نمایشگاه در مسجد اميرالمؤمنين(ع) شهرستان کوهدشت

 

بنیاد هابیلیان، نمایشگاه عبور از بحران‌های انقلاب اسلامی را در مسجد اميرالمؤمنين(ع) شهرستان کوهدشت استان لرستان به مدت یک هفته برگزار نمود.  

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه به نحله‌ها و بحران‌های نظام جمهوری اسلامی در عمر بابرکت خود از‌جمله فتنه‌ جدایی‌طلب‌ها، کودتای نوژه، جاسوسی آمریکا در ایران و کودتای حزب توده، جریان‌های سیاسی ضد‌انقلاب و ... در قالب عکس و پوستر پرداخت.

بر پایه این گزارش، در این نمایشگاه به مواردی چون دولت موقت و بازرگان، جامانده‌های قطار انقلاب؛ امام و دولت موقت؛ سقوط بنی صدر، انفجار در حزب جمهوری اسلامی و بازتاب در مطبوعات جهان؛ نفوذ منافقین در دفتر بنی‌صدر؛ عملکرد کشمیری در نخست وزیری؛ نفوذ منافقین در دادسرا‌ها و دادگاه‌های انقلاب؛ حزب توده از نفوذ تا کودتا؛ کالبد شکافی کودتای نوژه از آغاز تا سرکوب؛ شورش اشرار در خوزستان تحتِ حمایت دولت بعث عراق؛ غائله ده سالۀ کردستان و حمایت‌های آمریکا از گروهک‌های تروریستی پرداخته شد.

 گفتنی است، حضور پرشور خواهران بسیجی در نمایشگاه و استقبال از محصولات فرهنگی بنیاد هابیلیان از نکات برجسته این نمایشگاه بود.  

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
17
تاریخ : 1359/11/17
24
تاریخ : 1359/11/24
25
تاریخ : 1359/11/25
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان