نمایشگاهِ «گذر از بحران‌های انقلاب اسلامی» در مؤسسه آموزش عالی سجاد مشهد

بنیاد هابیلیان نمایشگاهِ «گذر از بحران‌های انقلاب اسلامی» را در مؤسسه آموزش عالی سجاد مشهد به‌مدت سه روز برگزار کرد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان(خانوادۀ شهدای ترور کشور) در این نمایشگاه رهنمود‌ها و تدابیر حضرت امام خمینی(ره) در برخورد با ضدانقلاب و گروهک‌های ترویستی در طی ده سال رهبری ایشان؛ غائله‌های مرزی و... در قالب عکس و پوستر به‌ نمایش گذاشته شد که با استقبال دانشجویان مواجه گردید.

دولت موقت و بازرگان، جامانده‌های قطار انقلاب، امام و دولت موقت، سقوط بنی‌صدر، نتیجه تخلف از اسلام و قانون؛ کالبدشکافی کودتای نوژه از آغاز تا سرکوب؛ ضرورت انقلاب فرهنگی و تصحیحی محتوای نظام آموزشی؛ دستاوردهای انقلاب فرهنگی؛ گروهک تروریستی فرقان؛ شهیدان ترور‌های گروهک فرقان از دیگر پوسترهایی بود که در معرض دید دانشجویان قرار گرفت.

هم‌چنین پوسترهایی از جمله تاریخچه و عملکرد انجمن منحرف حجتیه؛ سازمان مجاهدین خلق (منافقین)؛ منافقین پس از پیروزی انقلاب؛ منافقین در دامان صدام؛ دلایل ادامه جنگ تحمیلی بعد از فتح خرمشهر؛ اثبات قدرت جهان اسلام در مقابل توطئه آیات شیطانی و... به نمایش درآمد.

در این نمایشگاه، جایگاهِ ویژه‌ای برای تماشای فیلم‌های مرتبط با موضوع‌های نمایشگاه به عنوان بخش‌ جنبیِ این نمایشگاه در نظر گرفته شد.

گفتنی است، محصولات تولیدی بنیاد هابیلیان شامل ماهنامه راه‌نما(مطالعات بین‌الملی تروریسم)، کتاب، بولتن، بروشور و سی‌دی‌های صوتی، تصویری و نرم‌افزاری با ۳۰ درصد تخفیف و تعدادی از نرم‌افزار‌ها به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار گرفت.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان