حضور فعال هابیلیان در دانشگاه‌های سنندج

بنیاد هابیلیان، با هدف آشنایی بیش از پیش قشر فرهیخته و تاثیرگذار جامعه با توطئه‌های استکبار جهانی علیه ملت ایران، مخصوصا نقشه شوم آمریکا و متحدانش برای تجزیه کشورهای مسلمان و ایجاد گروهک‌های تروریستی در منطقه خاورمیانه، نمایشگاه بازشناسی گروهک‌های تروریستی پ.ک.ک و پژاک را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج و دانشگاه کردستان برگزار نمود. 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، تاریخچه شکل‌گیری گروهک تروریستی پ.ک.ک؛ معرفی سرکرده گروهک تروریستی پ.ک.ک؛ انحرافات فکری و عقیدتی سرکردگان پ.ک.ک؛ ارتباط پ.ک.ک با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل؛ مناسبات درون‌فرقه‌ای در پ.ک.ک؛ تاریخچه شکل‌گیری گروهک تروریستی پژاک؛ رابطه پ.ک.ک با پژاک؛ معرفی سرکرده و بنیان‌های فکری پژاک؛ انحرافات عقیدتی در پژاک؛ مناسبات درون فرقه‌ای در پژاک؛ دیدگاه منحرف پ.ک.ک و پژاک درباره ازدواج و خانواده؛ آشکارنمودن دشمنی پژاک با کردها؛ منابع مالی پژاک؛ اخاذی از مردم کرد منطقه؛ رابطه آمریکا و اسرائیل با پژاک و... از جمله مباحثی بود که در قالب عکس و پوستر در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.

بر پایه این گزارش، از دیگر مباحثی که در این نمایشگاه به آن پرداخته شد، موضوع حمایت غرب مخصوصا آمریکا از جانیان و قاتلان ملت ایران بود که مخاطبین با بازدید از این نمایشگاه با برخورد دوگانه آمریکا و متحدانش با تروریسم آشنا شدند و هم‌چنین گفتنی است، ایجاد گروه‌های تروریستی در منطقه بالاخص در ایران توسط آمریکا، نشان عجز و ناتوانی استکبار جهانی در برابر امواج بیداری اسلامی در جهان است.

شایان ذکر است، بخشی دیگر در این نمایشگاه به بیانات مقام معظم رهبری درباره استقامت، هوشياري و مجاهدت مردم مومن و با فرهنگ استان کردستان اختصاص داشت که با استقبال خوب دانشگاهیان مواجه گردید.       

این گزارش ادامه می‌دهد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج به همراه جمعی از اعضاء هیئت رئیسه این دانشگاه از نمایشگاه بازدید نمودند.  

حضور فعال هابیلیان در دانشگاه کردستان

قابل ذکر است، بنیاد هابیلیان به درخواست معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان، نمایشگاه بازشناسی گروهک‌های تروریستی پ.ک.ک و پژاک را در حاشیه یادواره 1870 شهید ترور استان کردستان در دانشگاه کردستان برگزار نمود.

گفتنی است، از این نمایشگاه خانواده شهدای ترور استان کردستان و مسئولین استانی و کشوری بازدید نمودند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

بنیاد هابیلیان

جانباز زهرا نوربخش

به‌مناسبت شهادت سردار نورعلی شوشتری و رجبعلی محمدزاده

خاطراتی از سردار شهید نورعلی شوشتری

بازنشر گفت‌وگوی هابیلیان با مادر شهید لیلا نوربخش به‌مناسبت سالروز شهادتش

منافقین لیلای دوساله را در آتش کینه خود سوزاندند

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد

ردپای عوامل نفوذی در ربودن مرزبانان

برگی دیگر از جنایت منافقین

عکس منتشرنشده از قاتل شهید اشرفی اصفهانی

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

«انحراف اخلاقی»؛ بخشی از هویت منافقین

آنچه در ایران دیدیم خلاف گفته‌های رسانه‌های صهیونیست و غربی بود

دیدار دبیرکل هابیلیان با معاون وزیر اوقاف سوریه

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان