دشمن بعد از جنگ متوجه شد دیگر با اقدام نظامی نمی تواند جمهوری اسلامی را سرنگون کند و امید به فروپاشی از داخل دارد که کارکرد اصلی این مسئله را به جریان نفاق و منافقین سپرده اند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان