پرونده شهادت سپهبد سلیمانی در دادسرای تهران تشکیل شد

2481139 363

رئیس قوه قضائیه به شهادت سردار رشید اسلام اشاره کرد و گفت : پرونده‌ای برای این بزرگوار در دادسرای تهران تشکیل شده و قضاتی مامور شده‌اند کار را با همکاری معاونت بین‌الملل قوه قضائیه و با همکاری وزارت امورخارجه در کشور دنبال کنند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان به نقل از ایرنا، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی صبح روز یکشنبه در بدو ورود به استان کرمان در فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در جمع اصحاب رسانه افزود: این کار با همکاری مسئولان عالی قضائی در عراق دنبال خواهد شد و ما کار را مجدانه دنبال می‌کنیم و یقین داریم پاکی و طهارت خون شهید سلیمانی باعث می‌شود انتقام از قاتلان ایشان گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه تردید نداریم به برکت خون شهید سلیمانی که متصل شده به خون مطهر اباعبدالله الحسین (ع) است، انتقام خون ایشان گرفته خواهد شد، اظهار داشت: امروز بیش از هر زمانی، نفرت عمومی نسبت به آمریکا و آمریکایی‌ها در دنیا برانگیخته شده است.

وی با اشاره به نگاه کنونی مردم جهان نسبت به سلحشوری و شخصیتی که نماد مبارزه با تروریسم در دنیا بوده است، عنوان کرد: به تعبیر بزرگان امروز قیامتی به خاطر شهادت این شهید سرافراز برپا شده که نگاه‌ها و دل‌ها به برکت خون مطهر شهید سلیمانی متوجه به دین، متوجه به انقلاب و ارزش‌ها شده و این فرصت بسیار مهمی برای پیشرفت اهداف بلند شهید سلیمانی است.

آیت‌الله رئیسی ضمن تسلیت به مردم سوگوار، شهیدپرور و بزرگوار استان کرمان به مناسبت شهادت سردار سپهبد سلیمانی، خاطرنشان کرد: برای تبریک به این خطه که فرزندی پرورش داد که افتخاری برای جهان اسلام است وارد این استان شده‌ام.

رئیس قوه قضائیه یادآور شد: به برکت شرکت در مراسم اربعین شهید سلیمانی، دیداری با همکاران قضایی و سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه در استان کرمان خواهیم داشت تا با مسائل و مشکلات استان بیشتر آشنا شده و در راستای سفرهای استانی با همکاران ستادی قوه قضائیه نسبت به رفع مشکلات استان کرمان اقدام کنیم.

آیت‌الله رئیسی خاطرنشان کرد: در این سفر نشستی با مدیران استانی، نماینده مقام معظم رهبری در استان، استاندار و مسئولان عالی قضایی استان خواهیم داشت و از نزدیک مسائل مربوط به استان را پیگیری کرده و تصمیم بخشی از آنها را در استان خواهیم گرفت و بخشی را در مرکز پیگیری خواهیم کرد.

رئیس قوه قضائیه در این سفر یک روزه نشست‌هایی با قضات و کارکنان قضائی استان خواهند داشت.

حضور و سخنرانی در مراسم چهلم سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در محل مصلای کرمان از دیگر برنامه‌های رئیس قوه قضائیه در سفر به استان کرمان است.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9052938&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان