نمایشگاه در مسجد شهید آیت‌الله مدنی (ره) خرم‌آباد

بنیاد هابیلیان، با هدف افزایش بصیرت عمومی، نمایشگاه بصیرت را در مسجد شهید آیت‌الله مدنی (ره) خرم‌آباد به مدت یک هفته برگزار نمود.

 به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، در این نمایشگاه باز‌شناسی تاریخچه گروهک تروریستی منافقین، بحران‌ها و وقایع حساس در طول سه دهه پیروزی انقلاب اسلامی ایران در قالب‌‌های مختلفی مانند عکس، پوستر، کتاب، نرم‌افزار و روایت زنده به نمایش گذاشته شد که استقبال بی‌نظیر نمازگزاران مسجد شهید آیت‌الله مدنی (ره) را در پی داشت.

دولت موقت و بازرگان، جامانده‌های قطار انقلاب، امام و دولت موقت، سقوط بنی‌صدر، نتیجه تخلف از اسلام و قانون؛ کالبدشکافی کودتای نوژه از آغاز تا سرکوب؛ ضرورت انقلاب فرهنگی و تصحیحی محتوای نظام آموزشی؛ دستاوردهای انقلاب فرهنگی؛ گروهک تروریستی فرقان؛ شهیدان ترور‌های گروهک‌های تروریستی منافقین و فرقان از دیگر پوسترهایی بود که در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

شایان ذکر است، هم‌چنین در این نمایشگاه گوشه‌هایی از عملکرد خیانت بار گروهک تروریستی منافقین پس از انقلاب اسلامی در قالب عکس و پوستر به نمایش گذاشته شد.

گفتنی است، آشنایی با شهدای ترور‌شده به دست گروهک تروریستی منافقین از جمله شهید آیت‌الله سید محمد علی قاضی طباطبایی، شهید آیت‌الله سید اسدالله مدنی، شهید آیت‌الله سید عبدالحسین دستغیب، شهید آیت‌الله محمد صدوقی، شهید آیت‌الله عطاءالله اشرفی اصفهانی و شهیدان رجایی، باهنر، هاشمی‌نژاد، لاجوردی، صیاد شیرازی، بهشتی و بیش از ۷۰ تن از هم‌رزمانش و نیز ارائه لیست کامل شهدای ترور کشور تهیه شده توسط بنیاد هابیلیان، از بخش‌های مورد توجه بازدیدکنندگان در نمایشگاه بود.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
17
تاریخ : 1359/11/17
24
تاریخ : 1359/11/24
25
تاریخ : 1359/11/25
28
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان