برپایی نمایشگاه واکاوی نفاق سبز در دانشگاه خاوران

به همت بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) نمایشگاه واکاوی نفاق سبز به مدت 6 روز در دانشگاه خاوران مشهد مقدس برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)  در این نمایشگاه طرح ها و مطالبی با موضوعات کالبد شکافی اعتقادات و عملکرد سران فتنه و سرحلقه فکری این جریان، نحوه ارتباط عناصر گروهک تروریستی منافقین با فتنه ۸۸، اعترافات عناصر دستگیر شده مرتبط با اغتشاشات سال ۸۸، ستاد فیروزه ای ها (دختران حامی میر حسین موسوی)، پشت پرده مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران در قالب عکس و پوستر به نمایش گذاشته شد.

بر پایه این خبر در این نمایشگاه موضوعات حضور سران فتنه در منزل عامل منافقین، گریه اصحاب فتنه بر مزار خاندان منافقین، حمایت سلطنت طلبان از موسوی، راز همراهی حبیب الله پیمان با میر حسین موسوی، حمایت صریح روشنفکرترین زن اصلاحات (زهرا رهنورد) از گروهک منافقین، مروری بر اعترافات متهمان کودتای مخملی، از جمله پوسترهایی بود که در معرض دید دانشگاهیان قرار گرفت.

از دیگر بخش های جالب توجه این نمایشگاه ارائه نقشه راه جنگ نرم مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) بود.

کتاب و بولتن و تولیدات نرم افزاری و چند‌رسانه‌ای بنیاد هابیلیان، پاسخگویی توسط کارشناسان بنیاد هابیلیان به سوالات بازدیدکنندگان درباره پوسترهای نمایشگاه از دیگر جنبه های این نمایشگاه بود که با استقبال گسترده  دانشگاهیان مواجه شد.

گفتنی است این نمایشگاه به لطف حضرت حق و عنایات حضرت علی بن موسی رضا  علیه السلام با استقبال بی نظیر دانشگاهیان مواجه شد.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان