ثمره خون سردار سلیمانی؛ خروج آمریکا از منطقه و نابودی اسرائیل است

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه باید با طرح‌های آمریکایی‌صهیونیستی در منطقه مبارزه کنیم، گفت: ثمره گرفتن انتقام خون سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس فقط خروج آمریکا و ریشه‌کنی اسرائیل است.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان به نقل از خانه ملت، ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در چهارمین کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم و امنیت (فاتحین) ضمن ادای احترام به روح امام خمینی (ره) و شهدا به ویژه شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: سردار سلیمانی 40 سال در راه انقلاب و جهاد کوشید و از فلسطین و مقاومت اسلامی حمایت کرد.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن تأکید بر حمایت از جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی بیان کرد: ایران پایگاه اصلی جهان اسلام است و امید تمام امت اسلامی به جمهوری اسلامی ایران است.

وی ضمن تأکید بر وحدت اسلامی و حمایت از جمهوری اسلامی ایران و خط مقاومت افزود: جمهوری اسلامی ایران و خط مقاومت، سردمدار پیشرفت و خیزش امت اسلامی است.

ابوشریف ضمن تأکید بر دشمنی با آمریکا، اسرائیل و رژیم‌های وابسته عربی ادامه داد: سردار قاسم سلیمانی همواره بر حمایت از قدس شریف تأکید داشت و در آخرین دیدارمان گفت که قدس امتحان این دوران است و هر کس در آزمون قدس موفق شود، بهشتی خواهد بود، در غیر این صورت جهنمی است. به معنای دیگر سردار سلیمانی قدس را تعیین کننده راه بهشت و جهنم می‌دانست و ما نیز همچنان بر راه شهدای مقاومت و سردار سلیمانی تأکید می‌کنیم.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه همچنان باید با طرح‌های آمریکایی‌صهیونیستی در منطقه مبارزه کنیم، گفت: ثمره گرفتن انتقام خون سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس فقط خروج آمریکا و ریشه‌کنی اسرائیل است.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان