آمریکایی‌ها در 3 کشور با تروریست "ریگی" دیدار کرده بودند

شرور معدوم، ریگی همچنین در اعترافات خود از تضمین‌های امنیتی، مالی، لجستیک و تسلیحاتی نیروهای آمریکایی خبر می‌دهد که بارها و بارها در ملاقات‌های مختلف مقامات آمریکایی به وی ارائه شده است

Abdolmalek

به گزارش خبرگزاری فارس، شرور معدوم عبدالمالک ریگی که در سال 88 توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در آسمان ایران دستگیر و مدتی بعد به دار مجازات آویخته شد؛ قبل از اعدام، اعترافات مهمی را در زمینه ارتباطات ویژه‌اش با عناصر آمریکایی و صهیونیستی در نقاط مختلف دنیا بیان کرد.

وی در این اعترافات که بخش‌هایی از آن توسط شبکه پرس تی‌وی جمهوری اسلامی ایران پخش شد از ملاقات با نیروهای امنیتی آمریکا و رژیم صهیونیستی در شهرهای "کویه پاکستان"، "دوبی در امارات متحده عربی" و "کازابلانکا در مغرب" پرده برمی‌دارد.

بر اساس اعترافات ریگی که اسناد غیر قابل انکاری نیز برای اثبات آنها وجود دارد او در حالی در آسمان ایران و توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر می‌شود که قصد داشته است با چند تن از مقامات ارشد دولت آمریکا در یک کشور جدید یعنی در پایگاه نظامی آمریکا در بیشکک قزاقستان دیدار کند.

دیداری که البته به سرانجام نرسید و ریگی را به جهنم برد.

ریگی در صحبت‌های خود همچنین از دو جاسوس نیز نام می‌برد.

شخصی به نام "ف" که به طور ویژه در زمینه ارتباط ریگی با سیستم‌های اطلاعاتی پاکستان و آل سعود نقش ویژه‌ای ایفا می‌کرده است و شخصی به نام "یاسین _ الف" که رابط ویژه گروه تروریستی جندالشیطان با سرویس‌های امنیتی آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده است.

بر اساس دانسته‌های ما، یاسین _الف شخصی است که همواره به عنوان یک ضد انقلاب اپوزیونیست فعالیت می‌کرده است و فعالیت‌های مختلفی نیز در زمینه اشاعه تفکرات و اقدامات تجزیه طلبانه داشته است.

جاسوسی که پس از مدتی نیز با شرور ریگی ارتباط می‌گیرد و در ادامه، قرارهای ملاقات ریگی با سرویس‌های امنیتی آمریکا، رژیم صهیونیستی و عواملی از "ناتو" از طریق وی هماهنگ می‌شود.

شرور معدوم، ریگی همچنین در اعترافات خود از تضمین‌های امنیتی، مالی، لجستیک و تسلیحاتی نیروهای آمریکایی خبر می‌دهد که بارها و بارها در ملاقات‌های مختلف مقامات آمریکایی به وی ارائه شده است.

او در یکی از صحبت‌های خود در همین زمینه می‌گوید:

"آنها (آمریکایی‌ها) به ما گفتند آدرس جی‌پی‌اس محلی را که در آن قصد آغاز عملیات تروریستی دارید به وسیله یک ایمیل برای ما ارسال کنید تا ما در همان نقطه تجهیزات مورد نیاز شما را(به وسیله هلی‌برن!) به دست شما برسانیم. فقط آن نقطه باید در هر جایی غیر از داخل خاک ایران باشد."

تمام این صحبت‌ها در حالی از سوی شرور معدوم، ریگی در قالب اعترافاتش ارائه شد که اولاً تمام این اتفاقات و توطئه‌ها با اسنادی که در اختیار جمهوری اسلامی ایران قرار دارند قابل اثبات است و ثانیاً دسیسه‌چینی‌های کاخ سفید علیه جمهوری اسلامی ایران فقط منوط به یک تروریست خرده‌پا مثل عبدالماک ریگی هم نیست.

اتاق‌های فکر سرویس‌های امنیتی ایالات متحده و رژیم صهیونیستی هنوز هم گفته‌های مقام معظم رهبری را در ابتدای سال 1388 به یاد دارند که در خلال فرمایشاتشان در جمع زائران و مجاوران حرم رضوی با اشاره به اقدامات تروریستی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران فرمودند:

"همین شرورهائى که در مناطق مرزى ایران و پاکستان هستند، بعضى از آنها ما شنودهایشان را داریم؛ اینها با عناصر آمریکائى مرتبطند؛ یعنى با بیسیم با آنها حرف می‌زنند، دستور می‌گیرند. شرورِ تروریستِ آدمکش مرتبط با افسر آمریکائى در یک کشور همسایه!"

البته شرور معدوم ریگی، پایان پرونده اسناد فعالیت‌های تروریستی کاخ سفید علیه ایران اسلامی نیست.

بر اساس اسناد منتشر شده، ایالات متحده آمریکا از سال‌ها قبل، سران باندهای شرارت و قاچاق در شرق ایران را مورد حمایت ویژه خود داشته است.

سران کاخ سفید همچنین در مقاطعی این افراد را به داخل خاک آمریکا دعوت کرده و همانند تضمین‌هایی که به ریگی داده بودند به آنها نیز تضمین‌هایی می‌دادند تا این ترویست‌ها و اشرار ضد مردم فعالیت‌های خود را با انگیزه‌های بیشتری انجام دهند.

فعالیت‌هایی که البته با انگیزه‌های بیشتری انجام شدند اما دست آخر بیشتر سگان خوش خدمت آمریکایی را به جهنم رهنمون شدند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10468849&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان