آمریکا بزرگترین حامی تروریسم/ ایران ۱۷ هزار شهید ترور دارد

13960917000739 Test PhotoJ

امام جمعه آرادان با بیان اینکه آمریکا بزرگترین حامی تروریست است، گفت: آمریکا در حالی مدعی مبارزه با تروریسم است که خودش در کشورهای افغانستان و عراق جنایت‌های فراوانی را کرده است.

به گزارش هابیلیان به نقل از مهر، حجت‌الاسلام جلیل شریفی نیا در خطبه‌های نماز جمعه این هفته آرادان به میزبانی مسجد صاحب‌الزمان (عج) با اشاره به سالروز مبارزه با تروریسم و شهادت باهنر و رجایی، بیان کرد: حوادث ترور، ماهیت تروریست‌هایی است که امروز پناهگاه شأن را کشورهای غربی کرده و در آنجا جای خوش کرده‌اند، منافقان کوردلی که با شعار حمایت و جهاد برای خلق خودشان را ملقب به مجاهدین کرده بودند، ۱۷ هزار نفر را شهید کردند که معلم، دانشجو، طلبه، بقال و کودک تا دانشمندان و سیاست مداران بزرگی مانند مفتح، قدوسی، رجایی و... جزو این شهدا هستند.

وی افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان داشته‌اند که دولت‌های آمریکا در طول سال‌های گذشته به خصوص رئیس جمهور نابخردی مانند بوش به عنوان مبارزه با تروریسم به اشغال کشورهای اسلامی عراق و افغانستان دست زد اما در این کشورها می‌بینیم که هواپیماهای جنگی آمریکایی مردم را بمباران می‌کنند و این همان کاری است که تروریست‌ها می‌کنند اما تروریست یک نفر و ده نفر را می‌کشد اما آمریکا صدها نفر را یکجا می‌کشد لذا باید پرسید که این چه نوع مبارزه با تروریسم است؟ در عراق طبق اطلاعات به دست آمده سران بعث را پشتیبانی می‌کردند اما شعار مبارزه با تروریسم می‌دهند و این اقدامات سبب شده تا چهره سیاه آمریکا در بین مردم منطقه مشاهده شود.

غرب تنها مدعی مبارزه با تروریسم است

امام جمعه آرادان با بیان اینکه در سال گذشته حاج قاسم سلیمانی و دانشمندان هسته‌ای، شهید فخری زاده و… به شهادت رسیدند اما هنوز هم غربی‌ها ادعا می‌کنند که با تروریسم مخالف هستیم، ابراز داشت: امروز در منطقه ما و در بسیاری نقاط دنیا، با تروریست‌ها هم پیمان می‌شوند و با تروریست‌ها می‌نشینند و قرار می‌گذارند و حتی پول و اسلحه می‌دهند که این افراد کارهای تروریستی صورت دهند نمونه آن گروه منافقین بود که به ترور هزاران نفر اعتراف کرده‌اند اما زیر چتر حمایت غرب و آمریکا قرار می‌گیرد و حتی اوباما منافقین را از لیست سیاه تروریسم خارج می‌سازد.

شریفی نیا با اشاره به شهادت مردم افغانستان در فرودگاه کابل، گفت: این افراد کسانی بودند که با نیروهای آمریکایی همکاری می‌کردند اما همه را یکباره از بین بردند و این جنایت‌های دردناک با حمایت آمریکا صورت می‌گیرد، امروز تروریست‌ها روزانه ۱۷ بار مردم مظلوم یمن را بمباران می‌کنند و آل سعود از آنان حمایت نیز می‌کند.


مطالب پربازدید سایت

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان