حضور هابیلیان در نمایشگاه بزرگ بصيرت تهران

حضور کانون هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) در نمايشگاه بزرگ "بصيرت سياسي" و ارائه اسناد خیانت های گسترده گروهک تروریستی منافقین علیه کشورمان، مورد استقبال گسترده بازدید کنندگان قرار گرفت.

این نمایشگاه به همت وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح و در راستاي منويات مقام معظم رهبري مبني بر آگاه سازي سياسي و ارتقاي بصيرت آحاد جامعه، برپا شد.

اين نمايشگاه براي نخستين بار و با هدف افزايش بصيرت سياسي کارکنان نيروهاي مسلح و آحاد جامعه با محتوا و موضوعات متنوع سياسي و با بهره گيري از قالب هاي هنري و به صورت علمي و همراه با نشست هاي تخصصي برگزار شد.

نمايشگاه بصیرت سیاسی در 13 غرفه به شرح مبسوط جنایات منافقین در ایران و عراق، حوادث بعد از انتخابات دهم رياست جمهوري و نقش منافقين در این حوادث، آمريکا شيطان بزرگ، نقش امام (ره) و مقام معظم رهبري در خنثي سازي توطئه هاي دشمنان انقلاب اسلامي، يادمان شهدا، بازتاب جهاني انقلاب اسلامي، خط تروريسم، خطر اسراييل و وهابيت در جهان اسلام و به ویژه مناطق شیعه نشین، بصيرت، قوميت گرايي، جنگ نرم و عمليات رواني دشمنان پرداخت.

گفتنی است که غرفه جنایات منافقین در ایران و عراق که یکی از بزرگ ترین و مؤثرترین غرفه های این نمایشگاه بود، توسط کانون هابیلیان (خانواده شهدای ترور) برپا و با استقبال بی نظیر بازدید کنندگان روبه رو شد. در این قسمت از نمایشگاه به موضوعاتی همچون محکومیت تروریسم از دیدگاه اسلام، امام و مقام معظم رهبری؛ تعریف تروریسم و انواع آن؛ تروریسم در عراق و نقش آمریکا در گسترش تروریسم در منطقه؛ اسلام هراسی ترفند غرب برای مبارزه با اسلام گرایی؛ آمریکا و برخورد دوگانه با تروریسم، معرفی گروه های تروریستی در عراق، جنایات منافقین در ایران و عراق؛ مناسبات درون فرقه ای منافقین؛ معرفی ترفندها و شگردهای تبلیغاتی منافقین؛ نقش منافقین در جنگ تحمیلی و همراهی با صدام جنایتکار و منفور در مدت 8 سال جنگ تحمیلی علیه ملت ایران؛ نقش منافقین در فتنه پس از انتخابات و اعترافات افراد دستگیر شده؛ منافقین و پروژه کشته سازی و ... پرداخته شد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان