پایین آمدن فیتیله پروپاگاندای هسته‌ای توسط منافقین

دستگاه رسانه‌ای منافقین که همیشه در موضوع مناقشه‌ای هسته‌ای ایران راه استهزا و شایعه‌پراکنی را پیش می‌گرفت، اندکی پیش و همچنین پس از توافق هسته‌ای جمهوری اسلامی با 5+1 سعی می‌کند با پایین کشیدن فیتیله پروپاگاندای هسته‌ای، خود را نسبت به این موضوع بی‌تفاوت نشان دهد یا در نهایت به یک اعتراض ساده اکتفا کند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) دستگاه رسانه‌ای منافقین در روزهای آخر مذاکرات هسته‌ای و پس از توافق رفتاری متفاوت از قبل  نسبت به این موضوع از خود نشان می‌‌دهد.
از آنجا که منافقین با مزدوری سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه بیش از 13 سال است که سعی در روشن نگه داشتن تنور مناقشه هسته‌ای داشتند و امید بسیاری برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و حتی به راه‌اندازی جنگ علیه هم‌وطنان خود در سر می‌پروراندند تا پیش از بالا رفتن احتمال توافق در مذاکرات خط مشی شایعه‌افکنی و استهزا را در تمام رسانه‌های وابسته به خود در یک پروپاگاندای بسیار حجیم دنبال می‌کردند. با بالا گرفتن احتمال توافق و شنیده شدن اخباری مبنی بر دور از دسترس نبودن توافق آن هم از زبان اربابان سابق منافقین یعنی آمریکا و فرانسه به یکباره رسانه‌های وابسته به این گروهک سیاست خاموش‌سازی این پروپاگاندای هسته‌ای و عدم توجه و عادی‌سازی مساله را پیش گرفتند.
منافقین که تا پیش از این همیشه با آرزوی شکست ایران در مذاکرات اخبار آن را دنبال می‌کردند اکنون از روند مذاکرات و حصول توافق گزارش‌هایی عادی ارائه می‌کنند به نحوی که گویی هیچ‌گاه مذاکرات برای آن‌ها در صدر اهمیت نبوده است. با توجه به تاریخچه این گروهک در حال انقراض به قوت می‌توان گفت که با به بار نشستن فضاحتی جدید و بسیار بزرگ در کارنامه فعالیت سرکرده آن یعنی مریم رجوی و آبروریزی تاریخی برای این گروهک، سرکرده و مرکزیت منافقین در حال حاضر در معرض آماج اعتراض‌های تند و انتقادات بی‌شمار برای پاسخگویی به این آبروریزی قرار گرفته است و سیل مخالفت‌های درونی، آنان را بار دیگر به انشعاب و جدایی اعضا به راه افتاده است.
مریم رجوی در طول مدت سرکردگی‌اش نشان داده توان مقابله با چنین معضل درون گروهی را ندارد پس به زودی باید شاهد ضربه مهلکی به بدنه این گروهک از درون تشکیلات باشیم.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

بهمن 1357
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان