رونمایی از اولین بازی با موضوع ترورهای دهه شصت گروهک منافقین

نشست خبری اولین گردهمایی فعالان ملی فضای مجازی بسیج با حضور رییس سازمان فضای مجازی بسیج در ساختمان اقشار بسیج برگزار شد.

به گزارش هابیلیان و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان, نشست خبری اولین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج صبح امروز با حضور مسلم معین رییس سازمان فضای مجازی بسیج و جمعی از خبرنگاران خبرگزاری‌های مختلف در ساختمان اقشار بسیج تهران برگزار شد.

مسلم معین در این نشست اظهار داشت: اولین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج در مورخ هشتم و نهم و دهم آذرماه در چهار محور برگزار خواهد شد. اولین عرصه‌ای که این گردهمایی خواهد داشت، بُعد رویداد خواهد بود که در یک رقابت ۴۸ ساعته شاهد حضور ۱۰۰ تیم تخصصی از سراسر کشور از میان متخصصین تولید دیجیتال بسیج حضور خواهیم بود. بالغ بر ۳۰۰ نفر اعضای تشکیل دهنده‌ این ۱۰۰ تیم هستند که در ۳ محور نرم افزار تلفن همراه، بازی‌های تلفن همراه و انیمیشن‌های کوتاه دوبُعدی با یکدیگر رقابت می‌کنند.

رییس سازمان فضای مجازی افزود: بازی " تابستان سیاه" در این همایش رونمایی خواهد شد که این‌بازی اولین بازی با موضوع وقایع دهه شصت و ترور شخصیت‌های انقلابی همچون رهبر معظم انقلاب و سایر بزرگان انقلاب اسلامی است که توسط گروهک منافقین مورد ترور واقع شدند. این موضوعات به شکل ویژه‌ای در این‌بازی به تصویر کشیده شده است.

رییس سازمان فضای مجازی بسیج در ادامه اظهار داشت: در حاشیه این رویداد از خانواده "شهید طاها اقدامی" که در حادثه تروریستی اخیر اهواز به شهادت رسید و خانواده "شهید محمدحسین حدادیان" نیز تجلیل بعمل خواهد آمد.

گفتنی است؛ این گردهمایی در بخش‌های مختلف از قبیل رویداد تولید محتوای دیجیتال، همایش علمی-آموزشی فرماندهان شبکه‌ی مردمی سایبری انقلاب و نمایشگاه دستاوردهای بسیج توسط سازمان فضای مجازی بسیج برگزار می‌شود.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان