نمایشگاه عبور از بحران‌های انقلاب اسلامی در دانشگاه فرهنگیان مشهد

بنیاد هابیلیان، با هدف آشنایی قشر فرهنگی جامعه با بحران‌ها و چالش‌هایی که جمهوری اسلامی ایران، پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با آن مواجه بوده است، نمایشگاهی تحت عنوان عبور از بحران‌های انقلاب اسلامی را در حاشیه همایش نکوداشت هفته پدافند غیرعامل در ساختمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان مشهد برگزار نمود.  

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، در این نمایشگاه، مخاطبین با نقشه‌های شوم استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی و اقدامات تروریستی گروه‌های تروریستی، مزدوران و مخالفین جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون و نقش امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در خنثی‌نمودن این توطئه‌ها و اقدامات ضدبشری دشمنان خارجی و داخلی آشنا شدند.   

بر پایه این گزارش، از موضوعات این نمایشگاه می‌توان به معرفی و شرح اقدامات گروهک‌های تجزیه‌طلب، بررسی تاریخچه و عملکرد گروهک تروریستی منافقین، افشای جنایات خون‌بار گروهک جندالله (جندالشیطان) اشاره نمود.

هم‌چنین موضوعات کودتای نوژه، جاسوسی آمریکا در ایران، جریان‌‌های سیاسی ضد‌انقلاب، انجمن پادشاهی، فرقه‌های انحرافی، روزنامه‌های زنجیره‌ای و مفاسد اقتصادی از دیگر بخش‌های این نمایشگاه بود.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور دکتر سیدحسین مجتبوی، مدیر امور پردیس‎های دانشگاه فرهنگیان و دکتر سیدابوالفضل احمدی، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی و جمع کثیری از کارمندان، اساتید و دانشجویان برگزار شد.

شایان ذکر است، کارشناسان بنیاد هابیلیان در نمایشگاه به روایتگری و تشریح وقایع تروریستی و بحران‌هایی که جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب اسلامی با آن مواجه بوده است، می‌پرداختند و در کنار این روایتگری، برای تاثیرگذاری و آشنایی بیشتر مخاطبین با گروه‌های تروریستی و قربانیان ترور کشور مستندهایی در نمایشگاه پخش گردید.

گفتنی است، مسئولین استانی و دانشگاهی با بازدید از نمایشگاه، خواهان برگزاری در دیگر مراکز آموزشی و فرهنگی کشور شدند و از دست‌اندرکاران برگزاری نمایشگاه تشکر و قدردانی نمودند. 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

بنیاد هابیلیان

جانباز زهرا نوربخش

به‌مناسبت شهادت سردار نورعلی شوشتری و رجبعلی محمدزاده

خاطراتی از سردار شهید نورعلی شوشتری

بازنشر گفت‌وگوی هابیلیان با مادر شهید لیلا نوربخش به‌مناسبت سالروز شهادتش

منافقین لیلای دوساله را در آتش کینه خود سوزاندند

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد

ردپای عوامل نفوذی در ربودن مرزبانان

آنچه در ایران دیدیم خلاف گفته‌های رسانه‌های صهیونیست و غربی بود

دیدار دبیرکل هابیلیان با معاون وزیر اوقاف سوریه

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

«انحراف اخلاقی»؛ بخشی از هویت منافقین

جدیدترین مطالب

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
28
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان