نمایشگاه جریان شناسی نفاق در دانشگاه گلستان

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) در راستای بصیرت افزایی و تنویر افکار عمومی و بخصوص نسل جوان نسبت به جریان های منحرف و معارض با انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری نمایشگاه جریان شناسی نفاق، اینبار در دانشگاه گلستان شهرستان گرگان نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، در این نمایشگاه طرح ها و مطالبی با موضوعات تاریخچه گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق(منافقین)، از اندیشه ی التقاطی منافقین تا مارکسیسم شدن آنها، خانه های تیمی منافقین، انقلاب ایدئولوژیک منافقین، خودسوزی در فرقه منافقین، دادگاه های درون سازمانی منافقین، منابع مالی منافقین، همکاری تنگاتنگ فرقه منافقین با دیگر گروه های تروریستی، ترفند های تبلیغاتی منافقین در قالب عکس و پوستر و کتاب و نرم افزار در اختیار دانشگاهیان قرار گرفت.

همچنین از فعالیت های جنبی این نمایشگاه برگزاری نشست های پرسش و پاسخ دانشجویان با مسئول نمایشگاه درباره گروهک تروریستی منافقین و برگزاری مسابقات متعدد در رابطه با پوسترهای نصب شده بود که با استقبال گسترده بازدیدکنندگان مواجه شد.

بازدیدکنندگان می توانستند پاسخ سئوالات مسابقه را در متن مندرج در تابلوها و یا توضیحات کارشناسانی که در نمایشگاه به ارائه مطالب می پرداختند بیابند، که این کار به جذاب‌تر شدن بازدید از نمایشگاه منجر گردید و در پایان با اهدای هدایای نفیسی از برندگان مسابقه تقدیر به عمل آمد .

گفتنی است این نمایشگاه در مدت زمان ۷ روز برگزاری خود با استقبال گسترده دانشجویان روبرو شد و حتی در ساعات پایانی نمایشگاه‌ نیز تقاضاهای گسترده‌ای برای تمدید این نمایشگاه ارائه شد


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
17
تاریخ : 1359/11/17
24
تاریخ : 1359/11/24
25
تاریخ : 1359/11/25
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان