حضور هابیلیان در نمایشگاه کتاب مشهد

 

بنیاد هابیلیان، در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه ناشران جهان اسلام و هشتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا را در سالن انوری نمایشگاه بین‌المللی مشهد برای قشر فرهیخته، کتاب‌خوان و علاقه‌مند به راه شهدا برگزار نمود.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، در این نمایشگاه: تروریسم دولتی آمریکا از نگاه رهبری؛ تروریسم دولتی آمریکا علیه ملت ایران؛ حمایت از گروه‌های تروریستی؛ مداخلات سیاسی، نظامی در کشورها؛ نقض حقوق شهروندان آمریکا؛ استفاده ارتش آمریکا از سلاح‌های غیرمتعارف؛ مداخلات نظامی آمریکا در افغانستان، عراق و پاکستان به بهانه مبارزه با تروریسم؛ ایجاد گروه‌های تروریستی القاعده و داعش با هدف جلوگیری از بیداری اسلامی و تفرقه میان مسلمانان و ... در قالب عکس و پوستر در معرض دید عموم مردم به نمایش گذاشته شد.

بر پایه این گزارش، مستندها و فیلم‌های کوتاه تولید‌شده بنیاد هابیلیان در حوزه تروریسم در غرفه هابیلیان برای علاقه‌مندان پخش گردید.  

 

این گزارش می‌افزاید، بازدید گروه‌های دانش‌آموزی و دانشجویی از نمایشگاه و آشنایی با محصولات فرهنگی بنیاد هابیلیان از نکات برجسته در این نمایشگاه بود.

شایان ذکر است، همه‌روزه کارشناسان بنیاد هابیلیان در غرفه هابیلیان، بخش‌های مختلف نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا را برای بازدیدکنندگان توضیح و تشریح می‌کردند.  

گفتنی است، تروریسم با هدایت استکبار جهانی به‎ویژه آمریکا برای ضربه‌زدن به اسلام و مسلمانان، در کشورهای مختلف جهان به کار گرفته می‌شود که می‌توان به جنایات فراوان گروه‎های تروریستی دست‌نشانده آمریکا و صهیونیسم در افغانستان، پاکستان، عراق، سوریه، ایران و ... اشاره نمود که خسارات فراوانی به جان و مال و ...   مسلمانان و سایر گروه‌های بشری زده است که در این نمایشگاه، بنیاد هابیلیان تلاش دارد تا گوشه‌ای از جنایات و توطئه‌های شوم آمریکا و متحدانش علیه ملت‌های مختلف جهان را به نمایش بگذارد تا چهره کریه این مدعیان دروغین حقوق بشر برای همگان آشکار گردد.  

خطرناک‌ترین گروه‌های جرّار تروریستی را آمریکا به‌وجود آورده است

آمریکایی‌ها ادّعا می‌کنند، می‌خواهند با تروریسم مبارزه کنند، درحالی‌که خطرناک‌ترین گروه‌های جرّار تروریستی را خود اینها به‌وجود آوردند؛ داعش را چه کسی به‌وجود آورد؟ خودشان اعتراف می‌کنند که در ایجاد داعش نقش و سهم اصلی را داشته‌اند.

بیانات در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

بنیاد هابیلیان

جانباز زهرا نوربخش

به‌مناسبت شهادت سردار نورعلی شوشتری و رجبعلی محمدزاده

خاطراتی از سردار شهید نورعلی شوشتری

بازنشر گفت‌وگوی هابیلیان با مادر شهید لیلا نوربخش به‌مناسبت سالروز شهادتش

منافقین لیلای دوساله را در آتش کینه خود سوزاندند

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد

ردپای عوامل نفوذی در ربودن مرزبانان

آنچه در ایران دیدیم خلاف گفته‌های رسانه‌های صهیونیست و غربی بود

دیدار دبیرکل هابیلیان با معاون وزیر اوقاف سوریه

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

«انحراف اخلاقی»؛ بخشی از هویت منافقین

جدیدترین مطالب

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
28
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان