منافقین در جریان مطالبه‌گری کارگران آذر‌آب به دنبال بهره‌برداری سیاسی هستند

یک فعال سیاسی استان مرکزی گفت:ضدانقلاب به‌ویژه منافقین در جریان مطالبه‌گری کارگران آذر‌آب به دنبال دامن‌زدن به اعتراضات کارگری و کشاندن آنها به داخل شهر و ایجاد آشوب و بهره‌برداری سیاسی علیه نظام اسلامی هستند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان ابوالفضل فخرالاسلام در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک با اشاره به بیانیه صادر شده از سوی سرکرده منافقین در خصوص کارگران آذر‌آب اظهار کرد: باتوجه به تاکید مقام معظم رهبری در رابطه با رونق تولید و موثر بودن کارخانه آذر‌آب در این زمینه و اینکه این شرکت جزء صنایع مادر محسوب می‌شود نباید با بی‌تدبیری سازمان خصوصی‌سازی و واگذاری آن به یک گروه صنعتی خاص و ضعیف، موجبات اعتراضات کارگران را فراهم می‌کردند.

وی افزود: بی‌تدبیری دولت‌مردان استان و سازمان خصوصی‌سازی کشور در حل مشکلات کارگران آذرآب موجب فضاسازی شبکه‌های معاند و ضد انقلاب شد در حالی که باید در اسرع وقت به این امر رسیدگی و اصلاحات لازم انجام می‌شد.

فعال سیاسی استان مرکزی تصریح کرد: براساس اطلاعیه و بیانیه‌های شورای اسلامی کارگران و اطلاعات موجود از عملکرد و حضور کارگران در صحنه‌های مختلف انقلاب، دفاع مقدس، حضور حداکثری آنها در همه برنامه‌های انقلابی و پشتیبانی آنها از نظام و ولایت فقیه که زبان‌زد خاص و عام است، نباید شرایط را برای افراد سوءاستفاده‌گر و ضدانقلاب فراهم کرد.

فخرالاسلام بیان کرد: با غبارآلودشدن فضا فتنه‌گران و افراد ضد انقلاب جولان می‌گیرند و منافقینی که دستشان به خون کارگران بی‌گناه و 17 هزار انسان شریف آلوده بوده و خیانت آنها به ملت بزرگ ایران امری مسلم و قطعی است شروع به حمایت نمایشی از کارگران می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: این درحالی است که همواره نیروهای انقلابی به ویژه روحانیت در کنار کارگران بوده و از آنها حمایت می‌کنند و در عین حال توصیه برادرانه دارند که باید از راهای ضد امنیتی پرهیز شود.

استاد دانشگاه استان مرکزی ادامه داد: باید همه جانبه به این موضوع نگریسته شود تا هم کارگران به حقوق خود برسند و هم ضد انقلاب‌ها و فتنه‌گران نتوانند از این ماجرا سوءاستفاده کنند.

وی تصریح کرد: همه باید بدانیم که ضدانقلاب به‌ویژه منافقین در جریان مطالبه‌گری کارگران آذر‌آب به دنبال دامن‌زدن به اعتراضات کارگری و کشاندن آنها به داخل شهر و ایجاد آشوب و بهره‌برداری سیاسی علیه نظام اسلامی هستند و این مطلب کاملا از اطلاعیه آنها مشهود است.

فعال سیاسی استان مرکزی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس خط‌‌ شکن‌ها از مردم اراک انتخاب می‌شد، مردم انقلابی و شجاع اراک در طول 40 سال گذشته همواره پشتیبان نظام و ولایت فقیه بودند و به هیچ عنوان از ضدانقلاب و منافقین پیروی نخواهند کرد و همواره مخالف جریانات معاند و ضدانقلاب به ویژه منافقین هستند زیرا در کوچه‌های اراک خاطرات زیادی از دشمنی و کشتار آنها در ذهن‌ همین مردم باقی مانده است.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

دبیرکل حزب سوسیالیست دموکرات کردستان

تا ۲۰ سال آینده کسی مثل حاج قاسم نمی‌آید

«مکتب حاج قاسم» در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان

در مکتب حاج قاسم عقلانیت حرف اول را می‌زند

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

دموکراسی به شیوۀ منافقین

متن کامل وصیت‌نامه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی؛

شهدا را در چشم، دل و زبان خود بزرگ ببینید

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

خط نفوذ؛ هم استراتژی هم تاکتیک

بهمن 1357
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان