دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه

امام جمعه کرمانشاه با تقدیر از فعالیت‌های بنیاد هابیلیان گفت: 17000 شهید ترور سند مظلومیت ملت ایران و جنایت گروهک‌های تروریستی و دولت‌های غربی حامی ایشان است.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان در سالگرد عملیات غرورآفرین مرصاد با آیت‌الله علما، امام جمعه کرمانشاه و نماینده ولی فقیه در این استان دیدار کرد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان در این دیدار ضمن تشریح برخی از فعالیت‌های 15 ساله این بنیاد در ضمینه بازخوانی جنایات گروهک‌های تروریستی علی‌الخصوص گروهک تروریستی منافقین، به احصاء آمار 17000 شهید ترور در کتابی با عنوان «دائره‌المعارف 17000 شهید ترور» اشاره کرد و گفت: از میان 17000 شهید ترور تا سال 1390، بیش از 12000 تن فقط به دست گروهک منافقین به شهادت رسیده‌اند.

هاشمی‌نژاد ضمن بیان برنامه‌های آینده بنیاد هابیلیان و دبیرخانه دهۀ 60 گفت: بنیاد هابیلیان همواره تلاش داشته تا یاد و خاطرۀ شهدای مظلوم ترور را زنده نگه دارد و حضور چند روزه ما در استان کرمانشاه نیز برای زنده‌ نگهداشتن حماسه‌آفرینی شهدای پر افتخار عملیات مرصاد بوده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه نیز ضمن خوش‌آمد گویی به دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: فعالیت‌های اینچنینی بسیار ارزشمند است. بی‌شک زنده‌نگداشتن یاد و خاطره شهدای مظلوم ترور، توشه ارزشمندی برای این مجموعه خواهد بود.

امام جمعه کرمانشاه با مشاهده دائره‌المعارف 17000 شهید ترور گفت: این کتاب بزرگترین سند جنایات گروهک‌های تروریستی به ویژه گروهک تروریستی منافقین است. این کتاب سند مظلومیت ملت ایران است.

آیت‌الله علما افزود: برخی دولت‌مردان غربی که خودشان جنایات بیشماری را انجام داده‌اند و همواره از ما طلب سند برای ادعای قربانی تروریسم بودن را دارند، باید این کتاب را مشاهده کنند.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان