مراسم بزرگداشت حماسه ۶ بهمن آمل در کانون فرهنگی هنری سجادیه برگزار می‌شود

قاسم بناگر از برگزاری مراسم بزرگداشت حماسه شش بهمن سال ۶۰ روز یکشنبه ۶  بهمن‌ماه هم‌زمان با نماز مغرب و عشا در کانون فرهنگی هنری سجادیه آمل خبر داد و گفت: این مراسم با روایتگری و سخنرانی سردار علی‌پور همراه است.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان به نقل از شبستان، «قاسم بناگر» ضمن تشریح فعالیت‌های کانون فرهنگی هنری سجادیه آمل در مناسبت‌های ملی و مذهبی گفت: تلاش داریم سالروز حماسه تاریخی ششم بهمن آمل و یاد و نام شهدای حماسه جنگل طی مراسمی روز یکشنبه 6 بهمن در کانون فرهنگی هنری سجادیه آمل گرامی داشته شود.

مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری سجادیه مسجد امام سجاد (علیه‌السلام) آمل با بیان اینکه این مراسم معنوی به همت کانون فرهنگی هنری سجادیه، هیئت ‌امنا و پایگاه مقاومت بسیج چهل شهید و ساجدین مسجد امام سجاد (علیه‌السلام) آمل برگزار می‌شود، افزود: مراسم یادبود حماسه‌سازان شش بهمن آمل که امام خمینی (رحمت‌الله علیه) یادی از این حماسه تاریخی در وصیت‌نامه سیاسی الهی خویش نمودند، هم‌زمان با نماز مغرب و عشاء با روایتگری و سخنرانی سردار علی‌پور و مداحی عباس یوسفی همراه خواهد شد.

به گزارش شبستان، ششم بهمن سال ۱۳۶۰ مردم آمل با ساخت هزار سنگر در مقابل منافقان ایستادند و از شهر دفاع کردند. در این حادثه ۴۱ نفر شهید شدند و یک‌صد نفر از شهروندان آمل مجروح شدند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان