تلاش می‌کنیم اعضای کنگره را نسبت به خطر منافقین آگاه کنیم

یکی از فعالان صلح‌طلب آمریکایی از تلاش جنبش‌اش برای آگاهی‌بخشی به اعضای کنگره آمریکا در قبال خطر گروهک منافقین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، نشست خبری 12 تن از فعالان صلح‌طلب آمریکایی و اعضای جنبش CODE PINK که به ایران سفر کرده‌اند در خبرگزاری فارس برگزار شد. در این نشست که به بررسی دشمنی‌های دولت آمریکا به ملت ایران پرداخته شد، فعالان صلح‌طلب آمریکایی به بیان برخی توطئه‌های گروهک منافقین در هئیت حاکمه آمریکا علیه ملت ایران پرداختند. خانم «مدیا بنجامین» در بخشی از سخنانش گفت: ما نگران رابطه برخی از اعضای کنگره آمریکا با برخی از گروه‌های تروریستی مثل مجاهدین خلق (منافقین) هستیم و درصددیم در بین نمایندگان کنگره این آگاهی را ایجاد کنیم که روابطشان را با چنین گروه‌هایی قطع کنند.

وی از تلاش این جنبش برای آگاهی‌بخشیِ خطر منافقین گفت: به عنوان مثال نانسی پلوسی ارتباطاتی با مجاهدین داشت و از اثرات مخرب این ارتباط بی اطلاع بود، ولی با جلساتی که با او گذاشتیم توانستیم او را قانع کنیم که ارتباطاتش را با این گروهک متوقف کند.

بنجامین همچنین اضافه کرد: لابی اسرائیل و سعودی، صنایع تسلیحاتی و همچنین مجاهدین خلق لابی قدرتمندی در کنگره آمریکا هستند و هدف ما مقابله با برنامه‌ریزی‌ها این لابی‌هاست.

خانم‌ها «بارابارا بریگزلستون»، «نینا آلن»، «مدیا بنجامین»، «آمبر گیلوسکی»، «ماری آنرایت»، «جانیس اولد»، «سوفیا فولر»، «پاتریشیا ویلند» و آقایان «دیوید هرتزوگ»، «کنث مک‌دونالد»، «ویلیام کالینز» و «اریک استونر»، از کارشناسان و مدرسان و مقامات سابق و فعالان سیاسی و اجتماعی آمریکایی، در این نشست حضور داشتند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

دکتر مصطفی مطهری، بنیاد هابیلیان

ضعف عدم محبوبیت ملی و مبادرت ورزی به اعمال مزدورانه

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

تروریست‌ها به دنبال آشوب دریا و بدنامی ایران

گفت‌وگو با فرزند شهيد ترور سيد‌محمد‌ابراهيم فقيهي

دلیل ترور ایشان ایجاد وحدت بین دانشجویان و طلاب بود

Previous MonthNext Month
اردیبهشت 1358
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
6
9
10
11
تاریخ : 1358/02/11
19
تاریخ : 1358/02/19
27
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان