آمریکا تولیدکننده تروریسم در جهان است

American Tetorisemیک نویسنده و محقق ژئوپولیتیک گفت: اغراق نیست اگر بگوییم آمریکا سازمان‌های تروریستی مثل القاعده یا به‌اصطلاح دولت اسلامی را ایجاد کرده است و این جریان درواقع حقیقتی است که اسناد بسیاری مؤید آن است.

به‌گزارش سرویس بین‌الملل هابیلیان، پایگاه خبری‌تحلیلی «گلوبال ریسرچ» در مقاله‌ای به‌قلم «تونی کارتالوچی» با اشاره به حمایت آمریکا از تروریست‌ها در جای‌‌جای عالم و جریانات منطقه این حمایت‌ها را مستقیم، عمدی و بی‌تردید خواند.

این نویسنده و محقق ژئوپولیتیک همچنین با اشاره به سخنرانی ماه گذشته ژنرال هیو شلتون رئیس پیشین ستادمشترک ارتش آمريکا در جمع منافقین در پاریس، این سخنرانی را آشکارترین و عجیب‌ترین اعلام وفاداری به تروریسم تاکنون نام برد.

وی افزود: هیو شلتون روبروی تروریست‌های مجاهدین‌خلق و همتایان وهابی آن‌ها که در سوریه می‌جنگند قرار گرفت و باحالتی عصبی به آن‌ها وعده حمایت مادی، سیاسی و استراتژیک آمریکا داد.

مجاهدین خلق سال‌ها در لیست گروه‌های تروریستی وزارت خارجه آمریکا قرار داشت؛ ولی از همان موقع از حمایت‌های مالی و تسلیحاتی آمریکا برخوردار بود و پناهگاه امنی در این کشور برای خود ایجاد کرده بود.

وی سپس به جنایات منافقین علیه ایران اشاره کرده و می‌گوید: مجاهدین خلق در طول چند دهه علیه دولت و ملت ایران حملات تروریستی وحشیانه، ترورها و جاسوسی‌های فراوانی انجام داده است.

وی افزود: تا به امروز تروریست‌های مجاهدین خلق مخالفان سیاسی‌شان و اهداف غیرنظامی را در ایران ترور کرده‌اند و برنامه آمریکایی‌اسرائیلی  ترور دانشمندان هسته‌ای را اجرا کرده‌اند.

وی همچنین ضمن اشاره به حملات این گروهک تروریستی علیه آمریکایی‌ها به ذکر چند نمونه ازترورهای شهروندان آمریکایی به دست گروهک تروریستی منافقین پرداخت.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9722284&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش خبر

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان