برگزاری اردویی در راستای جریان شناسی منافقین در مازندران

همزمان با هفته دفاع مقدس اردویی برای جریان شناسی فعالیت گروهک تروریستی منافقین با عنوان «راهیان بصیرت» در استان مازندران برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، محمد عباس‌پور معاون اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه کربلا استان مازندران از برگزاری تور یک روزه گردشگری جنگل با عنوان «راهیان بصیرت» خبر داد و یادآور شد: این اردو برای اقشار مختلف مردم در هفته دفاع مقدس اجرا خواهد شد.

وی گفت: این اردو برای نخستین بار در استان برای بازشناسایی جریان ضد انقلاب در دهه ۶۰  برگزار  خواهد شد. اردوی راهیان بصیرت در امتداد اردوی راهیان نور جنوب و غرب کشور است و با توجه به اینکه منافقین برای پیشبرد اهداف خود جنگل‌های شمال را بعنوان «جبهه سوم» نامگذاری کردند و برای اینکه به اهداف شوم خود برسند دست به عملیات مسلحانه علیه مردم و انقلاب زدند، از همین رو اردویی تحت عنوان راهیان بصیرت برپا شد تا جریان منافقین برای مردم با کیفیت بهتر و اثرگذاری بیشتر تبیین شود.

عباس پور گفت: افتتاحیه این طرح هفته گذشته با برگزاری کارگاه آموزشی راویان دفاع مقدس در منطقه سوادکوه برگزار شد و این دوره آموزشی با استقبال خوبی از مخاطبین روبرو شد و در هفته جاری هم این کارگاه آموزشی با حضور راویان خواهر در منطقه جنگل‌های سوادکوه برگزار خواهد شد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان