حساسیت بیشتر دو کشور نسبت به تروریسم دولتی بسیار مهم است

رئیس جمهور در دیدار با رئیس دومای دولتی فدراسیون روسیه گفت: ما شاهد تروریسم دولتی آمریکا در کشور ثالث (عراق) بودیم و بسیار مهم است که دو کشور نسبت به تروریسم دولتی حساسیت بیشتری داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حسن روحانی عصر دوشنبه در دیدار «ویچسلاو والودین» رئیس دومای دولتی فدراسیون روسیه مواضع روسیه در زمینه شهادت سردارسپهبد شهید سلیمانی و همدردی دولت این کشور در این غم بزرگ با ملت ایران را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: در موضوع شهادت شهید سلیمانی ما شاهد تروریسم دولتی آمریکا در کشور ثالث (عراق) بودیم و بسیار مهم است که دو کشور نسبت به تروریسم دولتی حساسیت بیشتری داشته باشند.

دکتر روحانی با تاکید بر اینکه ما علاقه‌مند به گسترش تنش در منطقه نیستیم، گفت: ثبات منطقه برای ما و روسیه اهمیت دارد و همانند گذشته آماده همکاری و رایزنی بیشتر بین دو کشور در این زمینه هستیم.

والودین نیز در این دیدار اظهار داشت: به‌رغم اینکه در منطقه تنش افزایش یافته، ما باید در راستای کاهش تنش قدم برداریم و به‌دنبال توسعه روابط باشیم و اجازه ندهیم این چالش‌ها ما را از هم دور کند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان