تروریست ها هشدارهای جمهوری اسلامی را جدی بگیرند

201804104544123767

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه سپاه در برابر تأمین امنیت کشور هرگز کوتاه نمی آید، گفت: جمهوری اسلامی بارها به تروریست های حاضر در اقلیم کردستان درباره عدم تعدی به ایران هشدار داده بود که در نهایت به علت بی توجهی آنها به هشدارها، پاسخ درخوری را دریافت کردند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان علاءالدین بروجردی در واکنش به اقدام اخیر سپاه پاسداران در هدف قرار دادن مقر تروریست‌ها در اقلیم کردستان، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظرف چند سال گذشته تحولات مهمی را در غرب کشور به خصوص در برخورد با گروهک های ضد انقلاب رقم زد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به تحرکات گسترده گروهک پژاک در خارج از مرزهای ایران در غرب کشور اظهار داشت: در نهایت اقدامات تروریست ها که اخیرا در مرزهای ایران صورت گرفت و منجر به شهادت چند تن از پاسداران شد، از سوی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخ داده شد.

بروجردی ادامه داد: تاکنون بارها هشدار لازم به تروریست ها داده شد که دست از پا خطا نکنند اما تحرکات اخیر آنها باعث شد که نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدام نظامی علیه تروریست ها کرده و به دنبال آن هشدار جدی به اقلیم بدهد.

وی اضافه کرد: اقدام سپاه در مقابله با تروریست ها و حفاظت از غرب کشور قابل تقدیر و پیامی است به کل کسانی که دنبال تحرکات تروریستی در مرزهای جمهوری اسلامی هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه دولت عراق نمی توان اقدامی در حوزه اقلیم انجام دهد، خاطرنشان کرد: از این رو مقامات جمهوری اسلامی هشدار جدی به مقامات اقلیم کردستان عراق داده اند که سرزمین خود را تبدیل به محلی آرام و امن برای تروریست ها نکنند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9045651&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان