1. خبر
  2. گفتگو
  3. اسناد
  4. نمایشگاه و همایش

در اعتراض به حمایت‌های این کشور از گروه‌های تروریستی

نامه سرگشاده خانواده شهدای ترور کشور به سفیر دانمارک

خانواده شهدای ترور کشور در نامه‌ای سرگشاده به سفیر دانمارک در ایران، مراتب اعتراض خود را به حمایت...

آیت‌الله آملی لاریجانی

ملت ما ۴۰ سال است زیر تیغ تروریسم مورد حمایت غرب قرار دارد

به گزارش هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)؛ آیت الله آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی با ت...

گفت‌وگو با احمد بخشایش اردستانی

پاسخ به حادثه تروریستی چابهار باید کوبنده باشد

احمد بخشایش اردستانی در گفت و گو با دیپلماسی ایرانی بر این باور است: در سال های اخیر و در سایه قدرت ...

مرور گفت‌وگوی تفصیلی با دکتر بهجت قاسمی در آستانه ۸ آذر؛

منافقین تمامی اطلاعات شهید شهریاری را برای ترور به اسرائیل داده‌بودند

ما از قبل می‌دانستیم دکتر شهریاری در فهرست ترور قرار دارد. به طریقی توانسته بودند سایت سازمان منا...

بازنشر به مناسبت سالروز شهادت سومین شهید محراب

اسناد عملیات انتحاری منافقین برای ترور شهید دستغیب

ترور شهید آیت‌الله عبدالحسین دستغیب (شهید محراب) توسط عامل انتحاری منافقین به نام گوهر ادب آواز ا...

به مناسبت 8آذر

اسناد دخالت منافقين در ترور دانشمندان هسته‌ای ايران

پايگاه خبری تحلیلی هابیلیان به مناسبت 8آذر سالگرد ترور شهید مجید شهریاری و دکتر فریدون عباسی اس...

جریان‌شناسی نفاق

افشاگری درباره قاتلان 12000 ایرانی در سمنان

بنیاد هابیلیان، با هدف افشاگری درباره کارنامه سیاه منافقین اقدام به برگزاری نمایشگاه جریان‌شنا...

حقوق بشر آمریکایی از منظر رهبر معظم انقلاب

معرفی حامیان تروریسم در دانشگاه علوم اسلامی رضوی

دانشگاه رضوی میزبان هابیلیان در همایش «حقوق بشر آمریکایی از منظر رهبر معظم انقلاب» برای نمایشگاه ج...

  1. سرگذشت‌پژوهی قربانیان ترور
  2. زندگی‌نامه قربانیان ترور
  3. حقوق بشر

بازنشر

مهدی فقط 21 سالش بود که منافقین او را به رگبار گلوله بستند

شهید مهدی باغبانی در سال 1339 در خانواده‌ای سرشار از عشق به اسلام و ائمه اطهار(علیهم السلام) در روست...

بنیاد هابیلیان

منافقین سه سال، مدام پدرم را تهدید به مرگ کردند

شهید علیجان همتی‌فر در سال ۱۳۲۲ در زرند کرمان متولد شد. در دو سالگی مادر و در پنج سالگی نعمت داشتن ...

شهید استان خراسان رضوی

شهید محمد حكم‌آبادی

شغل: سرباز تاریخ تولد: 20آذر1343 محل تولد: روستای حکم‌آباد جوین سبزوار تاریخ شهادت: 1آذر1363 محل شهاد...

شهید استان فارس

شهید محمدرضا احمدی

شغل: طلبه تاریخ تولد: سال 1345 محل تولد: روستای کوشک‌هزار شهرستان بیضا تاریخ شهادت: 15اسفند1364 محل ش...

به مناسبت سالروز شهادت آیت‌الله مفتح

روایت آیت‌الله‌ العظمی حسین نوری همدانی از زندگی شهید مفتح

در سال 1321شمسی، برای فراگیری ادبیات و صرف و نحو وارد مدرسه علمیه همدان، مدرسه مرحوم آخوند، شدم. پدر...

به مناسبت سالروز شهادت آیت‌الله مفتح

شهید مفتح جزو پیشگامان مبارزه با استکبار بود

  شهید مفتح در نگاه شهید بهشتی مرحوم دکتر مفتح از دوستان قدیم من بود و اولین آشنایی ما با هم در سال 1...

غائله چهاردهم اسفند۱۳۵۹(35)

ما بار دیگر خاطر نشان می کنیم که آمریکا شیطان بزرگ و دشمن شماره یک ماست و با پایان یافتن مسئله گروگان های جاسوس ، مبارزه با این جهانخوار بیرحم پایان نمی پذیرد ، ما به ملت رزمنده اسلام و امت در خط امام مان نوید و هشدار می دهیم که به فضل و اراده خداوندی این تلاش ها و حرکت های ضد استکباری آنها که به فرموده امام صراط مستقیم اسلام است ، دیر یا زود ثمره گرانبهایش ببار خواهد آمد و سرنوشت اسلام و مسلمین بر اثر همین مبارزات دلیرانه تعیین خواهد شد

اطلاعیه دانشجویان مسلمان پیرو خط امام، 442 روز پس از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا

442 روز پس از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران ، دانشجویان پس از آزادی گروگان ها ماحصل اقدامات خود را در اطلاعیه ای انتشار دادند که آن اطلاعیه در اینجا و قبل از بررسی کامل مسئله گروگانگیری به سبب نکات روشن کننده ای که دارد در زیر به نظر می رسد :

" سلام بر ملت نجیب و دلیر و معظم ایران ، درود و رحمت خداوند بر دلاوران غیور و دریا دلان سلحشور در تمامی جبهه های نبرد حق علیه باطل به خصوص در کربلاهای ایران ، بالاخص سرزمین آزادگان و خطه خوزستان عزیز ، ثواب رضای پروردگار بر شهیدان به خون غلطان و افتخار آفرین و سرافراز اسلام و ایران و صبر و شکیبایی بر خانواده های محترم و عزیز آنان .

اکنون که امر گروگان های جاسوس و توطئه گر آمریکایی بر اساس تصمیم مجلس محترم شورای اسلامی و اقدامات دولت جمهوری اسلامی به هر حال پایان یافت ، لازم می دانیم مطالبی را به عرض ملت شریف ایران برسانیم :

1. با پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با سقوط رژیم منحط شاهنشاهی در ایران ، آمریکا که پایان سلطه گری و غارت خود را در ایران و در منطقه قطعی می دید ، بلافاصله دست به توطئه علیه این انقلاب و این ملت مظلوم زد و در این راه از هر وسیله استفاده می کرد و در حالی که رهبر و پیروانش یعنی تمامی ملت بزرگ ایران دست به کار باز سازی کشور بودند ، این ام الفساد قرن در پی واژگونی اساس جمهوری اسلامی به سرعت وارد عمل شد .

طبق اسناد لانه جاسوسی هدف نهائی شان با توجه به آگاهی و بیداری ملت ایران بر پایی یک حکومت میانه رو و وابسته بود . مطلب را به زبان دشمن از اسناد لانه جاسوسی می شنویم که در آنجا هدف از فعالیت های مأموران سیا و ایادی داخلی را چنین ترسیم می نماید :

" ما می خواهیم برای ایرانی کار کنیم که میانه رو باشد و ناسیونالیست های مخالف روحانیت تسلط بیشتری در اداره مملکت داشته باشند . " و یا در جای دیگر کارشناس جاسوس آمریکا می گوید : " ما باید طرح نفوذ در ایران را تا قبل از استقرار حکومت رسمی در آن امتحان کنیم ."

درست در زمانی که شیطان بزرگ به غلط فکر می کرد که می تواند در ایران حکومتی میانه رو درست کند که در خط امام نباشد تا به تدریج و با مرور زمان مسئله را به نفع خود برگرداند و در این رابطه مراجع و مقامات ناپاک آمریکایی مانند سنا و کاردار آنها در تهران جرأت اعتراض و مداخله نسبت به امور داخل و احکام دادگاه های ما را کرده بودند ، ناگهان مشیت الهی جمعی از فرزندان این ملت ستمدیده را از درون وجدان های بیدار شده با فریادهای امام شان به سمت مرکز توطئه هدایت کرد و اراده خداوند بر این استوار شد که این ملت مستضعف و شهید پرور با دست جمعی از جوانان هر چند کوچک ، انقلابی بزرگتر بیافرینند تا بر پیکر بت بزرگ زمان ضربات شکننده ای وارد آورد .

در این امر دانشجویان با آمادگی برای کشته شدن به دست جلادان و تفنگداران آمریکایی حمله به محل جاسوسان را آغاز کردند و در عرض چند ساعت تمامی آنان را به اسارت در آوردند .

2. دانشجویانی که لانه جاسوسی را اشغال کردند به هیچ گروه سیاسی وابسته نبودند و هر گونه حرکت سیاسی را صرفاً بر اساس قبول رهبری و امامت رهبر کبیر انقلاب امام خمینی می پذیرند و از این رو پس از تأیید امت و امام امت از اشغال لانه جاسوسی و گروگانگیری جاسوسان آمریکایی ، (دانشجویان) صرفاً بر اساس خط مشی کلی امام در این مورد عمل کردند و قویاً از پذیرش هرگونه القائات دستجات سیاسی خودداری کردند .

و انتخاب نام دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (از طرف ما) همان طور که بارها تا کنون گفته شده است به این منظور بود که اعلام نماییم به هیچ یک از گروه های سیاسی وابسته نبوده و نیستیم و تنها قطره هایی هستیم از اقیانوس بیکران توده هایی که رهبری امام امت را در همه ابعاد پذیرفته اند و چه نیکو پذیرفته اند . گوارا باد چنین رهبری و رحمت الهی بر همه توده های مستضعف جهان .

3. ما خط امام را بدان جهت تنها ملاک عمل و میزان سنجش حق و باطل می دانیم که معتقدیم هر گاه فقیه آگاه و عارف به زمان و عالم به تمامی اصول اسلامی از نظر اخلاق و خصائل انسانی در قله رفیع انسانیت قرار گرفت و هوای نفس در وجودش آنچنان مهار شد که در هیچ امری نظر نکند ، مگر این که خدا را قبل و بعد و همراه آن امر بیند ، چنین انسانی می تواند و باید الگوی جامعه باشد .

چنین فقیهی نه تنها مذهبی و سیاسی است که اسوه حسنه ای است که جامعه برای سعادتش باید بکوشد تا خود را با این اسوه هماهنگ کند . چنین انسان خدایی در ورای قوا و قوانین و قواعد قراردادی اجتماعی است .

زیرا که جامعه قوانین را برای خود بر مبنای پذیرفتن این الگو یعنی اسوه انسانیت وضع کرده است و مخالفت با او از گونه مخالفت شخصیت های سیاسی با یکدیگر و یا مخالفت های رایج گروه های سیاسی با یکدیگر نیست تا در چارچوب قوانین مورد قبول جامعه بررسی شود و حدود آزادی آنها معین گردد .

نه ، بلکه مخالفت اشخاص و یا گروه هایی که باید در پناه قوانین با یکدیگر روابط خود را تنظیم کنند ، با کسی است که قوانین در پناه او مشروعیت قانونی یافته است ، لذا اگر هرگونه مخالفت با امام محکوم است نه از آن جهت است که ساحت رهبری امام برتر از آن است که جولانگاه مخالفین باشد ، لذا شدیداً به تمامی افراد و یا گروه هایی که در اشکال مختلف به خود اجازه مخالفت با امام را می دهند هشدار می دهیم که سخت در انحراف هستید .

به خود آیید و خود را بشناسید و بدانید که اندیشه و افکار شما در زیر بار سنگین هواها و خودخواهی ها و جاه طلبی ها ، قدرت طلبی ها و رسوبات نفسانی مادی چنان ناتوان است که هرگز یارای رسیدن به قله رفیع مقام رهبری را ندارد و از این جهت امت انقلابی ایران هرگز به شما اجازه نمی دهد که با مخالفت های گوناگون با امام و رهبر انقلاب توده های ستمدیده را از راهی که یافته است ، یعنی خط امام منحرف نمایید .

خطی که خدای مستضعفین آن را در برابر دهها هزار شهید به آنان ارزانی داشته است و خدای عالم نیز چنین اجازه ای را به شماها نداده است و بدانید که با این مخالفت ها و خودسری ها خود را و این ملت شریف را به مصیبت بزرگی گرفتار خواهید کرد .

و نیز به تمامی اقشار ملت عزیز ایران متواضعانه هشدار می دهیم که راه و خطی را که یافته اید و انتخاب کرده اید راهی بس خطیر است و استوار ماندن و تسلیم بودن در برابر امام از وظایف بس دشوار است که خدای تعالی انسان ها را بدان آزمایش می کند و در قرآن کریم بر سختی آن راه فراوان تأکید رفته است و در تاریخ پر فراز و نشیب مسلمین مردان و زنان مؤمن و بزرگ فراوان بوده اند که گاهی در برابر این خط لغزیده اند .

که اعتراض شهید بزرگوار اسلام حجر بن عدی به امام مجتبی علیه السلام از این موارد است و نیز اعتراضات بسیاری از شخصیت های مسلمان به خط سرور شهیدان حسین علیه السلام از این موارد است که در خط امام بودن نه تنها تسلیم در برابر امام در تمام عمل و کار است که قلب نیز باید نسبت به آنچه او فرمان می دهد آرام و بدون وسوسه باشد .

4. از آغاز تصرف مرکز توطئه آمریکا و دستگیری جاسوسان آمریکایی مخالفت هایی نیز شروع شد . مخالفت با اصل این حرکت ، مخالفت با دانشجویان که چرا بدون اجازه گروهک های سیاسی که خود را متولیان انقلاب و مبارزات ضد آمریکایی می دانند دست به این اقدام زده اند ، مخالفت که پس از اوج گیری این حرکت و حمایت بی دریغ اقشار مختلف ملت به این گروهک ها اجازه داده نشد تا وارد میدان شوند و از این حرکت الهی ملت دکه ای برای رسیدن به اهداف پست و سیاه خود بسازند .

مخالفت با این که چرا این اسناد و مدارک را در اختیار ملت قرار داده اند ، مخالفت با این که چرا دانشجویان سندی جعل نمی کنند تا مطابق میل گروهک های منحرف به خورد ملت بدهند و بسیاری مخالفت ها با انگیزه های مختلف که این مخالفت ها و این حرکت های مذبوحانه هنوز هم ادامه دارد و حتی اخیراً چون دانشجویان حضور فعال در این صحنه ندارند ، این توطئه ها آغاز دوباره ای یافته است .

لکن ما اولاً تا آنجا که این حرکت های مذبوحانه به شخص دانشجویان ارتباط دارد هیچگونه پاسخی نخواهیم داد و افکار عمومی را با پرداختن به اینگونه مسائل مشوش نخواهیم ساخت . قضاوت درباره آنچه را که در ورق پاره های بعضی از منحرفین منتشر می شود به عهده ملت می گذاریم .

ما به آن دسته از گروهک ها و یا اشخاص منحرف که از مسئولین امور می پرسند که این دانشجویان چه کسانی بودند ، چه کسی آنان را می شناخت و کجا رفتند و ماهیت آنها چه بود ؟ اعلام می کنیم که اولاً دانشجویان مستقر در لانه جاسوسی را ملت بیدار ایران می شناسند ، ولی اگر خواستید از حال ما جویا شوید به جبهه های جنگ اسلام علیه کفر در کربلای ایران سر بزنید ، ما را که در بیابان ها و روستاهای ایران همراه با خواهران و برادران جهاد سازندگی و افتخار عضویت در لباس پر افتخار سپاه پاسداران انقلاب مشغول خدمت هستیم خواهید یافت .

ما بار دیگر به تمامی افراد و یا گروه های از خدا بی خبر اعلام می داریم که ما حرکتی را که انجام داده ایم به لطف الهی مورد تأیید امام مان قرار گرفت ، از هیچگونه اتهام ، افترا و یا هر اقدام دیگری کمترین هراسی به خود راه نمی دهیم و برای تمامی پیامدهای آن از طرف منحرفین آماده ایم .

5. از اولین ساعات تصرف لانه جاسوسی و دستگیری جاسوسان آمریکایی تا کنون تعداد 155 اطلاعیه ، پیام و در بعضی از شرایط رنجنامه خدمت امام صادر شده است که اینها کلاً در مقام بیان انگیزه این حرکت شیوه حرکت در رابطه با گروگان ها و در ارتباط با توطئه هایی که برای خنثی کردن و یا بدنام ساختن این حرکت انجام می شد و یا در مقابله با حرکت های ضد انقلابی در سراسر کشور و بسیاری از مناسبت های دیگر صادر شده است .

پس از دستگیری جاسوسان و ورود به داخل ساختان ها متوجه شدیم که اسناد و مدارک خرد شده و یا پودر شده توسط ماشین های مخصوص بجا مانده است و مقداری از مدارک و اسناد هم بر جای مانده است . از نظر ما تردیدی نبود که باید کلیه این اسناد و مدارک به تدریج در اختیار ملت قرار بگیرند و به اطلاع مردم برسد .

ولی گروه هایی که با روشن تر شدن ماهیت افکار و گرایشات سیاسی شان در بین توده های ملت اعتبار کاذب خود را از دست می دادند به مخالفت برخاستند و در این راه از تهمت و افترا و هر گونه اهانت به دانشجویان خودداری نکردند و این زشت گویی ها را تا حد نسبت غیر مسلمان بودن و در خط شیطان بودن جلو بردند و نیز برای سرکوبی دانشجویان و در نتیجه بی اعتبار کردن این حرکت ، آنان را به دخالت در کار مسئولان مملکتی متهم کردند .

سرانجام دانشجویان که جو عمومی جامعه را در پی این همه نامردمی های مدعیان طرفداری از مردم متشنج یافتند ، ناگزیر شدند که سکوت را بر هر چیز ترجیح دهند و لیکن افشاء این اسناد را همچنان برای هیشه وظیفه خود دانستند ، لذا اقدام به انتشار این اسناد در شکل کتاب کردند که تا کنون تعدادی از این کتاب ها منتشر شده است و بقیه در آستانه انتشار است .

6. تعداد کل گروگان هایی که در ابتدا در لانه جاسوسی بودند 150 نفر بود ، از این تعداد 79 نفر کارمند ایرانی سفارت بودند که در همان روزهای اول و دوم آزاد شدند ، از 71 نفر باقیمانده ، 3 نفر از آنها منجمله کاردار لانه جاسوسی در وزارتخانه جمهوری اسلامی ایران نگهداری شدند و به فرمان رهبر بزرگ انقلاب قرار شد گروگان های سیاهپوست و همچنین زنان بیگناه آزاد گردند که این آزادی در دو نوبت انجام شد . دفعه اول 1 زن و 2 سیاهپوست و دفعه دوم 4 زن و 6 گروگان سیاهپوست دیگر آزاد شدند .

5 نفر از گروگان ها نیز غیر آمریکایی بودند به اضافه یک گروگان دیگر که در این اواخر مریض شد و بدین ترتیب تعداد گروگان های جاسوسی که تا قبل از آزادی آنها در اسارت ملت قهرمان ایران بودند 52 نفر بود .

لازم به یادآوری است که 52 گروگان جاسوس چه موقعی که در تهران بودند و چه موقعی که به دلیل حمله نظامی آمریکا در طبس به شهرهای مختلف به دلایل امنیتی تقسیم شدند و تا پایان مخفی بودند تا آخرین لحظه های آزادی در وضع بسیار مطلوبی زندگی می کردند .

7. این تصور را باید برای همیشه کنار گذاشت که انقلاب ما با آمریکای جهانخوار و جهان غرب و یا شرق متجاوز کنار بیاید ، اگر دیروز محاصره اقتصادی از سوی آمریکا شدیم باکی نیست که این جای اعتلای مکتب است ، اگر هر روز را شاهد توطئه های گوناگون نظیر کودتای شکست خورده و حمله نظامی طبس باشیم دلیل بر حقانیت انقلاب ما و شکست و ذلت جهانخواران است .

و نیز اگر امروز در حال جنگ تحمیلی با صدام خونخوار و متجاوز هستیم و درست در همین لحظات و شرایط حساس و سرنوشت ساز قسمت های مختلف ایران به خصوص تهران و کردستان و سایر مناطق مرکز توطئه های ضد انقلابیون گشته ، به خاطر این است که افکار ملت شجاع را از جنگ و دفاع از استقلال کشور عزیز ما منحرف کنند تا مانع پیروزی اسلام بر صدام کافر شده؛ و برای رهایی از بن بست ارتش غیور و نجیب ما و سپاه فداکار اسلام و قرآن و بسیج رزمنده دلاور و سایر قوای مسلح جان بر کف را به مذاکره با صدام فاسد و تسلیم در مقابل رژیم ضد خدایی بعثی بکشانند تا به خیال باطل شان صدام کافر را از شکست قطعی برهانند . زهی خیال باطل که انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام آغازگر راهی بوده که بسیار سخت و پر تلاش است و انسان های مقاوم و صبور می طلبد .

ملت عزیز ما می داند که همه این توطئه ها و نیرنگ ها علیه این انقلاب به دلیل ماهیت الهی آنست و لذا با همه وجود در تمامی این صحنه ها حضور فعال خویش را به ثبت رسانده و تاریخ پر افتخار اسلام و مسلمین را رقم خواهد زد .

اکنون که امر گروگان ها خاتمه یافته است ، ما لانه جاسوسی آمریکا را در اختیار معلولین و خانواده های شهدا قرار می دهیم ، زیرا که در حال حاضر بهترین کسانی که باید از این محل استفاده کنند آنان هستند . چرا که اگر درست دقت کنیم تمامی معلولین این شهیدان زنده انقلاب به دست عمال آمریکا سلامت خود را از دست داده اند ، دیروز به دست محمد رضای معدوم و امروز به دست صدام کافر و این خانواده های محترم ، عزیزان خود و پاره های قلب ملت را در اثر کشتارهای وحشیانه عوامل آمریکا از دست داده اند و از این رو ما این محل را از آنان می دانیم و به صاحبان حقیقیش تحویل می دهیم .

8. از آنجا که ممکن است بعضی از افراد فاسد و فرصت طلب از احساسات پاک ملت نجیب سوء استفاده کنند و با استفاده از نام دانشجویان انتظارات و هواهای خود را به کسی و یا سازمان و مؤسسه ای تحمیل نمایند ، لذا لازم می دانیم که اعلام نماییم دانشجویان همانند تمامی افراد ملتند و هیچگونه امتیازی بر کسی ندارند و انتظار هیچگونه امتیازی نیز از ملت ندارند و اگر فردی به این عنوان توقع امتیازی داشت بدانید که از ما نیست .

ما از تمامی اقشار ملت مبارز در سراسر ایران که با حمایت های خالصانه و بسیار گسترده خود ما را در این حرکت الهی به هر نحو یاری نمودند ، صمیمانه و متواضعانه تشکر می کنیم . ما از برادران سپاه پاسداران که از اولین ساعات تا پایان از هیچگونه پایداری و حمایت دریغ نورزیدند ، صمیمانه تشکر می کنیم .

ما بار دیگر خاطر نشان می کنیم که آمریکا شیطان بزرگ و دشمن شماره یک ماست و با پایان یافتن مسئله گروگان های جاسوس ، مبارزه با این جهانخوار بیرحم پایان نمی پذیرد ، ما به ملت رزمنده اسلام و امت در خط امام مان نوید و هشدار می دهیم که به فضل و اراده خداوندی این تلاش ها و حرکت های ضد استکباری آنها که به فرموده امام صراط مستقیم اسلام است ، دیر یا زود ثمره گرانبهایش ببار خواهد آمد و سرنوشت اسلام و مسلمین بر اثر همین مبارزات دلیرانه تعیین خواهد شد .

و امروز تداوم این رسالت بزرگ الهی بر دوش ماست که باید به خوبی از آن پاسداری و حراست نماییم ، در این راه ایمان و وحدت کلمه و پیروی از احکام مقدس و نورانی اسلام اساس پیشرفت است و تخطی از آن خلاص اصول پیروزی و ضربه بزرگ بر پیکر جمهوری اسلام است .

از خداوند متعال پیروزی و عظمت اسلام و نابودی جهانخواران غرب و شرق را خواهانیم ."

دانشجویان مسلمان پیرو خط امام

غائله چهاردهم اسفند۱۳۵۹(۳۴)


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

یادداشت روز

اردوگاه تیرانا؛ بزرگترین خانه سالمندان جهان

یک شهروند آلبانیایی از اردوگاه منافقین روایت می‌کند

مرام بیگاری در گروهک منافقین

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی اسرائیل در سوریه

دکتر رضا اختیاری‌امیری، بنیاد هابیلیان

بن سلمان، خطرناک‌ترین تروریست جهان

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

چند نکته در باب عملیات تروریستی اخیر در کشور

دکتر نواب محمدی، بنیاد هابیلیان

نقش جدید منافقین در سیاست ضدایرانی ترامپ

هفته‌نامه آمریکایی نیشن بررسی کرد:

ترور علیه توسعه

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

روزشمار وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
1
تاریخ : 1359/09/01
29
30
آخرین مطالب

فراز و نشیب جنبش دانشجویی و گروهک منافقین

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان
تقریباً شکی در این مسئله نیست که اعضای اصلی حلقه ی اولیه سازمانی که بعدها به…

اردوگاه تیرانا؛ بزرگترین خانه سالمندان جهان

یک شهروند آلبانیایی از اردوگاه منافقین روایت می‌کند
یک شهروند آلبانیایی که نخواست نامش فاش شود شرح مختصری از بازدید چند ساعته خود…

نامه سرگشاده خانواده شهدای ترور کشور به سفیر دانمارک

در اعتراض به حمایت‌های این کشور از گروه‌های تروریستی
خانواده شهدای ترور کشور در نامه‌ای سرگشاده به سفیر دانمارک در ایران، مراتب…

روایت آیت‌الله‌ العظمی حسین نوری همدانی از زندگی شهید مفتح

به مناسبت سالروز شهادت آیت‌الله مفتح
در سال 1321شمسی، برای فراگیری ادبیات و صرف و نحو وارد مدرسه علمیه همدان، مدرسه…

ملت ما ۴۰ سال است زیر تیغ تروریسم مورد حمایت غرب قرار دارد

آیت‌الله آملی لاریجانی
به گزارش هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)؛ آیت الله آملی لاریجانی در جلسه…

یادواره شهدای حادثه تروریستی تاسوعای حسینی چابهار برگزار شد

به مناسبت سالروز واقعه تروریستی چابهار
به گزارش هابیلیان و به نقل از شبستان، یادواره شهدای حادثه تروریستی تاسوعای…

شهید مفتح جزو پیشگامان مبارزه با استکبار بود

به مناسبت سالروز شهادت آیت‌الله مفتح
شهید مفتح در نگاه شهید بهشتی مرحوم دکتر مفتح از دوستان قدیم من بود و اولین…

مرام بیگاری در گروهک منافقین

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان
یکی از فصول مهم و همواره پابرجا در فرقه رجوی، بیگاری از نیروهای این فرقه به هر…

مهدی فقط 21 سالش بود که منافقین او را به رگبار گلوله بستند

بازنشر
شهید مهدی باغبانی در سال 1339 در خانواده‌ای سرشار از عشق به اسلام و ائمه…

پنج مرزبان ربوده شده در سلامت کامل هستند

نماینده مردم میرجاوه در مجلس
نماینده مردم میرجاوه در مجلس شورای اسلامی آخرین اقدامات جهت آزادسازی هفت مرزبان…

تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی اسرائیل در سوریه

دکتر رضا اختیاری‌امیری، بنیاد هابیلیان
ارتش رژیم صهیونیستی در روز های گذشته مواضعی را در جنوب سوریه بمباران کرد که…
مطالب پربازدید

پخش مستند «به‌نام خلق» از شنبه

روایتی جامع از گروهک تروریستی منافقین

آخرین وضعیت منافقین در آلبانی

گاف بزرگ منافقین در مستند جدید

گزارش کامل نشست «بررسی ابعاد حقوقی مفهوم تروریسم»

به همت بنیاد هابیلیان و با همکاری سازمان بسیج حقوقدانان خراسان رضوی

نقش جدید منافقین در سیاست ضدایرانی ترامپ

هفته‌نامه آمریکایی نیشن بررسی کرد:

مرام بیگاری در گروهک منافقین

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

چند نکته در باب عملیات تروریستی اخیر در کشور

دکتر نواب محمدی، بنیاد هابیلیان

یادی از شهدای عملیات تروریستی تاسوعای حسینی در چابهار

به مناسبت سالروز واقعه تروریستی در هیئت‌های عزاداری چابهار