مراسم بزرگداشت پنجمین شهید محراب در کرمانشاه برگزار شد

 Ashrafi Esfahani

مراسم بزرگداشت سی و ششمین سالگرد شهادت پنجمین شهید محراب آیت الله اشرفی اصفهانی در کرمانشاه برگزار شد.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از ایسنا، این مراسم با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، معاون سیاسی امنیتی استانداری، بیت شهید اشرفی اصفهانی، جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم، امروز(23 مهر) در محل دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه برگزار شد.

 

حجت الاسلام رستگاری که هنگام شهادت آیت الله اشرفی اصفهانی سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه و شاهد ماجرای شهادت این شهید بزرگوار به دست منافقین بوده، در این مراسم به ذکر خاطراتی از این حادثه پرداخت.

 

رستگاری همچنین با بیان اینکه بزرگداشت مقام شخصیت های بزرگ همچون شهید اشرفی یک وظیفه الهی است، گفت: باید یاد و خاطره این افراد را در جامعه زنده نگه داریم.

 

وی افزود: برای اینکه یک جامعه عقلانی داشته باشیم باید سرگذشت انبیا و اولیا را بیان کنیم، زیرا این موضوع باعث رشد عقلانی جامعه می شود.

 

حجت الاسلام محمد اشرفی اصفهانی فرزند شهید محراب نیز با ذکر پیام امام(ره) و بیانات مقام معظم رهبری در خصوص شهیداشرفی اصفهانی، از مسئولین استان کرمانشاه به خاطر برگزاری این مراسم تقدیر کرد.

 

آیت‌الله عطاالله اشرفی اصفهانی پس از ۸۰ سال زندگی پرافتخار و خدمت به اسلام و قرآن، ظهر ۲۳ مهرماه ۱۳۶۱ در سنگر نماز جمعه مسجد جامع کرمانشاه و در محراب نماز توسط یکی از منافقین کوردل به افتخار شهادت نائل آمد.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9065286&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان