آل سعود با افتخار به گروهک تروریستی منافقین کمک مالی می‌کند

 

عضوهیئت رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس می گوید:رژیم‌هایی مانند آل سعود، آل خلیفه و وهابی‌ها برای کشورهای بیدار مسلمان شناخته شده هستند.

سیدناصر موسوی لارگانی با اشاره به گزارش روزنامه گاردین درباره کمک مالی عربستان به منافقین،گفت: دنیای امروز  بهترین کمک کننده مالی به تروریست ها عربستان است.

وی افزود:آل سعود نیاز مالی داعشی ها،تکفیری‌ها ،طالبان و دیگر گروه های تروریستی را فراهم می کند واز گفتن این موضوع ابایی هم ندارد،خودشان هم از نظر تروریست بودن شاید در دنیا جزوبی نظیرها هستند.

نماینده مردم فلاورجان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم مظلوم عربستان حق هیچ اظهار نظری را ندارند،ادامه داد:شاید تا ۲،۳ سال قبل خانم ها در عربستان حتی اجازه رانندگی هم نداشتند و خیلی از کارهای دیگر را نمی توانستند انجام دهند؛در عربستان سعودی رژیمی نژادپرستانه حاکم است که به مردم خودش ظلم می‌کند و مردم یمن را به خاک وخون می کشد.

موسوی لارگانی ادامه داد: واقعاً جای بسی تعجب است که یک قاچاقچی که هزاران خانواده را نابود می کرده،اگر در ایران و یا در کشورهای دیگر محکوم ویا اعدام شود؛مجامع بین المللی صدای عربده کشی شان درباره نقض حقوق بشر بلند می شود و بحث زیرپا گذاشتن حقوق بشر را مطرح می کنند؛الان تصاویری از کودکان یمن در دنیا منتشر شده است که پوست ها به استخوان چسبیده و عده زیادی به خاک و خون کشیده شدند و عده زیادی درحال مرگ هستند و کسی واکنش نشان نمی دهد.

عضوهیئت رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس با بیان این که دست گروهک منافقین آغشته به خون حداقل ۱۷ هزار شهید ترور در ایران است، مطرح کرد: جدای از آنکه در جنگ تحمیلی بسیاری از هموطنان ما به واسطه خبررسانی‌های منافقین کوردل به صدامیان به شهادت رسیدند، آن زمان فقط ۱۷ هزار نفر در اثر ترور همین گروهک سفاک شهید شدند که عده‌ای از آنها  زن و کودک بی دفاع بودند.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است؛ شهادت شهید رجایی، باهنر، بهشتی و ۷۲ تن از یارانشان اینها را رژیم سفاک آل سعود نادیده می‌گیرد و به یک چنین گروهی با افتخار کمک مالی می کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه روزنامه گاردین به دنبال اینکه از ایران حمایت کرده و یا به دنبال این که بخواهد منافقین را افشا بکند نیست،مطرح کرد:استعمار پیر انگلستان بیشتر به دنبال تفرقه افکنی است و به دنبال اجرای این حل مسئله است که تفرقه بیفکن و حکومت کن؛آنها به دنبال تفرقه افکندن هستند و می‌خواهند به اختلاف بین شیعه و سنی دامن بزنند.

وی با اشاره به اختلاف افکندن انگلیس بین ملت های مسلمان شاید هم علمای اهل تسنن و علمای اهل تشیع ادامه داد:ملت های بیدار اهل تسنن و تشیع باید مواظب باشند و گول نیرنگ های انگلیس و همچنین فریب نیرنگ صهیونیست‌ها و استکبار جهانی را نخورند.

 

سعودی ها با دست خودشان به مسلمان کشی دامن می زنند

موسوی لارگانی با بیان اینکه رژیم‌هایی مانند آل سعود،آل خلیفه و یا برای کشورهای بیدار مسلمان شناخته شده هستند،تاکید کرد:کشورهای مسلمان جهان  می دانند که چنین جنایت هایی قطعاً به دست آنها انجام می‌شود،چنین جنایت های را مرتکب می شوند و باید مواظب باشند که اختلاف بین توده مسلمانان و بین مردم ایجاد نشود و آنها می‌خواهند با این اختلافات بازار مسلمان کشی را که از هدف‌های آل سعود هم است،داغ کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه عربستان با کمال وقاحت هزینه جنگ آمریکا علیه عراق را رسماً اعلام می کند که من ۵۰ درصد آن را می پذیرم،تصریح کرد:اما این روزها ترامپ از عربستان به عنوان گاو شیرده یاد می کند؛سعودی ها دارند هزینه های حضور آمریکا و دیگر کشورهای غربی در منطقه و کسانی که مدافع آمریکا هستند را می پردازند و با دست خودشان به مسلمان کشی دامن می زنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در همان جنگ آمریکا و عراق چه تعداد از مسلمان بی گناه به شهادت رسیدند و یا در جنگی که خود آنها به این ملت شریف ایران و عراق ایجاد کردند و تعدادی از ملت مسلمان را در مقابل هم قرار دادند،تاکید کرد:این روش بیانگر این است که اختلاف افکنی می‌کنند و به نظر من شاید بیان این مطلب از طریق روزنامه انگلیسی توطئه‌ای باشد ؛اما در اینکه آل سعود خبیث به تروریسم کمک مالی می‌کند،هیچ تردیدی نیست.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

دکتر نواب محمدی‌، بنیاد هابیلیان

صید ماهی گندیدۀ منافقین از آب گل‌آلود سیل

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

ترس نقاط (کانون) شورشی از مردم یا نیروهای امنیتی؟

دکتر مصطفی مطهری؛ بنیاد هابیلیان

منافقین و ماجرای تخم مرغ ها و سبد بلایای طبیعی

نماینده کلیمیان ایران

منافقین فرزندان خلف استالین هستند

دکتر نواب محمدی‌، بنیاد هابیلیان

آمریکا روزی از گاو شیرده‌اش انتقام خواهد گرفت

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

بیانیه سراسر عجز و چاپلوسی

جدیدترین مطالب

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

پیام هوشمندانه یک انتصاب

تلاش وزارت خارجه آمریکا برای مبری‌کردن خود از ارتباط با منافقین

آیا ماه‌عسل منافقین به پایان رسیده است؟

محمد حسین‌زاده، بنیاد هابیلیان

دوئل منافقین با سلطنت‌طلب‌ها

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

بیانیه سراسر عجز و چاپلوسی

دکتر نواب محمدی‌، بنیاد هابیلیان

صید ماهی گندیدۀ منافقین از آب گل‌آلود سیل

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

ترس نقاط (کانون) شورشی از مردم یا نیروهای امنیتی؟

نماینده کلیمیان ایران

منافقین فرزندان خلف استالین هستند

مطالب پربازدید بخش خبر

Previous MonthNext Month
اردیبهشت 1358
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
6
9
10
11
تاریخ : 1358/02/11
19
تاریخ : 1358/02/19
27
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان